Jump to content
Dogomania

@@@@ komu można wysyłać zaproszenia @@@@


rozi

Recommended Posts

Nie trzeba pomagać (:
Jak się ktoś wypisze, to go usunę i już.
Proponuję, żeby Alla zmieniła kolor drugiego posta na jakiś jaśniutki.

Edit: Alla, jeśli po zmianie koloru linki nadal będą niebieskie i wyraźne, to skopiuj swoją listę do posta nr.38 a post nr.2 wykropkuj. Chodzi o to, żeby nikt z nawyku nie korzystał z drugiego posta.

Edited by rozi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Nie trzeba pomagać (:
Jak się ktoś wypisze, to go usunę i już.
Proponuję, żeby Alla zmieniła kolor drugiego posta na jakiś jaśniutki.

Edit: Alla, jeśli po zmianie koloru linki nadal będą niebieskie i wyraźne, to skopiuj swoją listę do posta nr.38 a post nr.2 wykropkuj. Chodzi o to, żeby nikt z nawyku nie korzystał z drugiego posta.[/QUOTE]

Już się robi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Bardzo dziękuję.
Działamy w/g posta nr.1[/QUOTE]

pierwszy post ujełabym trochę inaczej
teraz z treści wynika, ze nie marzę o niczym innym jak o otrzymywaniu zaproszeń ;)
myślę że więksoszości osób chodzi o to że [I][B]nie ma nic przeciwko[/B][/I] jeśli dostanie takie zaproszenie
i wiadomo, że nie poleci do moda na skargę

[quote name='rozi']Wątek ma służyć eliminacji niechcianych zaproszeń na Bazarki.

[U]Jeśli ktoś [I][B]CHCE[/B][/I] dostawać zaproszenia, figuruje na liście.[/U]

Rozumiemy równocześnie, żepozostałe osoby zaproszeń sobie nie życzą i wysyłanie do nich jest spamem.
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Ja bym jeszcze w poście organizacyjnym zaznaczyła, żeby tytuły PW zaproszeniowych zawierały słowo "zaproszenie". Bardzo ułatwiłoby to segregację skrzynki. Tak samo jak PW rozliczeniowe warto tytułować rozliczeniowymi. Nie żebym się czepiała, ale niektóre tytuły PW są bardzo pomysłowe :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']I co - myślisz, że dostaniesz mniej (albo więcej) zaproszeń w zależności od tego, jak sformułuję ten wpis?[/QUOTE]

tak
a przynajmniej mam nadzieję, ze nikt nie posądzi mnie o to że nie zaglądam/nie kupuję/nie hopsam bazarków
bo nie mam takiego obowiązku

teraz robi sie z tego swoista lista osób które to wybrane z całego dogo mogą otrzymywac zaproszenia
a znam jeszcze gro osób takich jak ja, które na bazarkach sa mało ale nie lecą na skargę do moda bo rozumieję, ze to forma pomocy psom
poza tym robiąc bazarki byłabym obłudna gdybym nie raczyła przyjować zaproszeń ;)

Saththa - obiecuje, że o moich bazarkach dowiesz się pierwsza ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Ja bym jeszcze w poście organizacyjnym zaznaczyła, żeby tytuły PW zaproszeniowych zawierały słowo "zaproszenie". Bardzo ułatwiłoby to segregację skrzynki. Tak samo jak PW rozliczeniowe warto tytułować rozliczeniowymi. Nie żebym się czepiała, ale niektóre tytuły PW są bardzo pomysłowe :eviltong:[/QUOTE]

Królowo ty moja, ale ja nie jestem organizatorem akcji "jak zapraszać-jak rozliczać". Założyłam wątek, żeby powstała bezpieczna lista, macie ją, róbta z nią co chceta :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']pierwszy post ujełabym trochę inaczej
teraz z treści wynika, ze nie marzę o niczym innym jak o otrzymywaniu zaproszeń ;)
myślę że więksoszości osób chodzi o to że [I][B]nie ma nic przeciwko[/B][/I] jeśli dostanie takie zaproszenie
i wiadomo, że nie poleci do moda na skargę[/QUOTE]
Ujęłam trochę inaczej.
Jak będę miała dużo czasu, to założę sondę, w której te 220 osób będzie mogło zagłosować na najlepsze ujęcie :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Królowo ty moja, ale ja nie jestem organizatorem akcji "jak zapraszać-jak rozliczać". Założyłam wątek, żeby powstała bezpieczna lista, macie ją, róbta z nią co chceta :eviltong:[/QUOTE]
Królowo Ty moja, ale tak dobrze Ci idzie, że przy okazji akcji "jak zapraszać-jak rozliczać" można popularyzować idęę akcji "w tytule PW wpisujemy tematykę PW". A zupełnie serio, skoro lista funkcjonuje, to niech te rozsyłane PW mają ręce i nogi (czytaj relewantne tytuły).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Mnie nie ma na liście,a mimo tego ciągle dostaję zaproszenia. Do modów nie lecę,ale trochę to wkurzające. Sama zaglądam na bazarki i kupuję.[/QUOTE]
No proszę. Moim zdaniem spokojnie możesz zgłosić spam, no chyba że sama wysyłasz zaproszenia i ludzie Ci się odwdzięczają.

