Jump to content
Dogomania

ZAGINIONE PSY ODDANE Wioli&Miłosz. UWAGA!SZUKAMY OSÓB KTÓE POWIERZYŁY JEJ ZWIERZĘTA!


Recommended Posts

[quote name='kasiek.']o tego malucha mi chodziło -szczeniaka ,to ze to jest Dasza to ja wiem....
ale ten maluch chyba pod opieka danavas bo gdzies pisała ze to jej pies był ,jest -nie wiem ....
A jesli chodzi o Rudzika ,nie ja go wyciagałam ,nie ja go dałam do tej psychopatki..i nie ja mu bede domu szukac tym bardziej ze ma tak mało czasu.Niech sie martwia osoby które czuja sie za niego odpowiedzialne,event fb porozsyłam ale do piatku to nie wiem jak ma inne miejsce znalexc ...
Ja mam swoje zobowiazania nimi sie zajme min psami klembowskimi im trzeba szukac domu bo zabrane by do Niemca nie trafiły
ps napisz ,ze pies jedzie do Niemiec wtedy sie uaktywnię ,danavas pewnie pomoze mu w transporcie i innych sprawach[/QUOTE]

kasiek. masz u mnie punkta!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']Oki czytam,rozumiem ,ze watek szczyszczony i nikt tego nie potwierdzi w takim razie ja na fb to nazwisko usuwam bo nie moga byc takie domniemania ,jak ktos skan tej zgody wstawi albo jakos inaczej zostanie to udowodnione to wtedy wpisze[/QUOTE]

[B]BŁĘDNE WNIOSKI![/B]

[B]Informacje potwierdzone i sprawdzone u źródła! Wątek "NIE szczyszczony", bo nie było powodu! [/B]
Z informacji Kofeiny wynikało, że pies został wyadoptowany i cały czas trwały próby skontaktowania się z " właścicielką", by potwierdzić ten fakt i ustalić gdzie pies przebywa.
Informacja o uśpieniu Parysa wypłynęła przy okazji tej sprawy i po "zmartwychwstaniu" Kofeiny.
Osoby wymienionej w informacji o uśpieniu, nie znała ani BUDRYSEK, ani ja... ta osoba w żadnym przypadku nie miała jakichkolwiek uprawnień by o losie tego psa decydować!
Przed uogólnianiem, proszę o zapoznanie się choć pobieżne, z wątkiem .


[B]Mam nadzieję, że w związku z ew. możliwością podjęcia kroków prawnych, nikt nie będzie tak naiwny, by wstawiać na wątki lub wydarzenia jakiekolwiek skany dokumentów.[/B]

Edited by zuzlikowa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']Mam pytanie do Ciebie nescca skad jest to info ?
Wiecie ze p/wsie nie cytuje tylko w wyjatkowych sytuacjach a ja mam wlasnie p/w od p Anny Drążkiewicz ,ze nigdy zadnego psa nie usypiała ,bo wetem nie jest ...i o zgodzie takiej tez nic nie wspomniala by podpisywała[/QUOTE]

Czy jednemu psu na imię Burek?...w samym Wrocławiu jest Ann Drążkiewicz co najmniej 3. Odezwały się 3?
Żadna Anna nie miała uprawnienia by cokolwiek podpisywać i na cokolwiek się zgadzać przy Parysie, a jednak jakaś "Anna Drążkiewicz" to bezprawnie zrobiła.

Edited by zuzlikowa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Czy jednemu psu na imię Burek?...w samym Wrocławiu jest Ann Drążkiewicz co najmniej 3. Odezwały się 3?
Żadna Anna nie miała uprawnienia by cokolwiek podpisywać i na cokolwiek się zgadzać przy Parysie, a jednak jakaś "Anna Drążkiewicz" to bezprawnie zrobiła.[/QUOTE]
Czyli ta Anna podpisala zgode mimo ,ze nie była ani tzw opiekunem prawnym ,ani wlascicielem psa ,ani nie była wetem tylko przyszła z psem do eutanazji ...
To ze watek jest szczyszczony wynika z tego ze ktos nie moze sie polapac w swoich wpisach
cytat
[INDENT] przepraszam bardzo ale nic z tej pisaniny nie rozumie...(nie chcę być złośliwa ale czy to jest po polsku?)- nie wiem co jest grane ale data mojego wpisu na pewno nie jest aktualna ( 13.11.11) na ten watek nie wchodziłam juz dosyć dawno więc to jest bardzo ciekawe
[/INDENT]

[INDENT] Ostatnio edytowane przez anula42 ; 16-11-2011 o 18:17
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiyoshi']cioteczko czy ten piesek ma swój wątek?
musimy coś wymyślić dla niego...dobrze że się nim zajęłąś!
gdzie on teraz jest? ja niestety sama nie pomogę ale może razem coś wymyślimy...
straszne to przykro wszystko co się tutaj dzieje:([/QUOTE]

Tak - ma swój wątek:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/209231-Rudzik-Pies-ktory-dosta%C5%82-od-%C5%BCycia-kopa-Ma-cudowny-DOM!!!"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/209231-Rudzik-Pies-ktory-dosta%C5%82-od-
%C5%BCycia-kopa-Ma-cudowny-DOM!!![/URL]

Zapraszam :)

Link to comment
Share on other sites

Myślałam że zrozumiecie.....kofeina podpisała się jako Anna Drążkiewicz. Tyle że tym razem nie wymyśliła imienia i nazwiska....okazałię ,że jest taka osoba. Napisałam do Niej.... opowiedziałąm o wszytkim. Ta kobieta też została oszukana. Też znała niektóre psy. Też przeżywa to wszystko. A ile jeszcze takich osób poznamy?

