Jump to content
Dogomania

@@@@ komu można wysyłać zaproszenia @@@@


rozi

Recommended Posts

[quote name='zozola77']hmmm..nie wiem czy tak sie da ale mozna by umiescic na tej liscie na pierwszej stronie przy danym nicku, ze ta osoba ma urlop w tym i tym czasie..a po upływie tego czasu wykasowac...???? bo ja na pewno nie zagladałabym an ostatnie strony tego watku, zeby sie dowiedziec komu akurat w tym momencie mam nie wysyłac bo to tutaj napisał...na 17 czy 18 stronie skoro "najważniejsza" jest pierwsza i kolejne z nickami...[/QUOTE]A kto się będzie tym zajmować?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amacariel']W zupełności popieram zozole. Wystarczy krótka adnotacja, np. nieobecna na dogo do np 01.08.2013
Nie rezygnuję z zaproszeń by zrobić komuś krzywdę, nie robię sobie też wakacji.
Wiem ile pracy kosztuje wystawienie i reklamowanie bazarku, dlatego uczciwie mówię: NIE mogę w nich uczestniczyć od 7lipca do odwołania.
Zmusiła mnie do tego moja sytuacja finansowa i nie ma od mojej decyzji odwrotu. Zaproszenia wpadają do skrzynki bardzo szybko, zostawiłam mail w profilu, mam nadzieję, że w przypadku zapchania skrzynki on uratuje sytuacje.[/QUOTE]

[quote name='Alla Chrzanowska']A kto się będzie tym zajmować?[/QUOTE]

Dziewczyny,
jeśli ktoś zgłasza, że go nie ma - to ok, jak ktoś dojrzy ta wiadomość na n-tej stronie wątku, to to uwzględni.
Ale - PROSZĘ - nie oczekujcie od dziewczyn, które założyły wątek w dobrej wierze, by UŁATWIĆ nam pomaganie bez widma banu od moda, że będą teraz dzień w dzień śledzić wątek i nanosić uwagi, kto, kiedy, do kiedy jedzie na wakacje, bądź chwilowo zawiesza zgodę na otrzymywanie zaproszeń, bo finanse mu na to nie pozwalają.
Miejcie litość nad tymi dziewczynami co prowadzą wątek i nad tymi co robią bazarki i korzystają z listy zbudowanej na podstawie tego wątku.
Jeśli decydujesz się - tak, chcę otrzymywać zaproszenia - to jedyną drogą wypisania się z tej listy powinno być wyraźne napisanie - nie, nie chcę otrzymywać zaproszeń.
Żadne tam "czasowo" : nie, nie ma mnie od 15-30go, czy chwilowo nie mam finansów.
Przecież nikt nikogo nie rozstrzela, nie obrazi się jeśli ktoś zaproszony nie wejdzie na bazarek.
Przecież nie o to w tym wątku chodziło, by każdy zaproszony pojawił się na danym bazarku.
Tylko o to by bez stresu, móc reklamować bazarki, bo nie każdy śledzi wątek bazarkowy.
Także proszę nie uprawiajmy NADMIERNEJ BIUROKRACJI. Bo zabiera ona tylko niepotrzebnie czas. A nie o to przecież chodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tobciu']Dziewczyny,
jeśli ktoś zgłasza, że go nie ma - to ok, jak ktoś dojrzy ta wiadomość na n-tej stronie wątku, to to uwzględni.
Ale - PROSZĘ - nie oczekujcie od dziewczyn, które założyły wątek w dobrej wierze, by UŁATWIĆ nam pomaganie bez widma banu od moda, że będą teraz dzień w dzień śledzić wątek i nanosić uwagi, kto, kiedy, do kiedy jedzie na wakacje, bądź chwilowo zawiesza zgodę na otrzymywanie zaproszeń, bo finanse mu na to nie pozwalają.
Miejcie litość nad tymi dziewczynami co prowadzą wątek i nad tymi co robią bazarki i korzystają z listy zbudowanej na podstawie tego wątku.
Jeśli decydujesz się - tak, chcę otrzymywać zaproszenia - to jedyną drogą wypisania się z tej listy powinno być wyraźne napisanie - nie, nie chcę otrzymywać zaproszeń.
Żadne tam "czasowo" : nie, nie ma mnie od 15-30go, czy chwilowo nie mam finansów.
Przecież nikt nikogo nie rozstrzela, nie obrazi się jeśli ktoś zaproszony nie wejdzie na bazarek.
Przecież nie o to w tym wątku chodziło, by każdy zaproszony pojawił się na danym bazarku.
Tylko o to by bez stresu, móc reklamować bazarki, bo nie każdy śledzi wątek bazarkowy.
Także proszę nie uprawiajmy NADMIERNEJ BIUROKRACJI. Bo zabiera ona tylko niepotrzebnie czas. A nie o to przecież chodzi.[/QUOTE]


ja tylko rzuciałam pomysł i napisłam ze nie wiem czy tak sie da...własnie majac na uwadze czas osób ktore załozyły i prowadza wątek...
dostałam odpowiedź i okej...nie ma tematu
i zgadzam sie z Twoja wypowiedzią tobciu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Małgorzata Noga']Mam prośbę , proszę mnie wypisać z listy .Jeśli będę mogła to pomogę i znajdę psiaki w potrzebie.

