Jump to content
Dogomania

W Hałabajówce czyli co w słomie szczeka :)


zerojeden

Recommended Posts

[quote name='Hałabajówka']A wiesz że transport był tak załatwiony że Dupka przez całą Polskę miała jechać stopem...


Nie lubię rzucać grochem w ścianę.

Chciałabym żeby mnie traktowano tak jak ja traktuję ludzi przy załatwianiu poważnych spraw. TYLE.[/QUOTE]
To jest śmieszne.
Mam nadzieję,że Twoje słowa się sprawdzą i wszyscy tak będą Cię traktowali,jak Ty potraktowałaś zarówno Izę jak i dziewczynę jadącą przez pół Polski w celu odebrania/przewiezienia suni.
Powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']A wiesz że transport był tak załatwiony że Dupka przez całą Polskę miała jechać stopem...
[/QUOTE]

:question: A co to ma do rzeczy?
Argument z serii "A u was murzynków biją'.:lol:

Wiele dogomaniackich piesków jechało gdzieś z przystankami, zmieniając przewoźników i nawet nocując po drodze, byle dojechać do celu.
Przecież Dupencja nie miała jechać sama, tylko z ludziem.

Zabrakło Ci dobrej woli i tyle.
Nieważne, że komuś sprawiło się przykrość i naraziło na kłopoty i bezsensowne wydatki.
Najlepiej strzelić kolejnego focha.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']A wiesz że transport był tak załatwiony że Dupka przez całą Polskę miała jechać stopem...


Nie lubię rzucać grochem w ścianę.

Chciałabym żeby mnie traktowano tak jak ja traktuję ludzi przy załatwianiu poważnych spraw. TYLE.[/QUOTE]

Pani Magdaleno,

jestem zmuszona Pani podziękować bo dawno mnie nikt tak nie rozbawił, naprawdę.

Najpierw, w poście #1256 Andzia została przez Panią lekko obsztorcowana, że tak kolokwialnie się wyrażę:

[I][COLOR=#000000]Andzia nie dostałaś mojej zgody na upublicznianie mojego prywatnego domu, ani prywatnego psa dlatego proszę nie publikowanie tego typu zdjęć. Nie wiem w czym się twierdziłaś i w sumie mnie to nie obchodzi, jeżeli uważałaś że Stiwi ma u mnie złe warunki to długo czekałaś żeby go zobaczyć to po pierwsze a po drugie przecież możesz go adoptować nic nie stoi na przeszkodzie.

[/COLOR][/I]A zaraz potem niedługo przemówiła Pani cytatem z mojego listu wysłanego do Pani (na adres e-mail Fundacji) przeze mnie jako osobę fizyczną w poście #1265:

[I][COLOR=#000000]"Proszę mi wierzyć, iż nie chciałabym być zmuszona do realizacji odbioru Dupki, na drodze prawnej, z hotelu prowadzonego przez Pani Fundację, choć jako prawnik, jestem w stanie to osiągnąć." [/COLOR][COLOR=#000000]Nie miała Pani żadnych podstaw prawnych, czyli... [/COLOR][COLOR=#000000]Ale racja zostawiam to bez komentarza, od tego są odpowiednie wykwalifikowane osoby."

[/COLOR][/I]Abstrahując od tego, w jaki sposób byłabym w stanie wydostać Dupkę spod opieki Pani Fundacji, obecnie potraktuję Panią tak, jak Pani traktuje innych, tylko bardziej uprzejmie.