Link to comment
Share on other sites

Mi się wyłania obraz Katarzyny J., vel Wioli, vel Kofeiny, jako osoby związanej ze światem przestępczym. Ukrywała się od 7 lat, posługiwała fałszywymi dokumentami, oskarżona o kradzież, trudniąca się prostytucją. Cóż, wypisywanie bzdur na dogo i uśmiercenie psów nie stanowiło problemu dla takiego zdegenerowanego człowieka.

Link to comment
Share on other sites

Jedynie czytalam do tej pory ten watek. Alte znalam tylko z fb..... Nescca, moze ona i zrobila podobne numery jako i inne osoby (ze podpisala sie ich imieniem i nazwiskiem)? Skoro raz taka sytuacja miala miejsce, byc moze mogla sie zdarzyc i wiecej razy (obym sie mylila).....
:painting:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Myślałam że zrozumiecie.....kofeina podpisała się jako Anna Drążkiewicz. Tyle że tym razem nie wymyśliła imienia i nazwiska....okazałię ,że jest taka osoba. Napisałam do Niej.... opowiedziałąm o wszytkim. Ta kobieta też została oszukana. Też znała niektóre psy. Też przeżywa to wszystko. A ile jeszcze takich osób poznamy?[/QUOTE]

Czyli podszyła sie pod kogos..jeszcze lepiej ,tylko mi sie wydawało ze do zgody na eutanazje potrzebny jest dowód jesli to nie jest nasze zwierze ,ale moze to tylko czasami jest taki wymóg
ps gdzies było tez nazwisko gdzie Wiolka podpisała sie jako darczynca chyba ,tez jakies z sufitu...

Link to comment
Share on other sites

Myślę że nie masz racji. Mogło być tak: Jako nastolatka popelniła przestępstwa i nie poniosła konsekwencji. Decyzją ukrywania się jednocześnie wpakowała się w błędne koło. Jako karana i poszukiwana nie mogła podjąć oficjalnej pracy a pieniądze są potrzebne do zycia. Aby je zdobyć kombinowała. Prostytucja, dt itd. Później już nie ma odwrotu. Po 7 latach kłamania już inaczej nie potrafi.

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem pewna, ale wobec nieletnich nie orzeka się kary pozbawienia wolności tylko np. umieszczenie w ośrodku. Po uzyskaniu pełnoletności kara nie przechodzi "automatem" na karę pozbawienia wolności. Raz w życiu widziałam przypadek, gdzie sad orzekł przez rok poprawczak a przez kolejne kilka lat ZK ( ciągiem) ale to było morderstwo ze szczególnym okrucieństwem. Przed sądem karnym odpowiada się przed ukończeniem 18-go rż jak dorosły tylko w niektórych przypadkach. Na pewno nie za kradzieże.

Link to comment
Share on other sites

A mi nazwisko Anna Drążkiewicz coś mówi...wydaje mi się, że widziałam to nazwisko na profilu AltaCaraya na fb.
Osoba taka zadała tam pytanie co się dzieje, dlaczego milczy.
Weszłam więc na jej profil...i odniosłam wrażenie, że skądś ją znam....teraz wiem skąd...z albumu Kofeiny

[URL]https://www.facebook.com/TyGrYsSsSkA?fref=ts[/URL]

Nie wiem....może mam urojenia...ale jak dla mnie to te same osoby

[URL]http://i1105.photobucket.com/albums/h342/Kofeina224/P200711_1946Kopiowanie.jpg[/URL]

Edited by Marinka
dodanie linku
Link to comment
Share on other sites

Śledzę ten wątek od samego początku i dochodzę do wniosku,że chyba za głupia jestem,żeby to wszystko objąć rozumem:crazyeye:

[QUOTE]Podawała się też za wolontariuszkę kilku fundacji.
Wiem od weta, że prosiła ludzi o wypełnienie ankiety stojąc cały dzień w przychodni. [/QUOTE]

A to już chyba dowodzi jakiegoś rozdwojenia jaźni....Wymiękam:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']A tu przeczytacie próbkę twórczości Katarzyny J. jako behawiorystki:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/209231-Rudzik-Pies-ktory-dostał-od-życia-kopa-Ma-cudowny-DOM!!!?p=19902158#post19902158"]#1357[/URL][/QUOTE]

Sama sobie odpowiadala?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Myślałam że zrozumiecie.....kofeina podpisała się jako Anna Drążkiewicz. Tyle że tym razem nie wymyśliła imienia i nazwiska....okazałię ,że jest taka osoba. Napisałam do Niej.... opowiedziałąm o wszytkim. Ta kobieta też została oszukana. Też znała niektóre psy. Też przeżywa to wszystko. A ile jeszcze takich osób poznamy?[/QUOTE]
to jak i ta Pani z Rzeszowa.Dobra z Wioli aktorka.