Dziękuję i pozdrawiam[/QUOTE]
Na pewno ? Wiem, ze ilość otrzymywanych zaproszeń może przerazić ale to, ze jesteś na liście do niczego Cię nie zobowiązuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Harley']Można mi przysyłać zaproszenia :-).

Interesują mnie tylko psie akcesoria, zabawki, smaczki etc. - nie wiem czy można prosić o podsyłanie tylko takich bazarków.[/QUOTE]
Nie można. Albo jesteś na liście, albo nie.

Link to comment
Share on other sites

Proszę o wykreślenie mnie z listy. Uznałam pomysł z tym wątkiem za "super", ale nie prosiłam o dodanie mnie do listy :/

Nie nadążam opróżniać skrzynki, reklam mam do kilkudziesięciu dziennie. Na reklamy bazarków i tak zaglądam jak mi się udaje.

[quote name='iwoniam']super pomysł :)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']Proszę o wykreślenie mnie z listy. Uznałam pomysł z tym wątkiem za "super", ale nie prosiłam o dodanie mnie do listy :/

Nie nadążam opróżniać skrzynki, reklam mam do kilkudziesięciu dziennie. Na reklamy bazarków i tak zaglądam jak mi się udaje.


A do mnie jakoś nie wysyłają zaproszeń;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katarzyna09']jak to nie wysyłają ..ja na pewno wysłałam w ciagu ostnich 2 dni..i co ? nie doszło??[/QUOTE]
Ja też wysłałam ;)[/QUOTE]

Dziewczyny! Dochodzą i odwiedzamy te bazarki. Nie na każdym kupujemy, nie na każdym nawet podnosimy, bo nie zawsze możemy i nie zawsze jest potrzeba. Ale nigdy jeszcze, a jestem na liście praowie od pierwszego dnia, nie było tak, żebym dostała więcej niż 4 -5 zaproszeń. A tu jest mowa o kilkudziesięciu.
Krótko i na temat. Nie wypowiadam się tu już więcej. A zaproszenia proszę do mnie słać jak najbardziej. I na bazarki, i na wątki, bo po to jestem na dogo, żeby w miarę swoich możliwości pomóc.
Decyzje podejmuję po namyśle i [B]z gęby cholewy robić [/B]nie będę. Jeśli zdeklarowałam się, że można do mnie zaproszenia wysyłać, to jest to moja DEKLARACJA NA CAŁĄ RESZTĘ MEGO ŻYCIA.
Nie deklarowałam, że na każdy wejdę i na każdym kupię, ale o tym już było...

Edited by Alla Chrzanowska
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Ja też wysłałam ;)[/QUOTE]

Dziewczyny! Dochodzą i odwiedzamy te bazarki. Nie na każdym kupujemy, nie na każdym nawet podnosimy, bo nie zawsze możemy i nie zawsze jest potrzeba. Ale nigdy jeszcze, a jestem na liście praowie od pierwszego dnia, nie było tak, żebym dostała więcej niż 4 -5 zaproszeń. A tu jest mowa o kilkudziesięciu.
Krótko i na temat. Nie wypowiadam się tu już więcej. A zaproszenia proszę do mnie słać jak najbardziej. I na bazarki, i na wątki, bo po to jestem na dogo, żeby w miarę swoich możliwości pomóc.
Decyzje podejmuję po namyśle i [B]z gęby cholewy robić [/B]nie będę. Jeśli zdeklarowałam się, że można do mnie zaproszenia wysyłać, to jest to moja DEKLARACJA NA CAŁĄ RESZTĘ MOGO ŻYCIA.
Nie deklarowałam, że na każdy wejdę i na każdym kupię, ale o tym już było...[/QUOTE]


no ja tak wcale nie mysle, ze kazdy wejdzie na moje zaproszenie, podniesie albo i cos kupi...wiadomo, że róznie z tym bywa, nie zawsze jest czas nawet cos skrobnąc...albo pooglada sie nic nie intersuje i idzie sie dalej..

ja odpisałam Katarzynie Starkiewicz, bo napisła ze ona nie dostaje zaproszeń..moze żartowała nie wiem, ale sie wystraszyłam ze cos nie tak robie a przeciez do niej wysyłałam..jak nie dostała to mzoe i wiekszosc też??? od razu jakies takie mysli mnie naszly... ;)

Link to comment
Share on other sites

Katarzyna dostaje zaproszenia:lol: ale nie w ilości kilkudziesięciu:cool3: i na pewno nie zapychają skrzynki.
Nie zawsze kupuję (mam 6 psów swoich na utrzymaniu, niestety w większości same zdrowotne biedaki:-(, niekiedy przegapię, ale zawsze zaglądam. Na watki też zaglądam i czytam, jak mogę pomóc, choćby wysłaniem leków, to pomagam.
Mam tylko mieszane uczucia do pdt, ale to nie ten wątek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...