Otóż Pani Magdaleno, Pani młodzieńcza zapalczywość doprowadziła Panią do naruszenia prawa w postaci naruszenia tajemnicy korespondencji, albowiem opublikowała Pani, bez mojej zgody, fragment mojego listu. Szczególy są pięknie opisane w blogu, pisanym przez prawników G. Wanio, M. Kluska "ludzkim" językiem więc pozwole sobie wkleić linka do artykułu, na pewno się przyda:

[URL]http://blog.e-prawnik.pl/ujawnienie-korespondencji-e-mail-%E2%80%93-naruszenie-dobr-osobistych.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

A teraz, już do rzeczy, bo warto chyba będzie, gdy obie strony - Pani Fundacja jako przyjmujący psa i dogomaniacy jako oddający psa pod opiekę Pani Fundacji i partycypujący w psiaka utrzymaniu będa miały jasno określone reguły postępowania, żeby w przyszłości uniknąć tego typu nieporozumień, że 300 zł "idzie w powietrze".
Proszę Panią o sporządzenie projektu umowy na piśmie, która będzie regulowała wszelkie kwestie związane z przekazaniem psiaka pod opiekę Pani Fundacji.
Nikt nie neguje Pani działań i serca na rzecz bezdomnych psiaków, więc wg mnie wystarczy odpowiednio sformalizować proces przekazania psiaka, warunki jego ewentualnego wsparcia finansowego oraz możliwości ewentualnego wydania psa do rąk jego wirtualnego opiekuna.
Wówczas unikniemy tych nieprzyjemnych sytuacji, a czas poświęcony na pisanie postów wyjaśniających wszyscy spędzimy bardziej konstruktywnie.

Link to comment
Share on other sites

LUDZIE PROSZĘ OPAMIĘTAJCIE SIĘ !!!!!!!!!! Wczoraj na wątku Białogonków temat został zamknięty a Wy dalej drążycie i rozpętujecie zadymę. Sprawia Wam to przyjemność? Czy nikt nie pamięta ile dobrego zrobiła Hałabajówka i ilu psom pomogła wbrew wszelkiej logice i zdrowemu rozsądkowi , tonąc w długach? Zdarzyła się jedna wpadka a gnoicie Ją jakby robiła to nagminnie. Stało się , mleko się rozlało ale trzeba je wytrzeć i iść dalej. Tyle psów czeka na pomoc może warto tam przekierować energię?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']LUDZIE PROSZĘ OPAMIĘTAJCIE SIĘ !!!!!!!!!! Wczoraj na wątku Białogonków temat został zamknięty a Wy dalej drążycie i rozpętujecie zadymę. Sprawia Wam to przyjemność? Czy nikt nie pamięta ile dobrego zrobiła Hałabajówka i ilu psom pomogła wbrew wszelkiej logice i zdrowemu rozsądkowi , tonąc w długach? Zdarzyła się jedna wpadka a gnoicie Ją jakby robiła to nagminnie. Stało się , mleko się rozlało ale trzeba je wytrzeć i iść dalej. Tyle psów czeka na pomoc może warto tam przekierować energię?[/QUOTE]

Właśnie próbuję zapobiec następnym takim niepotrzebnym zdarzeniom. Taka jest moja intencja, jeśli to nie wynika z postu #1254

Link to comment
Share on other sites

Ja to "widzę" troszkę inaczej. Pani wypowiedzi brzmią raczej jak przemowa na sali sądowej. Czy ktoś Panią prosił o interwencję prawną? Jeżeli tak to chyba dogomania nie jest odpowiednim miejscem do załatwiania tego typu spraw.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000]Z dniem dzisiejszym zawieszam działalność na tym wątku. Dawno się nosiłam z taką decyzją, a ta sytuacja tylko mnie utwierdziła w decyzji. Przepraszam wszystkich, którzy poczują się zawiedzeni. Niestety w życiu są pewne priorytety, a moim nie są utarczki i marnowanie czasu na przepychanki słowne.

Dla mnie mój czas jest bardzo ważny i chcę go spożytkować najlepiej jak się da, czyli robić to co serce mi podpowiada.
[/COLOR][COLOR=#ff0000][B]
[SIZE=4]Dzisiaj zrobię zaległe rozliczenie wpłat i będę dalej raz w miesiącu wpisywała tu rozliczenia.

