Jump to content
Dogomania

ZAGINIONE PSY ODDANE Wioli&Miłosz. UWAGA!SZUKAMY OSÓB KTÓE POWIERZYŁY JEJ ZWIERZĘTA!


Recommended Posts

[quote name='Poker']Ktoś tu oszalał. :mad:KosmyczekKamyczek to moja córka.Jakim cudem ją wpisałaś? Bo zrobiła bazarek na rzecz Budryska , a usługę chciała kupić Kofeina?
Zaraz i ja się okażę być tym potworem.
Usuń ją z tej listy, bo dziewczyna nie zmyje z siebie tego błota.[/QUOTE]

Wg mnie był to zupełnie inny bazarek kosmetyczny, zrobiony przez Wiola&Miłosz albo jeszcze AltaCaraya na potrzeby chyba Daszy, nie Budryska, wiem na pewno że oferowała na nim paznokcie i rzęsy.[B][U]To nie ten bazarek KosmyczekKamyczek na 100%.[/U][/B]
Wiem bo się na nim wypowiadałam a właściwie pytałam o metodę nakładania żelu i ta "Wiolka" mi odpisywała na tym wątku.
[B][U]Była z Rzeszowa[/U][/B] i tu miałam się umówić na paznokcie ale do tego nie doszło.

Nie wiem co się stało ale ten bazarek chyba "wyparował" bo od godziny próbuję odnaleźć jego wątek ze swoją wypowiedzią tam ...i go po prostu nie ma:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Ktoś tu oszalał. :mad:KosmyczekKamyczek to moja córka.Jakim cudem ją wpisałaś? Bo zrobiła bazarek na rzecz Budryska , a usługę chciała kupić Kofeina?
Zaraz i ja się okażę być tym potworem.
Usuń ją z tej listy, bo dziewczyna nie zmyje z siebie tego błota.[/QUOTE]


Napisalam ci PW :) cieszę się że się nam przejaśnia, usunęłam ją z moich postów :)

Link to comment
Share on other sites

Od wczoraj jestem w szoku..choc nie powinnam,to nie pierwsza ani pewnie nie ostatnia taka akcja.Sama idea PDT generuje patologie,przyciąga cwaniaków a z uwagi na ogrom potrzebujących psów i brak miejsc nikt na poważnie nie kontroluje tego co się dzieje w takich przybytkach.Az do niepotrzebnej śmierci..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']czytam i czytam i widzę, że ab-agnieszka to przy wiolce mały pikuś chyba. czy ktoś może oszacować jaką (pi razy oko) kwotę wyłudziła?[/QUOTE]


No właśnie jak uda mi się ogarnąć te wcielenia łatwiej będzie każdemu się podpisać pod danym psem i zbierzemy wtedy całą sumę jaką dostała od was

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']Jak ona się w tym nie pogubiła sama???
Jest perfekcyjną ilozjunistką.
Nie posiedzi długo.
Omami ich tak wszystkich, ze nic jej nie udowodnią.[/QUOTE]
Manipulowala ludzmi niczym Wasniewska, klamstwo i cwaniactwo ma we krwi. Znalazla sobie sposob na zycie kosztem zwierzakow. Uwazam ze te wyludzenia na rzecz zwierzat powinny byc "przyklepane" jej , a temu jej tuptusiowi zatajenie oszustwa. Nie wiecie czasem do ktorego pierdla ja zamkneli?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grzenka']Wg mnie był to zupełnie inny bazarek kosmetyczny, zrobiony przez Wiola&Miłosz albo jeszcze AltaCaraya na potrzeby chyba Daszy, nie Budryska, wiem na pewno że oferowała na nim paznokcie i rzęsy.[B][U]To nie ten bazarek KosmyczekKamyczek na 100%.[/U][/B]
Wiem bo się na nim wypowiadałam a właściwie pytałam o metodę nakładania żelu i ta "Wiolka" mi odpisywała na tym wątku.
[B][U]Była z Rzeszowa[/U][/B] i tu miałam się umówić na paznokcie ale do tego nie doszło.

