Jump to content
Dogomania

ZAGINIONE PSY ODDANE Wioli&Miłosz. UWAGA!SZUKAMY OSÓB KTÓE POWIERZYŁY JEJ ZWIERZĘTA!


Recommended Posts

[quote name='kasiek.']o tego malucha mi chodziło -szczeniaka ,to ze to jest Dasza to ja wiem....
ale ten maluch chyba pod opieka danavas bo gdzies pisała ze to jej pies był ,jest -nie wiem ....
A jesli chodzi o Rudzika ,nie ja go wyciagałam ,nie ja go dałam do tej psychopatki..i nie ja mu bede domu szukac tym bardziej ze ma tak mało czasu.Niech sie martwia osoby które czuja sie za niego odpowiedzialne,event fb porozsyłam ale do piatku to nie wiem jak ma inne miejsce znalexc ...
Ja mam swoje zobowiazania nimi sie zajme min psami klembowskimi im trzeba szukac domu bo zabrane by do Niemca nie trafiły
ps napisz ,ze pies jedzie do Niemiec wtedy sie uaktywnię ,danavas pewnie pomoze mu w transporcie i innych sprawach[/QUOTE]

A czy sądzisz, że ja go tam dałam, że teraz mam go u siebie pod opieką??? Mnie nie interesuje kto go gdzie dał, potrzeba pomoc to pomagam skoro mogę. Ty widzę jesteś mądra tylko przy klawiaturze jak trzeba uczestniczyć w aferach i zgrywać mądralę ale w sprawach na prawdę ważnych i istotnych umywasz ręce bo "nie ty go dałaś do tej psychopatki". Rozumiem, że idąc Twoim tokiem myślenia w piątek będę mogła bez skrupułów psa puścić wolno, niech się błąka bo przecież "nie ja go dałam do tej psychopatki to nie ja mu będę szukać domu"??? Dzięki Bogu mam serce... Co do domu w Niemczech to jeśli okaże się, że tam ktoś go pokochał to gwarantuję, że sama osobiście go tam zawiozę i jeszcze cię o tym powiadomię, żeby ci na nerwach zagrać - oczywiście nie oszukujmy się - będziesz mogła mi najwyżej skoczyć. Póki co, szukamy domu gdzieś bliżej. [B]Ktoś inny chętny do pomocy???[/B]

Link to comment
Share on other sites

ten szczeniak napisane ze adoptowany przez ,pewnie tez trzeba sprawdzic..
[URL="https://www.facebook.com/profile.php?id=100003818222411"]Joanna Długokęcka[/URL] a ja go zaaoptowałam!!!!!!!!!JEST PRZEKOCHANY !!!POMAGAJCIE ZWIERZETOM ! WARTO !
· 14 czerwca o 15:26 ·

Link to comment
Share on other sites

Ato ktoś czytał ?trafiły te psy do niej ..bo ja tez juz sie gubie ?
***************************************************************************
9 czerwca

Rozmowa z Tztem:

M: Zobacz jak pusto, zostały tylko 3 Nasze psiaki i kot. Cisza spokój. Do 20stego
Ja: No właśnie zapomniałam ci powiedzieć że, dzisiaj z interwencji przyjeżdza Bona, a jutro z częstochowy Boczek. Nie pamiętasz?
M: Czekaj ja coś słyszałem o dwóch Goldenach., nie o Boczku i Bonie..
Ja: No bo jeden Golden prawdopodobnie ma dom więc na jego miejsce będzie inny psiak.
M; Czekaj to ile ma w domu być wedle twoich obliczeń psiaków bo zgłupiałem.
Boczek, Bona dwa goldeny
Ja: No 6...
M; Ale jak jeszcze 6 czy z Naszymi 6?
Ja: No z naszymi...
M: Ja to widzę tak... Jesli z Naszymi bedzie 6 to ok ja będę wychodził ale jeśli oprócz naszych będzie 6 czyli 9 plus kot SAMA Będziesz z nimi dymać żeby to było jasne!!!