Link to comment
Share on other sites

Powiem Wam, że Dogo to łatwy cel dla tego typu cwaniaków, niestety, bo niemal wszystkie działania opieraja sie zaufaniu do osób, których sie nigdy na oczy nie widziało... To fenomen internetu, pozytywny, ale jednoczesnie słabość. Zastanawiam się, co mozna wymyślić, żeby uniemozliwic lub przynajmniej utrudnic oszustwa... Przydałby sie sposób na weryfikowanie osób. Może macie jakies pomysły?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beta ata']Powiem Wam, że Dogo to łatwy cel dla tego typu cwaniaków, niestety, bo niemal wszystkie działania opieraja sie zaufaniu do osób, których sie nigdy na oczy nie widziało... To fenomen internetu, pozytywny, ale jednoczesnie słabość. Zastanawiam się, co mozna wymyślić, żeby uniemozliwic lub przynajmniej utrudnic oszustwa... Przydałby sie sposób na weryfikowanie osób. Może macie jakies pomysły?[/QUOTE]

Wprowadzający? Rok pomagania ( nie klepania postow) przed możliwością bycia DT?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stzw']Nie jestem pewna, ale wobec nieletnich nie orzeka się kary pozbawienia wolności tylko np. umieszczenie w ośrodku. Po uzyskaniu pełnoletności kara nie przechodzi "automatem" na karę pozbawienia wolności. Raz w życiu widziałam przypadek, gdzie sad orzekł przez rok poprawczak a przez kolejne kilka lat ZK ( ciągiem) ale to było morderstwo ze szczególnym okrucieństwem. Przed sądem karnym odpowiada się przed ukończeniem 18-go rż jak dorosły tylko w niektórych przypadkach. Na pewno nie za kradzieże.[/QUOTE]

Stzw, nieletni, to osoba, która w chwili popełnienia czynu nie ukończyła 17 lat, więc skoro Ona popełniła czyn zabroniony w wieku 17 lat to odpowiada już normalnie, na zasadach ogólnych, "jak dorosły". Wobec sprawy, który nie ukończył 18 lat nie orzeka się kary pozbawienia wolności, tak jak piszesz, ale tylko i wyłącznie dożywotniego pozbawienia wolności. Kradzież to występek, więc wobec takiej osoby można orzec środki poprawcze, ale jest to obwarowane dodatkowymi wymogami, a na moje oko to Ona tych warunków nie spełnia (nie znam Jej, ale mogę tak wywnioskować z tego, co jest tutaj pisane), więc zapewne odbywać będzie karę pozbawienia wolności.

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam, nie ogarniam rozumem i napiszę tylko jedno - [B]dogomania sama, na własnej piersi wychowała takie potwory[/B].

Od kilku lat prowadzę dom tymczasowy, za zwrot kosztów weta i karmę, bo nie stać mnie na utrzymanie kolejnego zwierzęcia (własnych 5). Przed przyjazdem pierwszej suni odbyła się u mnie wizyta. Kilka razy były u mnie różne osoby z dogomanii, bo się tego DOMAGAŁAM. Kolejne psy brałam pod opiekę niejako z polecenia, nikt mnie nie kontrolował. Gdybym chciała, mogłabym się z łatwością zamienić z dr Jekyla w Mr Hyde'a! Pisałam na wątku, że mogę przyjąć psinę do DT i wszyscy piali z zachwytu i wątpię, by ktoś choćby prześledził wątki moich poprzednich podopiecznych...

Mój tymczas niby nie jest płatny, ale przecież wpłacane pieniądze mogłabym defraudować, a psa karmić chlebem i wodą! Tego nikt nie sprawdza! Bo i po co, skoro nie sprawdza się nawet tych, którym się [B]DOBROWOLNIE ładuje w kieszenie kupę szmalu[/B]!

Nie wierzę, że ta "afera" cokolwiek zmieni. Ile było krzyku po aferze u Arktyki, Czarodziejki, Chauwy? Ile propozycji kontroli, sformalizowania opieki nad psami. I co? I jedno wielkie [B]NIC[/B].

Staram się współpracować z osobami, które znam od dawna, najchętniej z tymi, które znam osobiście i ewentualnie przez nie poleconymi. Internet to potęga, ale i wielkie przekleństwo dla tych, którzy postu przecież nie napiszą - dla psów, na których tak łatwo utłuc masę kasy... :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...