Jump to content
Dogomania

Incia

Members
 • Content Count

  6,281
 • Joined

 • Last visited

About Incia

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Kielce

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Poszukuję eleganckiej letniej sukienki. Rozmiar 46/48, długa, na wysoką osobę, odpowiednia na wesele. Informacje na pw poproszę.
 2. No, wreszcie znalazłam chwilę żeby poczytać :) Cudny jest psiunieczek, uwielbiam takie wielkie paszcze;) Jutro Roszpunka ma do mnie zawitać, porobimy foty i może w weekend uda mi się skonstruować bazarek.
 3. Mojej Przyjaciółce dzieciaki przyprowadziły do pracy taką sunię: [IMG]http://oi58.tinypic.com/nqeefk.jpg[/IMG] Przyjazna, mniej niż 10 kg, wychudzona. Jak będę coś więcej wiedzieć to napiszę. Potrzebne DT, na razie jest zabezpieczona bardzo awaryjnie.
 4. Poczytam później, i pomyślę nad bazarkiem.
 5. Dziewczyny, ( i Ty, Szu... ), możecie mnie stłuc za długą nieobecność na wątku, ale chcę się trochę wkupić w Wasze łaski otwierając ten oto piękny bazar: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253855-Markowo-stylowo-na-Kielce-do-10-lipca-godz-22[/url]!
 6. [B]Kto mi podpowie, czy na tinypic można przerzucać po kilka zdjęć, czy muszę się bawić po jednym? [/B]Nudzi mi się dziś w pracy, ale nie aż tak:p Savanka, Asiorek Cię pozdrawia! [IMG]http://oi57.tinypic.com/zvoisy.jpg[/IMG]
 7. Incia

  Bart już w NOWYM DOMKU !!!

  Odebrałam dziś komputer, wreszcie działa :) Zrobię dla Barta bazar pod koniec tygodnia. Pamiętam o Barcie cały czas, może uda mi się też zrobić mu trochę ogłoszeń.
 8. [COLOR=#000000]Dziewczyny, znacie kogoś, kto prowadzi BDT dla gryzoni? Umarł Oink, mój morski prosiak[/COLOR]:placz:[COLOR=#000000]Chciałabym przekazać komuś rzeczy po nim (ściółka, siano, trochę jedzenia)[/COLOR]
 9. Dziewczyny, znacie kogoś, kto prowadzi BDT dla gryzoni? Umarł Oink, mój morski prosiak:placz: Chciałabym przekazać komuś rzeczy po nim (ściółka, siano, trochę jedzenia)
 10. Erko, te małe sunieczki to gdzie są? Wysłałam ich zdjęcia ludziom z okolic Kielc.
 11. Dziewczyny, mam domek dla dwóch małych klusków, jakiś niskopodłogowych najlepiej. Domek niesprawdzony tak do końca, ale z tym nie ma problemu, bo to teściowa mojego kuzyna. Dzwońcie jak coś, albo pw, bo wracam pomalutku na dogo:)
 12. [quote name='wegielkowa']Chodzi o jutro-niedzielę. O 15-tej Kreska musi być pod Realem![/QUOTE] Toż przecie zawiozę :) Dajcie znać gdzie i o której mam się stawić :)
 13. Erko, na Twoje konto wysłałam właśnie 732 złote z fejsbukowego bazarku szalikowego, który miałam zaszczyt współprowadzić z Kamą202:loveu: Potwierdź proszę tutaj, na Alarmie:) [url]https://www.facebook.com/events/318991254911203/?source=1[/url]
 14. Mam domek dla kocicy młodej, najlepiej 5-6 miesięcy. Domek sprawdzony, jest suczka rezydentka, kilka miesięcy temu stracili kotkę w wyniku komplikacji po zabiegu.
×