Jump to content
Dogomania

@@@@ komu można wysyłać zaproszenia @@@@


rozi

Recommended Posts

[quote name='iwoniam']Proszę o wykreślenie mnie z listy. Uznałam pomysł z tym wątkiem za "super", ale nie prosiłam o dodanie mnie do listy :/

Nie nadążam opróżniać skrzynki, reklam mam do kilkudziesięciu dziennie. Na reklamy bazarków i tak zaglądam jak mi się udaje.[/QUOTE]

[quote name='Alla Chrzanowska']Ciekawe, czemu do mnie przychodzi tak mało zaproszeń??? Maksimum 3 dziennie. Nie lubicie mnie czy jak???[/QUOTE]


do mnie max 6 dziennie
ale zazwyczaj 2-3 a czasami wcale
więc z tymi kilkudziesięcioma to chyba lekka przesada

:)

kupuję teraz rzadko bo nie mam kasy
zaglądam jak mam czas
ale w moim przypadku prędzej zajrzę na bazarek który dostalam na pw niz sama wyszukam (brak czasu i kasy)

Link to comment
Share on other sites

no właśnie... tak czytam o tych dziesiątkach zaproszeń i też czuję się... nie lubiana!!!!:placz:
Czasem dostaję 2-4 dziennie, potem kilka dni nic.
Oczywiście nie jestem w stanie wszystkich obejrzeć, ani wszystkich podrzucać, ale nie oznacza to, że nie jestem zainteresowana.
Zapewne po wakacjach pojawi się więcej zaproszeń, ale na razie nie mogę narzekać.
Szkoda, że profile na linki zostały zablokowane, bo to dobre miejsce na wrzucanie zaproszeń bazarkowych

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie czytam i czytam że zaproszenia nie dochodzą - ja wysyłam ich dziesiątki a nawet setki z zaproszeniowych bazarków jakie prowadzę - chyba zacznę robić print screeny z folderu wysłane - coby nie zostac posądzoną za nie wywiązywanie się z zapisów " bazarkowej umowy "

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kejciu']Tak sobie czytam i czytam że zaproszenia nie dochodzą - ja wysyłam ich dziesiątki a nawet setki z zaproszeniowych bazarków jakie prowadzę - chyba zacznę robić print screeny z folderu wysłane - coby nie zostac posądzoną za nie wywiązywanie się z zapisów " bazarkowej umowy "[/QUOTE]
Do mnie Twoje zaproszenia zawsze dochodzą i zawsze staram się chociaż wejść.
Naprawdę nie wszedzie jest się w stanie coś kupić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kejciu']Tak sobie czytam i czytam że zaproszenia nie dochodzą - ja wysyłam ich dziesiątki a nawet setki z zaproszeniowych bazarków jakie prowadzę - chyba zacznę robić print screeny z folderu wysłane - coby nie zostac posądzoną za nie wywiązywanie się z zapisów " bazarkowej umowy "[/QUOTE]

Kejciu! Właśnie głównie od Ciebie dochodzą do mnie zaproszenia, ale nie po kilkadziesiąt dziennie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kejciu']Tak sobie czytam i czytam że zaproszenia nie dochodzą - ja wysyłam ich dziesiątki a nawet setki z zaproszeniowych bazarków jakie prowadzę - chyba zacznę robić print screeny z folderu wysłane - coby nie zostac posądzoną za nie wywiązywanie się z zapisów " bazarkowej umowy "[/QUOTE]

Dochodzą, dochodzą ale nie zawsze człowiek zdoła wejść

Link to comment
Share on other sites

co jnnego dochodzace zaproszenia a co innego 'hopsanie' bazarku
wpisując się na tą listę głównie chciałam zaznaczyć, że nie olec e do moda na skargę jak dostane zaproszenie
a że nie wchodzę to: nie mam czasu/nie mam kasy/nie chce mi sie/nie ma mnie/ bo zupa była za słona itd ;)

dostając teraz te zaproszenia jakoś milej patrzy mi się na tytuł: "zaproszenia na bazarek" czy "bazarek smycze/ksiazki/tudziez co innego" niż na pw której tytuł to" '.' (kropka) albo usmieszek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Wysłałąm swego czasu zaproszenia chyba na 3 i ciotka nie weszła :mad:[/QUOTE]

A skąd wiesz?
[quote name='barb']Na moje zaproszenia Alla też nie wchodzi :shake: a może tylko obecności nie zaznacza ...[/QUOTE]
Wchodzę na każdy bazarek, na który dostaję zaproszenie, bo uważam, że grzeczność tego wymaga. A że nie zawsze kupuję? No cóż, nie na każdym bazarku znajduję coś dla siebie / nie zawsze mam kasę. Nie na każdym też zaznaczam obecność, bo i po co, jak bazarek jest nieustannie podnoszony? Żeby posty nabijać? I tak mam ich na swoim koncie bardzo dużo...
Ale lubię dostawać zaproszenia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']A skąd wiesz?

