Jump to content
Dogomania

DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)


mestudio

Recommended Posts

Kiepsko idzie mi poruszanie się na nowym dogo ... ale obiecany bazar imienny ruszył: http://www.dogomania.com/forum/topic/143006-sze%C5%9B%C4%87-szczeni%C4%85t-6-imion-na-psy-u-mestudio-do-2809/

 

Może TZ mestudio mógłby zrobić mu banerek jakiś ... :)

Elu, bardzo dziękujemy :-).

Z wiadomości optymistycznych - w przyszłym tygodniu 3 szczeniaki - chłopaki pojadą do Warszawy do drugiego dt.  Fajnie by było jakby pieski pojechały z kimś przy okazji, a nie specjalnie żeby nie generować kosztów.

Link to comment
Share on other sites

Niestety mamy kolejny problem. Kicia, którą ktoś wyrzucił na wsi, a którą zabrałam do nas miała wypadek. W sobotę brykała przy nas jak robiliśmy kojce, ale nie przyszła z nami do domu. Nie przyszła też w dzień. TZ szukał jej, ale nigdzie jej nie było przy ulicy. Wróciła wieczorem w niedzielę. Ma złamaną łapkę i to wzdłuż kości i stłuczony pyszczek. Wygląda to tak, jakby po niej przejechało koło samochodu. Myślę, że poszła przez łączkę do sąsiadów i tam ją ktoś najechał na podwórku, albo w ich uliczce. Mam nadzieję, że to nie specjalnie.

Kicia jest w Radomiu i wieczorem będzie oglądał ja chirurg i zadzwoni aby nam powiedzieć co dalej z malutką, jaka operacja ją czeka - w tej chwili mówi się o drutowaniu. Niestety w Kozienicach mają zepsuty rentgen więc trzeba było jechać do Radomia z malutką.

Właśnie dlatego nie wypuszczam naszych kotów - z wyjątkiem dwóch przybłęd podwórkowych, a podkusiło mnie żeby mała spozyła swoją energię w ogrodzie bo strasznie wariowała. A teraz problem. 

 

Za chwilę wyjadą od nas 4 szczeniaki - na szczęście, bo to masakra jest z taką ilością szczeniąt. Może dwie sunie znajdą szybko domki - sunie zostaną u nas, a chłopaki wyjeżdżają.

Link to comment
Share on other sites

TZ pojechał odebrać kicię z kliniki, jest już po operacji, koszt około 300 zł.  

Wczoraj zabrano od nas 4 szczeniaki - jak dobrze, naprawdę. Ogromna ulga. Zostały dwa -  dziewczynka i chłopaczek (miały zostać 2 damy). Jest dużo spokojniej, normalniej, choć żaden luksus bo to 3 nadprogramowe psy w końcu. Mam nadzieje, że maluchy znajda szybko domy, to prawdziwe kluchy, miłe, puchate i naprawdę ładne.

 

chłopak, straszny nerwus, łobuz, nie znosi być na ręku

054.JPG

 

064.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...