Jump to content
Dogomania

Pzń: Demi wyrwana menelom ma stały dom u kaLOliny.. s. 61..


aamms

Recommended Posts

  • Replies 674
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo się cieszę. Wiem jak sie martwiłas o sunię, teraz juz powoli będzie coraz lepiej.Warto byłoby teraz ponowic allegro cegiełkowe - może Fidelek nam pomoże - ale jeśli można na Canis Et Felis teraz - ja wyjeżdżam niebawem i nie dam rady pilotować sprawy.Faktura na Zbąszyńskiej sie uzbierała - i musimy uzgodnić płatności, wiem, że to prozaiczne sprawy, jednak w tej radości, że sunieczka nasza już bez tego paskudztwa gipsowego - musimy je poukładać.KaLOlina, jestes dzielna, wielka i kochana!!!Demi ma szczęście!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Bardzo się cieszę. Wiem jak sie martwiłas o sunię, teraz juz powoli będzie coraz lepiej.Warto byłoby teraz ponowic allegro cegiełkowe - może Fidelek nam pomoże - ale jeśli można na Canis Et Felis teraz - ja wyjeżdżam niebawem i nie dam rady pilotować sprawy.Faktura na Zbąszyńskiej sie uzbierała - i musimy uzgodnić płatności, wiem, że to prozaiczne sprawy, jednak w tej radości, że sunieczka nasza już bez tego paskudztwa gipsowego - musimy je poukładać.KaLOlina, jestes dzielna, wielka i kochana!!!Demi ma szczęście!!![/quote]

Supergoga, czy potrzebne sa pieniadze dla suni?m bo jestem do tylu w watku napisz prosze lub wyslij sms - bywam moment

Link to comment
Share on other sites

Niestety koszt całości zabiegów jest spory. Nasza Fundacja i Fundacja Canis et Felis płacimy po połowie - każda wpłata na sunie pozwoli nam uzbierać należną kwotę.

Karolina nie może sama wszak pokrywac kosztów - są zbyt duże.
Czyli, jeśli ktoś może nam pomóc, wpłatą na nasze konto bądź na konto FCEF - bardzo bardzo dziękujemy :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Niestety koszt całości zabiegów jest spory. Nasza Fundacja i Fundacja Canis et Felis płacimy po połowie - każda wpłata na sunie pozwoli nam uzbierać należną kwotę.

Karolina nie może sama wszak pokrywac kosztów - są zbyt duże.
Czyli, jeśli ktoś może nam pomóc, wpłatą na nasze konto bądź na konto FCEF - bardzo bardzo dziękujemy :oops:[/quote] Czy wiadomo dokładnie jakie są koszty Demi u "naszego" weta?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Niestety koszt całości zabiegów jest spory. Nasza Fundacja i Fundacja Canis et Felis płacimy po połowie - każda wpłata na sunie pozwoli nam uzbierać należną kwotę.

Karolina nie może sama wszak pokrywac kosztów - są zbyt duże.
Czyli, jeśli ktoś może nam pomóc, wpłatą na nasze konto bądź na konto FCEF - bardzo bardzo dziękujemy :oops:[/quote]

Supergoga znowu jestem na sekunde...:roll:
Prosze napisz numery kont, musze podac to lothia, ktora czeka na wiadomosc dla kogo ma wplacic kwote z bazarku


Poza tym przydadza sie bo moze ktos jeszcze z czytajacych zechce wesprzec Was

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

wiec u nas wszystko dobrze...

Demi opiera sie na lapce...zacheca psy do zabawy...czasem kladzie sie na chodniku i nie ruszy sie dopoki jakis z dala widziany pies sie nie zblizy...wtedy skacze i zacheca do zabawy i lapa nie boli nic a nic...;)

Demi ma osatnie dni cieczki i szleje wariuje...no ekhm...chlopa jej sie chce...podrywa, tylkiem kreci...a szczegolnie jej sie podobaja mali kudlaci i czarni...i taki jeden mlody husky-jak go slyszy to juz pod drzwiami...

w domu- romans... z krolikiem...on zakochany wije dla nich gniazda wspolne- zniszczyl jej legowisko- grrrr, podchodzi niesmialo gdy Demi spi do ogonka...do lapeczki...i probuje...lekkie ruchy kopulacyjne...