Tiaaaa, tak samo mówił przy Jaggerze, Jaśku, Dance, Bashy i wielu innych psach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bunnyshock'] [B]Ktoś inny chętny do pomocy???[/B][/QUOTE]

cioteczko czy ten piesek ma swój wątek?
musimy coś wymyślić dla niego...dobrze że się nim zajęłąś!
gdzie on teraz jest? ja niestety sama nie pomogę ale może razem coś wymyślimy...
straszne to przykro wszystko co się tutaj dzieje:(

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]Dziś jest [B]Dzień Psa[/B] - wszystkim psom, kotom, fretkom, myszom, szcz[SIZE=3]u[/SIZE]rom, ptakom, wężom i tym, którym człowiek dał złudne poczucie bezpieczeństwa, a przede wszystkim tym, które nigdy tego poczucia nie miały - pełnych brzuszków, ciepełka, głaskania, przytulania i... na pohybel sadystom i innym tłukom.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiyoshi']cioteczko czy ten piesek ma swój wątek?
musimy coś wymyślić dla niego...dobrze że się nim zajęłąś!
gdzie on teraz jest? ja niestety sama nie pomogę ale może razem coś wymyślimy...
straszne to przykro wszystko co się tutaj dzieje:([/QUOTE]

Właśnie ze mną jest taki problem, że ja nie mam czasu siedzieć na Dogo czy innych forach i czynnie uczestniczyć w wydarzeniach. Czasem wejdę i coś napiszę ale, żeby sama coś zakładać i to rozwijać to odpada - absorbująca praca. Psiak na razie jest u mnie, ale tu może zostać maks. do piątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bunnyshock']Właśnie ze mną jest taki problem, że ja nie mam czasu siedzieć na Dogo czy innych forach i czynnie uczestniczyć w wydarzeniach. Czasem wejdę i coś napiszę ale, żeby sama coś zakładać i to rozwijać to odpada - absorbująca praca. Psiak na razie jest u mnie, ale tu może zostać maks. do piątku.[/QUOTE]

Ma wydarzenie na FB, o wątku nic nie wiem. Ale sprawa jest zamotana, podobno ma "opiekunki", może one coś ale właściwie to nic nie słyszałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bunnyshock']Ma wydarzenie na FB, o wątku nic nie wiem. Ale sprawa jest zamotana, podobno ma "opiekunki", może one coś ale właściwie to nic nie słyszałam.[/QUOTE]

Bunnyshock, to jest psiak, który jest u Ciebie? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/209231-Rudzik-Pies-ktory-dosta%C5%82-od-%C5%BCycia-kopa-Ma-cudowny-DOM%21%21%21/page103?highlight=Rudzik"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/209231-Rudzik-Pies-ktory-dosta%C5%82-od-%C5%BCycia-kopa-Ma-cudowny-DOM%21%21%21/page103?highlight=Rudzik[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm'][SIZE=3]Dziś jest [B]Dzień Psa[/B] - wszystkim psom, kotom, fretkom, myszom, szcz[SIZE=3]u[/SIZE]rom, ptakom, wężom i tym, którym człowiek dał złudne poczucie bezpieczeństwa, a przede wszystkim tym, które nigdy tego poczucia nie miały - pełnych brzuszków, ciepełka, głaskania, przytulania i... na pohybel sadystom i innym tłukom.[/SIZE][/QUOTE]


[COLOR=#0000ff]Moja miłość Figa odeszła 5 marca 2013 roku....guz przysadki mózgowej Nie do wyleczenia....a była leczona, bo to był Zespół Cushinga....nadnercza i przysadka mózgowa. Nie mogę zrozumieć jakim trzeba być "człowiekiem" żeby tak traktować zwierzęta....to ohydne.

[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Bunnyshock, to jest psiak, który jest u Ciebie? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/209231-Rudzik-Pies-ktory-dostał-od-życia-kopa-Ma-cudowny-DOM!!!/page103?highlight=Rudzik[/URL][/QUOTE]

Tak to ten, już podałam tam info.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#0000cd]Czytam to wszystko i jedna rzecz mnie zastanawia: moja znajoma mieszkająca i pracująca od kilkunastu lat w Anglii...nie mogła adoptować psa ze schroniska w Anglii....bo nie miała domu z ogrodem!!!! Kupić od hodowcy owszem, jemu nie przeszkadzał brak ogrodu...ale schronisko z tego powodu nie zgodziło się na adopcję. Bratanek kupił labradora-szczeniaka od hodowcy u nas i postawiony został warunek, że będzie udostępniał zdjęcia psa na FB lub wysyłał co jakiś czas, bo chcą widzieć jak pies się rozwija i czy z nim wszystko ok...od 2 lat wysyła i udostępnia zdjęcia pieska..a nie dzieje mu się krzywda bo jest członkiem rodziny. A tu jakieś babsko bierze ile chce psów, nie wiadomo co z nimi robi, wyłudza pieniądze i co??? żadnej kontroli ze strony schronisk nie było??? Na słowo wierzyli, że musiała uśpić psa???? Dziwnie to wszystko wygląda. P. lekarz specjalista weterynarii, która zajmowała się moją jamniczką przez ostatnie 4 lata jej życia, zaraz by wyłapała nieprawidłowości i kto wie czy by nie zgłosiła gdybyśmy źle się sunią zajmowali. A leczyliśmy ją długo. Ostatnio Vetorylem z Anglii...[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Smutne to wszystko. Tyle psów ucierpiało. Cały czas mam przed oczami ten kenel z tymi gównami, nie czyszczony, gdzies na którymś wątku, i ten biedny pies, który w tym siedział pewnie non stop. Jakoś trudno uwierzyć po tym wszystkim, że ona się zajmowała tymi zwierzakami.

