Jump to content
Dogomania

Pzń: Demi wyrwana menelom ma stały dom u kaLOliny.. s. 61..


aamms

Recommended Posts

  • Replies 674
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No niestety znów spieszę Wam przekazać złe wieści... Demi znów wczoraj spędziła parę godzin w klinice, bo odleżyny się babrzą, ba, tworzą się nowe :placz:
Musiała być uśpiona, bo strasznie ją boli. Rany zostały dokładnie oczyszczone, gips skrócony, opatrunki żelowe nałożone... Nie wiem jak to będzie :shake: Martwię się nią bardzo...
Myślę, że czas wznowić aukcję cegiełkową - kasa pustoszeje:-(

Link to comment
Share on other sites

czy ktoś mógłby mi pomóc w wystawieniu na alegro mojej grafiki? tak żeby pieniążki poszły na Demi? możnaby ustalić jakąś cenę minimalną i liczyć na to, że ktoś kupi za jakieś większe pieniążki.
a grafika ma wymiar 100/70 cm i jest to sitodruk. "akt męski".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kako80']czy ktoś mógłby mi pomóc w wystawieniu na alegro mojej grafiki? tak żeby pieniążki poszły na Demi? możnaby ustalić jakąś cenę minimalną i liczyć na to, że ktoś kupi za jakieś większe pieniążki.
a grafika ma wymiar 100/70 cm i jest to sitodruk. "akt męski".[/quote] Ni e mam konta allegro... Mooże zwrócić się do anula1959? Niejednokrotnie nam pomagała...
Co do Demi, to dziś była na zmianie opatrunku... Jest nieznacznie lepiej...

Link to comment
Share on other sites

chyba musze sprecyzowac moja prosbe o pomoc!
czy dziala moze cos takiego, ze ja przekaze grafike komus(jakas fundacja) a oni to sprzedadza i wpaca pieniazki dla demi?
czy po prostu ja mam to sprobowac sprzedac na allegro i przekazac pieniadze?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kako80']chyba musze sprecyzowac moja prosbe o pomoc!
czy dziala moze cos takiego, ze ja przekaze grafike komus(jakas fundacja) a oni to sprzedadza i wpaca pieniazki dla demi?
czy po prostu ja mam to sprobowac sprzedac na allegro i przekazac pieniadze?[/quote] Witaj Koko. A może byś zamiast wystawiać na allegro, wystawiła na naszym dogomaniackim bazarku?

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że na allegro jest więcej ludzi z kasą - my na dogo nieco spłukani.
Jesli chcesz, możesz przekazać nam - Fundacji Animalia, która i tak ma juz zbiórke na Demi na koncie i na razie do wyczerpania kwot - będzie płacić faktury, które mam nadzieje, jutro dojadą do mnie!!!;)
KaLOlina, napisz na PM ile kasy wydałaś gotówka, żebym wiedziała ile zapewnić dla Ciebie z konta Fundacji.

Jesli tak może byc, to my wystawimy grafikę, i zdobyte środki dopiszemy do Demi. Bardzo Ci dziękujemy!!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

jestem jestem...ufff
ze wszystkim 'do tylu'...
wiec...z De3mi co 4 dni jestesmy u weta na zmianie opatrunkow...teraz ma nowqe-wysuszajace, ktore matka specjalnie zalatwiala-trzeba je bylo sprowadzic...ich koszt-60zlotych ale starcza przynajmniej na 4 wizyty...wzielam fakturke na Canis-ale jesli ciezko z pieniazkami na Demi to ja moge zaplacic...
w sumie to juz Animalia zaplacila ok 400zlotych na AR...
Canis dalo nam jedzenie, wyprawke, i mam dla nich fakturki na ok 160zlotych-ojjj czy to nie za duzo???
zostala jeszcze Zbaszynska-leczenie malej sporo kosztuje:(

nie wspomne o 300zlotych jakie dala mi Gonia z wlasnej kieszenie- dziekujemy cioteczko!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

wiec to tyle jesli chodzi o pieniazki...teraz...

Demi dostala piekna obroze zgodnie z zaleceniem ciotki Goni- czerwona skorzana z malutkimi cwiekami...bardzo delikatnymi...rownoczesnie dostala tez od znajomej matki lancuszek-bardzo elegancki i delikatny;)

Demi jest na diecie, bo wet-calkiem NIESLUSZNIE- twierdzi ze jest grubsza i grubsza i grubsza...wiec jak dieta to dieta;)

jest psim aniolkiem grzecznym ale rogi czasem pokazuje-i mi sie to bardzo podoba;)
nie zostaje sama na dluzej niz 2-3h...
podczas ostatniej burzy rozszarpala drzwi wejsciowe...
a tak to jest grzeczna:)
chodzi w tym kolnierzyku...i wyglada nadal jak makowa panienka...;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...