a demi-wczesniej oziebla-odstawia coraz wieksze szopki pod jego klatka- wywija sie, na plecach i brzuch odslania...zacheca...do czego?? wiedziec nie chce;)

wiec duzo smiechu jest u nas....

poniewaz po sciagnieciu gipsu lapka mocno puchla Demi dostala zastrzyki....i masujemy jej lapeczke...i opuchlizna prawie zeszla...

odlezyny goja sie w oczach....jest ogolnie bardzo dobrze...wiecej jutro-ze zdjeciami- bo teraz padam...po kilku dniach pracy po 12h... uffff

a dzis mialam rozmowe o nowa prace ale chyba nic z tego nie bedzie...:( nie wyrobie etatu jak zacznie sie rok akademicki:(

Link to comment
Share on other sites

Fundacja Canis et Felis
60-195 Poznań
ul. Kryłowa 26

Bank Polska Kasa Opieki S.A.
numer rachunku: 35 1240 1763 1111 0010 0908 0088

Na przelewach prosimy o dopisek "DAROWIZNA", co pozwoli Wam uniknąć dodatkowych opłat bankowych. Darowizny na rzecz naszej fundacji można odliczyć od podatku!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Fundacja Canis et Felis
60-195 Poznań
ul. Kryłowa 26

Bank Polska Kasa Opieki S.A.
numer rachunku: 35 1240 1763 1111 0010 0908 0088

Na przelewach prosimy o dopisek "DAROWIZNA", co pozwoli Wam uniknąć dodatkowych opłat bankowych. Darowizny na rzecz naszej fundacji można odliczyć od podatku![/quote]

dzieki przeklejam i wysylam do Lothiato chyba bedzie 41 zlotych, zdaje sie ze tyle wylicytowala za namiot dla kota :):)ale czy ma napisac tez ze z bazarku,abo moze nazwisko i imie i od Lothia-bazarek, by mozna bylo oddzielic od innych darowizn a Fona bedzie mogla wydac namiotczy moglybyscie potwierdzic w watku bazarkowym gdy dojdzie wplata?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pixie']dzieki przeklejam i wysylam do Lothiato chyba bedzie 41 zlotych, zdaje sie ze tyle wylicytowala za namiot dla kota :):)ale czy ma napisac tez ze z bazarku,abo moze nazwisko i imie i od Lothia-bazarek, by mozna bylo oddzielic od innych darowizn a Fona bedzie mogla wydac namiotczy moglybyscie potwierdzic w watku bazarkowym gdy dojdzie wplata?[/quote]


Niech napisze "darowizna od....i tu nick". I bardzo proszę o link do wątku bazarkowego :-).

Link to comment
Share on other sites

ufff... Nareszcie przebrnelam przez watek!
Psinka jest cudowna i łapie za serducho już w pierwszej chwili kiedy sie na nia spojrzy... Bardzo sie ciesze ze juz jest lepiej, szczerze przyznam ze czytanie watku jest niemalze jak ogladanie filmu grozy... ;)
Gratulacje dziewczyny! Karolcia - słów brak :) :) :) :) :)
Dla Demi grące uściski i długaśne mizianie!
Mam nadzieję, ze niedługo ktoś tu zajrzy i dowiemy się czegoś nowego... bo jakas taka cisza zapanowała...
Czy Demi nadal szuka domku? Czy juz znalazła te jedyny i na zawsze?
Milego dnia Wszystkim życze!

Link to comment
Share on other sites

jestem jestem
ufff upaly mnie dobijaja...

Demiulka czuje sie bardzo dobrze....znaczy sie lapka jej puchala...znow otworzyly sie odlezyny przez pogode...przypomina to wszystko jazde na karuzeli- raz jest super wszystko praktycznie zagojone a za pare dni znow wraca cale to paskudztwo... opatrunki ma zmieniane codziennie-zmieniam je ja...ostatni opatrunek zalozony u weta-wczoraj-nawet nie dojechal do domu...spadl...lapka raz spuchnieta raz chudziutka...no i w domu Demi pozwala sobie obejrzec lapke omacac wymasowac wycalowac i zmienic opatrunek-wiec lepiej jest zalozony-bez walki...do weta 1w tyg na kontrole chyba ze dzieje sie zle- na razie nie dzieje sie i oby tak bylo....tylko lokiec co byl juz zagojony pieknie znow krawawi...ufff...

a teraz zaleje was fotkami i same zobaczycie jak Demi:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...