Link to comment
Share on other sites

Ten kenel to ona sama wstawiła na wątek żeby wszyscy widzieli że ona musi tego psa codziennie kąpać po wytarzaniu się w tym gównie. A jak go w zimie kąpała to otwierała okno bo gowno śmierdziało. A że w ciąży to się wszyscy użalali.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca'][B]Parys[/B]
Uśpiony w gabinecie we Wrocławiu z powody napadów padaczkowych ,niewydolności nerek i bardzo złych wyników wątrobowych. Zgodę na eutanazję podpisała Anna Drążkiewicz.[/QUOTE]
Mam pytanie do Ciebie nescca skad jest to info ?
Wiecie ze p/wsie nie cytuje tylko w wyjatkowych sytuacjach a ja mam wlasnie p/w od p Anny Drążkiewicz ,ze nigdy zadnego psa nie usypiała ,bo wetem nie jest ...i o zgodzie takiej tez nic nie wspomniala by podpisywała

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']Mam pytanie do Ciebie nescca skad jest to info ?
Wiecie ze p/wsie nie cytuje tylko w wyjatkowych sytuacjach a ja mam wlasnie p/w od p Anny Drążkiewicz ,ze nigdy zadnego psa nie usypiała ,bo wetem nie jest ...i o zgodzie takiej tez nic nie wspomniala by podpisywała[/QUOTE]

to ja proszę osoby które mogą coś w tym temacie wyjaśnić na ile to jest pewna informacja i czy zamieszczać ją w zestawieniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']Mam pytanie do Ciebie nescca skad jest to info ?
Wiecie ze p/wsie nie cytuje tylko w wyjatkowych sytuacjach a ja mam wlasnie p/w od p Anny Drążkiewicz ,ze nigdy zadnego psa nie usypiała ,bo wetem nie jest ...i o zgodzie takiej tez nic nie wspomniala by podpisywała[/QUOTE]

kasiek, przeczytaj, to wątek Parysa; [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/210978-Jestem-Parys-czekamy-na-wie%C5%9Bci-z-nowego-domu/page10?"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/210978-Jestem-Parys-czekamy-na-wie%C5%9Bci-z-nowego-domu/page10?[/URL]

Link to comment
Share on other sites

UWAGA !!! WERSJA ROBOCZA DOWERYFIKACJI!!!

[IMG]https://m.ak.fbcdn.net/photos-g.ak/hphotos-ak-ash3/1016605_565125230195694_954772561_a.jpg[/IMG]

[COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]MakeLoveWork
Kofeina
sieropsinie[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I][B]c[/B][/I][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana][I][B]GorzkaCzekolada292
Wiola&Miłosz
AltaCaraya
MałgorzataKuc
[/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I][B]Miłosz28
[/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=3][I][U][B]
MakeLoveWork
[/B][/U][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]
Łatek
-[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I]adopcja od Wiolki [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]([/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I]post Wiola&Miłosz [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]26-08-2012,14:52[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B])
[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#4444ff][SIZE=2][I][B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/thread...ncyjnie/page28[/URL]
[/B][/I][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I]P[/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I]sy wymienione przez [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]MakeLoveWork [/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I]jako uratowane przez [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]Kofeine:
[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]Dysia[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B],[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]Kuba,Majkavel Jamajka, Luśka – szatanisko, Tobi[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B],[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]retro,Latek[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B],[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]Tyson – [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I]dopóźniejszej weryfikacji

[/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=3][I][U][B]Kofeina[/B][/U][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR]


[COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]Luka(Lucyna, Luśka)
– [/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I]adopcja przez Kofeine ([/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]21-07-2011,13:17[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I])[/I][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]Goldie
-([/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]22-07-2011,10:10[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B])
[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I]Kofeina [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I]informuje że jej suczka zdechła, w tym samym poście dowiadujemy się że w domu posiada jeszcze 2 psy [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I][B]Kuba([/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma][I]Tas-man[/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I][B]) [/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I]i [/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I][B]Parys [/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana]n[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I]a DT i 3 koty [/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][U][B](ktoś coś wie na temat tych zwierząt?)[/B][/U][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]
goldie [/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I]zmarła dokładnie w tym samym czasie co [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I]Kofeina [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I]zdecydowała się na adopcję [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]Luki
[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][I][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/187475-Mała-astka-Luka-DT-stał-się-DS!?p=17299743#post17299743[/URL][/I][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]

