Jump to content
Dogomania

Śmieszka - radosna OMC jamnisia już w swoim raju :)


Nutusia

Recommended Posts

Nie znam odpowiedzi na to pytanie, niestety. Gdybym wiedziała i była tego świadoma, jeszcze szybciej by znajdowały ;)

A jeszcze zapomniałam przekazać cudownej wiadomości: Forest - "terierek" z Doktorowej lecznicy od niedzieli jest DOMNY! Przyjechali po niego ludzie z Warszawy, bardzo fajni, rozsądni i zdeterminowani. Mają doświadczenie i dużą chęć pracy. Nie zraziło ich nawet to, że Forest był uprzejmy trzasnąć zębami Panią Doktor przy zdejmowaniu staplerów po kastracji. Uznali, że to... normalne ;) Doktor oczywiście zapowiedział, że jest gotów w każdej chwili przyjąć "drania" z powrotem, gdyby cokolwiek było nie tak (i przy jego wrodzonym pesymizmie uważa, że tak właśnie się stanie...), ale moim zdaniem wszystko będzie OK. On jest młodziutki i po prostu potrzebuje, by poświęcić mu czas i uwagę, a w lecznicy to jest bardzo trudne. I tak miał chłopak szczęście, że Ciocia Kejciu codziennie go zabierała na ciekawe spacerki i teraz jej nawet trochę... smutno ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 577
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nutusia']Ten lub ów ;)
A właściwie... ta lub owa :)[/QUOTE] Znowu tajemnice :roll:

[quote name='inka33']Szorpata oryginalno-maściowa z Kozienic...? :siara:[/QUOTE]

[quote name='inka33']Fifka z Tomaszowa...? :siara:[/QUOTE] To Nutusia tak 2 na raz postanowiła do łona swego przytulić? [quote name='Ziutka']Tego nie wie nikt ;)[/QUOTE] Ziutka tu była z rańca :loveu:

Ciocia Kejciu od Spacerków ;)

Link to comment
Share on other sites

Dwa na raz odpada, bo jeszcze Duszka na stanie jest ;)
Kozienic się trochi obawiam, bo tam było parwo. Moje wszystkie szczepiona, ale Dusza nie. W dodatku w piątek ma dość ciężki zabieg, więc będzie osłabiona. A ratować jedno kosztem drugiego - nie do końca o to przecież chodzi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Halo, halo - żebyś nie wykrakała!!! Jeszcze jedną mam przecie "na wydaniu". W dodatku brzydactwo, jak twierdzi dziecię me rodzone ;)[/QUOTE]
No i kogoś Ty własną piersią wykarmiła...?! :-o
No, chyba, że mu pożałowałaś i to dlatego... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Halo, halo - żebyś nie wykrakała!!! Jeszcze jedną mam przecie "na wydaniu". W dodatku brzydactwo, jak twierdzi dziecię me rodzone ;)[/QUOTE]
Krakania nic nie popsują bo tu działają CZARY I MAGIA !!!!:lol::mdrmed::grin::-D:scream_3::shiny::):-):biggrina::megagrin::eek::rolleyes::ylsuper::bigcool::Cool!:

Link to comment
Share on other sites

Kochane Ciocie - jutro wizyta p/a w przyszłym domku Śmiesi....
Ja mam nadzieję, że wizyta będzie na TAK, bo Pani wydaje się w rozmowie ekstra... (to zresztą nie tylko moje zdanie, prawda Nutusiu?)
No więc, jutro o tej porze będzie wiadomo, czy Śmiesia zamieszka na Śląsku i Jej wędrówka z Grudziądza, przez Warszawę zakończy się w Gliwicach;)
Muszę dryndnąć do cioci Toyoty, bo to przecież Ona nam Ją wyczarowała:).....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Pierwsią wydoliłam ino 1,5 miesiąca :( Pewnikiem dlatego ;)[/QUOTE]


No co Ty - ja swojego przez 10 miesięcy karmiłam a narzeka na każdego nowego tymczasika. A czy to moja wina, że szczylki siuraja gdzie popadnie i nie tylko siurają. A on wstaje i chodzi po mieszkaniu na bosaka? Nie moja to wina przecież, że mu któryś z tymczasów przegryzł klapeczki i synunia nie stac na nowe

Link to comment
Share on other sites

Aha. Bo pamiętasz, że jesteśmy wstępnie "umówione" na tę bidę od baby?...

Spokojnie czekam na wieści po wizycie p/a. Tym bardziej, że telefony o Śmiesznotę się ponoć urywają i nawet inna sznuróweczka już dzięki niej domek znalazła ;)

Po wczorajszym dniu pełnym ogrodowych wrażeń i całkowitej wolności, po naszym powrocie do domu psy się ucieszyły, zjadły kolację i padły nieżywe. Tak to jest porządnie się dotlenić po zimie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...