Jump to content
Dogomania

Pzń: Demi wyrwana menelom ma stały dom u kaLOliny.. s. 61..


aamms

Recommended Posts

kazdy kto nas spotyka i glaszcze Demi zwraca uwage na jej gesta siersc....jest tak gesta ze mozna w niej ukryc dlon...obroza- skorzana i niemala, czerona-jest zupelnie niewidoczna:)

a jak sie poznalysmy to siersc miala taka cieniutka, slabiutka, i wychodzila z niej garsciami...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 674
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Ale Demi wypiękniała[/B] :loveu:
Nie-do-poz-na-nia!

karolina - moja zarejestrowane już... :shake:
I ostatnio byłam z laskami kilka razy na arenie - Leszek się zakochal w Abi :diabloti: i wyskubuje jej pęczki futra z karku :crazyeye: a jak tak dalej będzie to mi Abi sie zrobi włoski-łysy... :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaLOlina']kazdy kto nas spotyka i glaszcze Demi zwraca uwage na jej gesta siersc....jest tak gesta ze mozna w niej ukryc dlon...obroza- skorzana i niemala, czerona-jest zupelnie niewidoczna:)
[/quote] To kiedy dasz zanurzyć dłonie w miękkim futerku??

Link to comment
Share on other sites

Piękna ta nasza Demisia jest - i wygląda niezwykle dostojnie. Taka dumna - że ma tyle do dyspozycji zainteresowań ludzkich. I sesje foto.
A co do znaczków - możesz mnie wyhaczać, od razu mówię - nie mam. W mojej spółdzielni przy opłatach nigdy znaczka nie daja - zawsze brakuje. Niezależnie kiedy idzie sie płacić. Ale co tam - ona nigdy bez smyczy nie gania.

Demisiu - szczęścia i zdrowia życzymy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaulinaT']
I ostatnio byłam z laskami kilka razy na arenie - Leszek się zakochal w Abi :diabloti: i wyskubuje jej pęczki futra z karku :crazyeye: a jak tak dalej będzie to mi Abi sie zrobi włoski-łysy... :placz:[/quote]


hehe ja sie czasem zastanawiam co oni temu Leszkowi daja do jedzenia taki erotoman pelen sil witalnych:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:

a jesli chodzi o dom...

wiec...:cool1::cool1::cool1::cool1::cool1:uwazam ze nie musimy szukac domku nowego dla suni...
moja mama i moj Andrzej totalnie sie zakochali...
Demi bardzo przypomina nasza sunieczka- ma takie same smutne oczy- z tym ze nasza sunka to lobuz byl i szczekacz maly...zmarla majac 14lat na naszych rekach:shake:
i po 2ponad latach Demi znalazla miejsce w sercu mojej mamy- ktora bardzo cierpiala po starcie wczesniejszego psa....

one sie kochaja....
do tego Demi jest fajnym psiakiem ale nadal troche wycofanym i bojazliwym...nadal nie gotowym do adopcji....

wiec ekhm...jak?? moze tak byc ze zostanie u nas??????????????

Link to comment
Share on other sites

oczywiscie miejsce na jeszcze jednego psa- najlepiej mniejszego na DT w syt kryzysowej zawsze sie znajdzie;)

a jesli chodzi o zdrowie demi kuleje ale ladnie opiera sie na lapce, lokiec paskudnik sie zagoil-przod nadal rozlegly...
sae zmieniamy opatrunki, do weta pojade w pon na kontrole...
trzeba zalatwic szczepienia, ehhhh... sterylka...bedziemy musialy pomyslec i uzbierac na to pieniazki z mama...

Link to comment
Share on other sites

Widziałam dzisiaj Demi... Demi jest nieziemska!! Najbardziej rzeczywiście zaskoczyło mnie jej futro :-o Jest miękkie, gęste i bardzo puszyste!! Niesamowite, co może zdziałać dobra karma...
Demi jest zakochana w Mamie Karoliny i w Karolinie. Gdy jest przy nich, nie interesuje ją nic, łącznie z przechadzającymi sie obok psami. Niesamowity pies u niesamowitych ludzi. Obie strony mają wielkie szczęście!! I cudnie na takie obrazki patrzeć!

Link to comment
Share on other sites

ehhh no tak jest u nas...ale nadal pomagamy innym bidom...wiadomo-moze 2psy juz sie nie zmieszcza ale jakas mala bida zawsze;)

teraz demi jest juz nasza- nosi dumnie znaczek i dostala z tej okazji bandamke czerwona:)
Demi jest psem mojej mamy - i sa sobie bardzo oddane- od spania razem- Demi zawsze pod jej lozkiem a czasem na lozku;) po przytulanie sie gadanie spaedzanie kazdej wolnej chwili razem i nie tylko;) bo ostatnio Demi miala zostac sama 6h- i oczywiscie nie zostala- tylko pojechala z mama do pracy:) szef sie zachwycal i mozliwe ze czesciej bedzie sie to zdarzalo;)

Link to comment
Share on other sites

A ja wczoraj spotkałam Karoline, Mamę Karoliny (co jak jej starsza siostra wygląda ;-) ) i... DEMI!
Bosh, w życiu bym suczy nie poznała!
Puchata jest i puszysta niesłychanie, mięciutka ... w niczym nie przypomina suczki którą te 3 miesiące temu wiozłam w aucie. W NICZYM!
A jaka ona spokojna - aniołek. Nawet pyskówki szarpeja zniosła ze stoicyzmem.
A jaka ona w swoje Panie wpatrzona...
No po prostu bomba!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...