Nie wiem co się stało ale ten bazarek chyba "wyparował" bo od godziny próbuję odnaleźć jego wątek ze swoją wypowiedzią tam ...i go po prostu nie ma:crazyeye:[/QUOTE]

Jeszcze raz powtarzam - ten bazarek był dla Rudzika vel Majkela. Został usunięty przez moda, a robiła go o ile dobrze pamiętam jako AltaCaraya. Nie, jednak jako Wiola&Miłosz
Sprawdzę, może jest jakiś jego ślad na wątku psiaka

Znalazłam: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/209231-Rudzik-Pies-ktory-dosta%C5%82-od-%C5%BCycia-kopa-Ma-cudowny-DOM%21%21%21?p=19946155#post19946155"]#1608[/URL]

Edited by Marinka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lokey']skończcie z tymi docinkami i wróćmy do konkretów, nie będę odpowiadała na takie zaczepki[/QUOTE]
Bo co? Zbierasz informacje... w jakim celu, jakos ten charytatywno-pomocowy jest dla mnie niewiarygodny. Chcesz wiedziec co kto wie, co ma w garsci i jakie sa dowody do przybicia tej panience. To jak widze trzeci temat w ktorym masz cos niby do powiedzenia ja Ci nie wierze za grosz, dla mnie nie jestes osoba wiarygodna!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Jeszcze raz powtarzam - ten bazarek był dla Rudzika vel Majkela. Został usunięty przez moda, a robiła go o ile dobrze pamiętam jako AltaCaraya.
Sprawdzę, może jest jakiś jego ślad na wątku psiaka

Znalazłam: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/209231-Rudzik-Pies-ktory-dostał-od-życia-kopa-Ma-cudowny-DOM!!!?p=19946155#post19946155"]#1608[/URL][/QUOTE]

Znalazłam też link tego bazarku:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235592-Przed%C5%82u%C5%BCanie-paznokci-metoda-%C5%BCelow%C4%85-manicure-Rzesz%C3%B3w-i-Okolice-do-13-12-2012r!!!!!?p=19962616#post19962616"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235592-Przed%C5%82u%C5%BCanie-paznokci-metoda-%C5%BCelow%C4%85-manicure-Rzesz%C3%B3w-i-Okolice-do-13-12-2012r!!!!!?p=19962616#post19962616[/URL]

Niestety nie działa - pewnie z powodu usunięcia przez moda

Edited by Marinka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lokey']

Ot cała prawda dlaczego to robię :) nie wiem w jaki inny sposób mieszkając na drugim końcu polski mogłabym pomóc :([/QUOTE]

Mam taką zasadę, że nie pcham się tam gdzie mnie nie chcą.

Chcesz pomóc? Zorganizuj fanty na bazarek dla jakiegoś biedaka ....a zainteresowane dziewczyny same świetnie dadzą sobie tu radę tym bardziej, ze twoja praca jak na razie nie przyniosła nic dobrego....wręcz odwrotnie:roll:

[SIZE=3][B]Jest to wypowiedź retoryczna.[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie jak czytam watek Daszki i jest info ,ze ta Wiolka urodziła wczesniaka o wadze 3.400 wczesniak 7msc....to naprawde nie rozumiem czemu dogo-ciotki przeciez matki dzieciom równiez, nic nie kapneły ,ze to oszustwo 3.400 to waga dziecka donoszonego,1.200 to waga 7msc
Oszusci wsypuja sie na takich roznych kłamstewkach ,myla sie bo nie sa w stanie prowadzic perfekt kilku profili i nigdy sie nie wsypac tu był dobry punk zaczepienia ...nikt nie zareagował

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']Słuchajcie jak czytam watek Daszki i jest info ,ze ta Wiolka urodziła wczesniaka o wadze 3.400 wczesniak 7msc....to naprawde nie rozumiem czemu dogo-ciotki przeciez matki dzieciom równiez, nic nie kapneły ,ze to oszustwo 3.400 to waga dziecka donoszonego,1.200 to waga 7msc
Oszusci wsypuja sie na takich roznych kłamstewkach ,myla sie bo nie sa w stanie prowadzic perfekt kilku profili i nigdy sie nie wsypac tu był dobry punk zaczepienia ...nikt nie zareagował[/QUOTE]

To już ktoś wyjaśniał na którymś z wątków i ja się z tym zgadzam...
błąd w obliczeniach lub zdrada w związku.
Nie przyszło mi też do głowy,aby szukać w necie skąd pochodzi zdjęcie dziecka - ot zwykły ludzki odruch.
Wychodzi jednak na to, że aby z kimkolwiek zacząć działać należy prześwietlić tę osobę i jej rodzinę do n-tego pokolenia - a to już wariacja.
Nie zmienia to jednak faktu, że chyba od razu należy wyłapywać takie niuanse - szkoda tylko, że dopiero po nauczce :(

Edited by Marinka
Literówka
Link to comment
Share on other sites

Tu jest przesledzenie tego: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235894-Sunia-szkielet-z-krowim-łańcuchem-na-szyi-!!!-Pomocy!!!/page93[/url]

Taki mi numer podała do Agnieszki - jej siostry, a to oznacza że jej siostra to ona. Wygooglowałam nr i to znalazłam. Gabaryty się zgadzają.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...