Jump to content
Dogomania

aamms

Members
 • Content Count

  156
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About aamms

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  8517404
 1. Jak do tej pory pani sie ze mna nie skontaktowala.. Nadal czekam..
 2. [quote name='mamanabank']Tak, bo on drugi raz zaatakował, kiedy pan chciał go zabrać z dworu do domu, ale ta pani zwyczajnie boi się tego kota, bo atakuje bez ostrzeżenia... ładuje się do łózka, a potem, jak to określiła "wali ją po głowie", czyli charakterek musi mieć...[/QUOTE] Pierwsze i najważniejsze - czy ta pani chce pomóc kotu czy po prostu go oddać? Jesli pomoc, to ja bym na jej miejscu zaczela od badan: morfologia z profilem nerkowym i wątrobowym i badania moczu.. potem, jeśli wyniki dobre - kastracja.. A potem dopiero odpowiednie postępowanie z kotem.. Jeśli ta pani ma
 3. Poznajecie? Teraz nazywa się Borys.. Tak wyglądał trzy tygodnie temu: [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/43/8f898586.jpg[/IMG][/URL] a to fotka z wczoraj: [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/43/d56c983a.jpg[/IMG][/URL] :D
 4. Dopiero tu weszłam.. (mam koci problem z rozparcelowaniem pseudopersów z rozmnażalni i włosy mi od tego stają dęba i siwieję.. :angryy: ) Jak dobrze, że wega&zuzia pojawiła się osobiście.. i są wiadomości z pierwszej ręki.. W takim razie zmieniam tytuł wątku..
 5. W pierwszym poście jest kontakt do osób, u których jest sunia.. Ja [U]naprawdę[/U] nic więcej nie wiem, poza tym co napisałam w pierwszym poście..
 6. [quote name='idusiek']no ale jak to ma byc DT na 1 dzien ,to moze ktoś się zgodzi?:oops: do Falenicy lub Otwocka to do hoteliku pojedzie?[/quote] Chcą ją oddać do schroniska.. :( A DT ma być zamiast oddania do schroniska..
 7. Proszę, zrozumcie - nie dlatego to piszę, że sama umywam ręce albo że nie chcę pomóc.. Nie mogę.. Mam w domu czternaście kotów w dwupokojowym mieszkaniu.. W tym sześć tymczasów.. z czego dwa z katarem.. A z moich rezydentów - chorego na trzustkę szesnastoletniego pseudopersa i umierającą jego równolatkę.. :( Nawet kocich tymczasów nie mogę teraz sobie dokładać.. :oops:
 8. Dostałam wczoraj maila.. Koleżanka mojej córki znalazławczoraj w lesie wyrzuconą sunię.. wg weterynarza ma ok. 7 m-cy, została wczoraj odrobaczona.. Do jutra jeszze będzie u tej dziewczyny.. Jak się nic nie znajdzie, to jutro zostanie zawieziona do Falenicy albo do Otwocka.. Dziewczyna ma trzy psy i małe mieszkanie bez możliwości odizolowania dziewczynki od rezydentów.. Proszę, pomóżcie.. :oops: tel kontaktowe w sprawie suni: Wiola: 0603334700, Leszek: 0601267876 [URL="http://www.fothost.pl"][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/41/da8a739f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fo
 9. Nie będę robić wstępów - zapytam od razu - ile kosztowałby transport dwóch kotek z Warszawy do Kańczugi (Rzeszowa, Łańcuta)?
 10. Biszkoptowy chłopczyk ma dom u mojej koleżanki z pracy.. :) Dzisiaj do mnie dzwoniła, że już jest u niej.. :)
 11. [quote name='Lidzia']Trochę tu niedomówień i nieco ,,przekłamań" więc tylko celem sprostowania chciałam napisać słów kilka.Pozostałe psy są w innym mieszkaniu pod ,,opieką" ludzi chorych i umysłowo i fizycznie.Te zabrane psy z tego wątku te ż są ich tyle że były przeniesioone do mieszkania kolegi właściciela.Jak długo tam przebywały nie wiem,ale sąsiedzi mówią że szczeniaki mają dwa miesiące.Co do tych pozostałych psów,wodę i nędzne co nieco to może dostają,wyglądają napewno tak jak i te,ci ludzie sami są niedożywieni ,starcza im a przynajmniej mężczyżnie na alkohol.Kobieta jest ponoć w stanie
 12. RanyBoskieJezusMariaŚwięta.. :crazyeye::huh::flaming: Neigh, nawet w najgorszych koszmarach sennych chyba by mi się nie przyśniło to co opisujesz.. Nie wiedziałam w co Cię wpakuję, uwierz mi.. :oops: Strasznie przepraszam.. :oops: :oops: I bardzo, bardzo dziękuję, że pomogłaś.. :calus: Nawet nie wiem co napisać, bo nie mam jak pomóc.. :oops: Same zmagamy się z jakimś koszmarnym wysypem puchatków.. w większości do leczenia.. Wprawdzie nie jest to taki hurt jak zeszłoroczna Kobyla Góra, ale w sumie chyba mamy niewiele mniej niż wtedy.. :placz:
 13. [quote name='Sawanna']A znacie jakieś strony poświęcone jednej rasie np.Persom?[/quote] Znacie.. :D to strona adopcyjna: [URL="http://forum.adopcjepuchatkowa.pl/index.php"]forum.adopcjepuchatkowa.pl • Strona główna[/URL] a to strony hodowców: [url=http://forum-persja.neteasy.pl/]Koty Perskie i Egzotyczne - Forum Planeta Persja :: Strona G EDIT: dziwolągi mi powychodziły.. poprawię jak wrócę do domu..
×
×
 • Create New...