Jump to content
Dogomania

@@@@ komu można wysyłać zaproszenia @@@@


rozi

Recommended Posts

Ponieważ sama bazarkuję, więc byłoby niemoralne nie zgodzić się na otrzymywanie zaproszeń.

[B]Bazarki tak,[/B] jednak proszę [B]nie[/B] wysyłać zaproszeń z prośbą o pomoc w [B]dorzuceniu się do hotelu lub dt[/B] - szarej strefie zarabiającej na nieszczęściu zwierzów mówię stanowcze NIE!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']właśnie jestem w trakcie wysyłania zaproszeń i muszę to napisać:)
[B]Bardzo dziękuję pomysłodawczyniom za ten wątek [/B]:loveu::loveu:[/QUOTE]

Przyłączam się do tych podziękowań. Po raz pierwszy wysyłałam takie zaproszenia i jestem pełna podziwu także dla tych, którzy to robią. Zajęło mi to kilka godzin. Odczekiwanie po każdym wysłanym PW przez 60 sekund wg mnie kwalifikuje się pod paragraf o psychicznym znęcaniu się:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']Ponieważ sama bazarkuję, więc byłoby niemoralne nie zgodzić się na otrzymywanie zaproszeń.

[B]Bazarki tak,[/B] jednak proszę [B]nie[/B] wysyłać zaproszeń z prośbą o pomoc w [B]dorzuceniu się do hotelu lub dt[/B] - szarej strefie zarabiającej na nieszczęściu zwierzów mówię stanowcze NIE!!!!![/QUOTE]



Hotele mają zarejestrowaną działalność i działają legalnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']Hotele mają zarejestrowaną działalność i działają legalnie.[/QUOTE]
niestety, mylisz się. Znam tzw. hotele, które nie maja działalności, a biorą po 400- 500 zł za psa

ile faktur widziałaś wklejonych na wątkach psów przebywających w tzw. hotelach?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']trochę widziałam, mam w subskrypcjach kilkadziesiąt wątków i akurat H. z tych wątków są legalne. A poza tym to chyba osoby umieszczające psa w H. powinny to sprawdzać.[/QUOTE]

rzecz w tym, że miejsc legalnych jest bardzo mało, wiec jeśli pojawia sie takowe nawet niefakturowane, to się bierze, żeby ratować zwierzę

Ale tu nie dyskutujmy na ten temat.
zapraszam Cie do mojego zwierzyńca (bezpłatnego dt)
[h=1][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/210047-Sierokociniec-i-sieropsiniec-Ingi-mm"]Sierokociniec i sieropsiniec Ingi.mm[/URL][/h]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']właśnie jestem w trakcie wysyłania zaproszeń i muszę to napisać:)
[B]Bardzo dziękuję pomysłodawczyniom za ten wątek [/B]:loveu::loveu:[/QUOTE]

[quote name='Alla Chrzanowska']Przyłączam się do tych podziękowań. Po raz pierwszy wysyłałam takie zaproszenia i jestem pełna podziwu także dla tych, którzy to robią. Zajęło mi to kilka godzin. Odczekiwanie po każdym wysłanym PW przez 60 sekund wg mnie kwalifikuje się pod paragraf o psychicznym znęcaniu się:)[/QUOTE]

podpisuję się :):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...