Wchodzę na każdy bazarek, na który dostaję zaproszenie, bo uważam, że grzeczność tego wymaga. A że nie zawsze kupuję? No cóż, nie na każdym bazarku znajduję coś dla siebie / nie zawsze mam kasę. Nie na każdym też zaznaczam obecność, bo i po co, jak bazarek jest nieustannie podnoszony? Żeby posty nabijać? I tak mam ich na swoim koncie bardzo dużo...
Ale lubię dostawać zaproszenia...[/QUOTE]

Tak samo robie, choc postow mam mniej...

Link to comment
Share on other sites

to może idąc dalej za myślą Alli i Anemon - nie pomagajmy sobie podnoszeniem bazarków czy wątków.
Nie widzę protestów Alli, gdy jej bazarki są podnoszone przez różne osoby, zwyczajnie chcące pomóc.
Może w takim razie zastosować zasady z forum miau?
Zasadą tam jest lub było (nie wiem jak teraz) nie wpisywanie nic nie wnoszących postów.

Link to comment
Share on other sites

Kobietki po co te nerwy?!
Ja rozumiem , że ten wątek powstał po to by można było słać zaproszenia bez obaw czy ktoś nie podkabluje do moda.
Nikt nie ma obowiązku wchodzić na wszystkie bazarki , podrzucać , kupować czy cokolwiek.
Jak go bazarek tematycznie zainteresuje to wchodzi , kupi albo nie kupi a jak go nie zainteresuje to po prostu zignoruje wiadomość.

Link to comment
Share on other sites

Chodzi tylko o wpis "nabijanie pustych postów".
Mój pierwszy bazarek nie był podnoszony, bo nie wiedziałam, że taki zwyczaj istnieje.
Mnóstwo książek (które sprzedałam znacznie później, gdy juz wiedziałam o podnoszeniu) a na pierwszym bazarku pojawiła się tylko jedna dziewczyna i do dziś jestem jej za to wdzięczna, bo dzięki temu nie zniechęciłam się.

Link to comment
Share on other sites

A ja zawsze ryzykancko słałam na oślep zaproszenia i miałam dużo osób na bazarkach ale i punkty karne za to mam. Dlatego ten wątek jest super bo już nie muszę się stresować.
Bo prawda jest taka , że jednak większość ludzi wchodzi z zaproszeń.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']to może idąc dalej za myślą Alli i Anemon - nie pomagajmy sobie podnoszeniem bazarków czy wątków.
Nie widzę protestów Alli, gdy jej bazarki są podnoszone przez różne osoby, zwyczajnie chcące pomóc.
Może w takim razie zastosować zasady z forum miau?
Zasadą tam jest lub było (nie wiem jak teraz) nie wpisywanie nic nie wnoszących postów.[/QUOTE]

[quote name='caryca26']Ja podnoszę bazarki kiedy akurat nic nie kupuje ale tak naprawdę to nie wiem czy to w jakiś sposób pomaga.[/QUOTE]

[quote name='Anemon']To, ze ktos czegos nie robi, nie zobowiazuje go do protestow, gdy inni to robia... Podobno w wolnym kraju zyjemy?[/QUOTE]

Wszyscy macie rację, tylko jak te racje pogodzić?

Link to comment
Share on other sites

Podrzucanie było miłe i dobre kiedy jeszcze nie było tego wątku i nie szło tyle zaproszeń. Pojawiały się osoby znajome, ktoś kto nas lubił, albo komu zależało na tym akurat celu. A teraz wyobraźcie sobie, że każda z zaproszonych osób (ile ich jest na liście?) podrzuca każdy bazarek, przecież to pozbawione sensu, tylko by się mieliły te bazarki jak w kotle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Pewnie że można podrzucać, ale obowiązku nie ma. Już to było powtarzane wiele razy: od nikogo nie można wymagać że zajrzy, że coś napisze, że coś kupi.[/QUOTE]

Święte słowa:) Czy kupi , czy podrzuci czy nie zrobi nic , dla mnie istotne ,że do moda nie nakabluje i że punktów nie dostanę:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...