3kotki
- [/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I]trafiłypodobno do „pani zosiedla”[/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/211340-3-kotki-jeden-kocurek-do-oddania-wrocław?p=17306786#post17306786[/URL]

Parys – [/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I]piesz padaczką
([/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]09-10-2011, 15:46[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I])
- ostatnia informacja od Kofeiny o tym że Parys zostaje adoptowany na stałe przez [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][U][B]Karinę [/B][/U][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I]z którą nikt nie może się skontaktować, pies ma atak padaczki u nowych właścicieli potem znikają wieści o [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]Parysie

[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][U]uzupełnienie: [/U][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana]Uśpiony w gabinecie we Wrocławiu z powody napadów padaczkowych,niewydolności nerek i bardzo złych wyników wątrobowych. Zgodę na eutanazję podpisała Anna Drążkiewicz.[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]- [/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I]do wyjaśnienia a najlepiej potwierdzenia odpowiednim dokumentem.

[/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]Lemon
-([/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]08-2011[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]) - [/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I]adoptowany przez sąsiadkę Kofeiny

[/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]Retro[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000]-wzięty na DT przez Kofeinę, pies w ciągu 2-3 miesięcy wychudł przeokropnie, miał rozwolnienie dlatego Kofeina kazała go zabierać - przywiozła go do Lilutosi wieczorem w stanie skrajnego wyczerpania - pies następnego dnia odszedł.[/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]Dysia[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]-[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I]23-11-2011[/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I]-trafia do Kofeiny, [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]02-04-2012Wiola&Miłosz opowiada o wizycie u Kofeiny i o tym jak psu jesttam dobrze,[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]04-09-2012[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I]Lu_Gosiak informuje że Dysia odeszła[/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I]Znalazłamteż wzmiankę o jakiejś psinie[/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]Maji [/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I]możepóźniej znajdę więcej informacji.

[/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]galeriaKofeiny:
[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=2][I][URL]http://s1105.photobucket.com/user/Kofeina224/library/?sort=3&page=1[/URL][/I][/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][I][B]

Posty Kofeiny kończą się w momencie gdy pies Tobi gryzie[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I][B]AltaCaraya,po zapewnieniu że tylko wiola pokocha tego psa Kofeinaznika.

[/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I][U][B]Sieropsiniec[/B][/U][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I][U](prawdopodobny Miłosz)

[/U][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I]-pojawia się po raz pierwszy [/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]02-03-2013 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I]w momencie afery z powodu Daszeńki i michell04.
Mniej więcej wtedy też trafia do nich [/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I][B]Dasza

Fenek,Rudzik, Barry
- [/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I]otych psach niewiele informacji jest w wypowiedziach Miłosza więcejsię zapewne znajdzie w chwili ruszenia wątku Wiola&Miłosz

-[/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]10-05-2013 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I]dowiadujemy się od Sieropsiniec/wiola&Miłosz(bo tu już sięzaciera kto to właściwie pisze) że Tato [/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I][B]MałgorzataKuc [/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I](behawiorystka Gosia) zmarł i dlatego nie ma żadnej informacji o [/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I][B]Fenku[/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I].(więcej napiszę w wątkach MałgorzataKuc)

- [/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]10-05-2013 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I]pada informacja od Sieropsiniec/Wiola&Miłosz że [/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I][B]Barry [/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I]dostajeDS i będzie mieszkał w Krakowie, są zdjęcia z „nowego domku”ale więcej informacji o tym domku brak.

Zdjęcia Post#274
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232834-Barry-już-w-nowym-domu-)-szczęśliwy-i-rozliczony-)?p=20837043#post20837043[/URL]

- [/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]06-06-2013 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I][B]Dasza [/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I]trafia do DS do Marty koleżanki z liceum Wioli, która chce zabrać Daszę do siebie do Danii

- [/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]10-06-2013[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I] Sieropsiniec/wiola prosi handzie o przeniesienie części pieniędzy z [/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I][B]Daszy [/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I]na [/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I][B]Tutkę[/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I](która jest cały czas w schronisku) rozliczenia jeszcze nie znalazłam na co poszły te pieniądze i czy faktycznie zostały wysłane – do weryfikacji
handzia potwierdziła że wpłaciła 100zł na tutkę rozliczenia na co poszły jak na razie brak.