Link to comment
Share on other sites

myślę, że zgłaszanie spamu jest niekoleżeńskie.
Ja jestem wrogiem płatnych dt i tzw. hoteli, a zaproszenia na wątki i prośby o pchanie komuś nielegalnie kasy do kieszeni dostaję.
Dostaję również piany na ustach, gdy widzę takie zaproszenie, ale nie lecę na skargę do moda.

Link to comment
Share on other sites

W ogóle donosy są dla mnie poniżej krytyki.
W końcu wiadomo , że jak dana osoba dostanie punkty i w konsekwencji może zostać zbanowana ucierpią na tym tylko zwierzęta.
Zawsze jak ktoś nie chce zaproszeń może odpisać danej osobie , że sobie nie życzy i ta osoba sobie zapisze i więcej do takiej osoby nie wysyła. Ja mam już taką listę osób :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']
Zawsze jak ktoś nie chce zaproszeń może odpisać danej osobie , że sobie nie życzy i ta osoba sobie zapisze i więcej do takiej osoby nie wysyła. Ja mam już taką listę osób :)[/QUOTE]
O to to! Powoli zmierzamy do usunięcia tego wątku i będę miała z głowy (:

Link to comment
Share on other sites

Wątek jest bardzo potrzebny i to jest bezsprzeczne. Ja mam już punkty więc wysyłanie zaproszeń do osób z poza listy jest dla mnie zbyt ryzykowne. I pewnie nie ja jedna mam taką sytuację . Ale jak listy nie było to nie było wyjścia i ryzykowałam stąd mam listę kilkanastu osób , które mi wtedy odpisały , że sobie nie życzą.
Pomysł z założeniem tej listy był świetny i dzięki rozi , że się tym zajmujesz.

Link to comment
Share on other sites

Nie zajmuję się jakoś przesadnie, listę dostałam gotowca.

Chodzi mi o to, że skoro pierwszy post zawiera wpis:
"Rozumiemy równocześnie, że [COLOR=#b22222][B]pozostałe osoby zaproszeń sobie nie życzą i wysyłanie do nich jest spamem."
[/B]
[/COLOR]to te osoby mają prawo spam zgłosić i nie ma się o co boczyć, trzeba do nich nie wysyłać i już.[COLOR=#b22222][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem , nie wysyłać i już. I tak też czynię , wysyłam do osób z poza listy , które jeszcze nie zdążyły się wpisać ale wiem , że nie zgłoszą mnie do moda. Ale wolny kraj mamy więc myśleć o tych zgłaszających takie zaproszenie i wiedzących co za to grozi zaangażowanej osobie też mam prawo co chce:) Dla mnie prosta rzecz , jak nie chcesz pomagać to chociaż nie szkódź.

Link to comment
Share on other sites

hmm...wpisałam się jakiś czas temu-i jakoś nie zwiększyło to dramatycznie ilości zaproszeń... i sądzę,że czyszczenie skrzynki zajmuje mniej czasu niż pisanie skarg do moda.
A ten wątek naprawdę ułatwia życie-przy poprzednim bazarku wysyłanie zaproszeń szło mi z dwa razy dłużej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']hmm...wpisałam się jakiś czas temu-i jakoś nie zwiększyło to dramatycznie ilości zaproszeń... i sądzę,że czyszczenie skrzynki zajmuje mniej czasu niż pisanie skarg do moda.
A ten wątek naprawdę ułatwia życie-przy poprzednim bazarku wysyłanie zaproszeń szło mi z dwa razy dłużej :)[/QUOTE]

Tez tak uwazam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...