-[/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]12-06-2013 [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I]ostatnia informacja o tym ze [/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I][B]Dasza [/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana][I]ma się nieźle w nowym domku

wersja po cięciach do podpięcia, następne informacje będę już opasała linkami, ciąg dalszy nastąpi...[/I][/FONT][/COLOR]

Edited by Lokey
Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwstar58']kasiek, przeczytaj, to wątek Parysa; [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/210978-Jestem-Parys-czekamy-na-wieści-z-nowego-domu/page10?[/URL][/QUOTE]
Oki czytam,rozumiem ,ze watek szczyszczony i nikt tego nie potwierdzi w takim razie ja na fb to nazwisko usuwam bo nie moga byc takie domniemania ,jak ktos skan tej zgody wstawi albo jakos inaczej zostanie to udowodnione to wtedy wpisze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lokey']to ja proszę osoby które mogą coś w tym temacie wyjaśnić na ile to jest pewna informacja i czy zamieszczać ją w zestawieniu.[/QUOTE]
Ręce opadają... Nie dość, że pchasz się przed szereg prosto z pieluch, to jeszcze oczekujesz, że inni będą weryfikować za Ciebie Twoje posty... Następna kasiek. nam się odradza...

Afery przyciągają takie osoby.... mało tego, przyciągają takie Wiolki... (Retro trafił od Czarodziejki do Kofeiny... paradoksalnie? ooo nie.....). Gdzie są moderatorzy?....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Ten kenel to ona sama wstawiła na wątek żeby wszyscy widzieli że ona musi tego psa codziennie kąpać po wytarzaniu się w tym gównie. A jak go w zimie kąpała to otwierała okno bo gowno śmierdziało. A że w ciąży to się wszyscy użalali.[/QUOTE]


wiem, ale tak sobie teraz myślę, że ona raczej nie byłaby zdolna do takich poświęceń, żeby mu posprzątać....

Link to comment
Share on other sites

Lokey popraw:
Retro
-wzięty na DT przez Kofeinę, pies w ciągu 2-3 miesięcy wychudł przeokropnie, miał rozwolnienie dlatego Kofeina kazała go zabierać - przywiozła go do Lilutosi wieczorem w stanie skrajnego wyczerpania - pies następnego dnia odszedł.

Link to comment
Share on other sites

W 2011 roku kofeina pisała na watku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/203196-Yakima-sunia-STAFFIKA-w-domku-we-Wrocławiu!!!-DZIEKUJEMY-)/page19?[/URL]

że ma takie psy:
Pies lat 3 mix rodesiana i amstafa taka pipka. A suka dog niemiecki ale akceptuje tylko psy:-/ nienawidzi kotow i zezarlaby yorka. On jest zupelnie pasywny. Nie pokazuje zebow nie rzuca sie ma gdzies. A suczki uwielbia lubi sie bawic i nie ma problemow z zazdroscia. suce zawsze ustepuje

Ja mam dwa schroniskowe Oby dwa uratowane od zapomnienia oby dwa wdzieczne moj pies zakochany we mnie A suka rozpieszczona tak ze czasem mam z nia problem

Chciała na dt od giselle4 psa, który znalazł zaraz potem dom więc do niczego nie doszlo. Póżniej znikneła a pojawiająs się napisala:

Bry koietk. Przepraszam kobietki ze sie nie odzywalam... Ale to nie moja wina., po tym jak okazala sie reorganizacja mojego zycia i ze nie jade do dzierzoniowa zadzwonila moja mama okazalo sie ze moj tati dostal zawalu serca. Dlatego bylam nieobecna.. za co przepraszam was i nie myslcie sobie ze sie obralizlam absolutnie... po prostu troszke mi sie pogmatwalo zycie, mama w delirce stresowej i wogole. Ja sie ogromnie ciesze ze dyzia znalazla dom to jest wazniejsze niz moje prywatne sprawy... i moj zal czy boil czy zawisc?? nie wiem jakie to uczucie ale nie jestem zla. Gieselko przepraszam jesli poczulas sie zle ale ja naprawde nie chcalam. IWA pies mial isc do mnie na tymczas a jej imie zapewne nie mialo by nic wspolnego z tym jakbym ja traktowala, bo ja zrobilam wszysto co moglam i dalej jesli ktoras z pan napisze kofeina zrob to zrobie CHITA dziekuje ta rerganizacja poakzala ze jednak daje rade i dalabym Jesli macie jakas mega bidkie polecam sie ogloszenia wsio i wogole i jedziemy . Ale sie bardzo bardzo ciesze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...