Zobowiązuję się do informowania i wstawiania zdjęć raz na dwa tygodnie psów mających wątki na dogomanii od dnia dzisiejszego. [/SIZE][/B][SIZE=4]
[/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#ff0000][SIZE=4]
[/SIZE]
[/COLOR][COLOR=#800080][SIZE=3]
[/SIZE][/COLOR][CENTER][COLOR=#800080][SIZE=3]Bardzo dziękuję za miłą współpracę i wielką pomoc od osób mających taki sam cel jak ja. Z całego serca dziękuję za poświęcony czas, serce i swoje finanse moim podopiecznym :Rose:

Mam nadzieję, że wszystkie osoby ceniące moją pracę i zaangażowanie będą odwiedzały psiaki na naszym profilu na fb. Jeżeli ktoś będzie potrzebował mojej pomocy proszę się kontaktować przez fb lub telefonicznie.

Pozdrawiam wszystkich prawdziwych, oddanych przyjaciół zwierząt, trzymajcie się ciepło i róbcie swoje, zgodnie z Waszym sumieniem i przekonanie. Bo tylko Wy potem będziecie musieli żyć z decyzjami podjętymi przez siebie.
[/SIZE]
[/COLOR][/CENTER]

Edited by Hałabajówka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']Ja to "widzę" troszkę inaczej. Pani wypowiedzi brzmią raczej jak przemowa na sali sądowej. Czy ktoś Panią prosił o interwencję prawną? Jeżeli tak to chyba dogomania nie jest odpowiednim miejscem do załatwiania tego typu spraw.[/QUOTE]

Dziękuję za pouczenie, ale ja załatwiałam sprawę całkowicie poza Dogomanią, natomiast odpowiadam TUTAJ bo zostałam do tego zmuszona - tutaj została sprawa przeniesiona przez autorke posta. To tak gwoli wyjaśnienia.

I przychylam się jak najbardziej do postulatu Hałabajówki poniżej, mając nadzieję że znajdzie czas na sformalizowanie procesu.

Link to comment
Share on other sites

Mój ostatni post tutaj - boli mnie:
- że zaufanie "psiarskich" ludzi zostało nadwyrężone bo nie było aktualnych informacji o psiakach przynajmniej raz na 2 tygoidnie (nie ma konstytucyjnego obowiązku prowadzenia opieki nad psami, ale jeśli już podejmujemy taką działalność, przy wsparciu innych ludzi to albo jesteśmy do tego gotowi i dajemy zdjęcia, relacje; albo piszemy, że zwyczajnie nie podołaliśmy;albo
- piszemy, że nie mamy zasobów do opracowania takiej umowy, której podpisanie załatwiałoby wiele kwestii, ale jednoczesnie wszelkie pretensje były zninimalizowane :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Z żadną osobą chcącą utrzymywać psa wirtualnie w Fundacji nie mam podpisanej umowy na hotelowanie psa.
Kazdy może dobrowolnie pomóc w utrzymaniu psiaka, minimalna cena za jaką jestem w stanie psa utrzymać, odrobaczyć, odpchlić, zawieść do weta to kwota podana na pierwszej stronie, kwota jest orientacyjna.

Fundacja jest odpowiedzialna za psa który jest na jej terenie, nie jest własnością osoby która opłaca wirualnie jego utrzymanie. Tak to wygląda od strony prawnej. Fundacja nie ma wpisu jako działalność gospodarcza. Nie ma też OPP bo to dopiero po dwóch latach działalności można uzyskac.

Hotel może wrzucac w koszty np. paliwo, prąd, wodę czy chemię gospodarczą Fundacja nie może na takie cele spożytkować pieniędzy chociaż są to też elementy potrzebna przy opiece.

Teren mam użyczony bezterminowo na działalność Fundacyjną, samochód wykorzystuję służbowo- prywatny do celów fundacyjnych.

Koszta są bardzo duże chociażby za prąd za ogrzewanie zimą, które idą z mojej kieszeni bo licznik prądu ja na mnie imienny. Stąd podana kwota za jaką jestem realnie przyjąć psa, nie mając wsparcia nie mogę się podjąć opieki ponieważ mam kilka psów bez żadnych deklaracji np z ulicy czy z pobliskiego schroniska. Wtedy tą kwotę np ze Siwiego co zostaje po odjęciu karmy i ewentualnie jakiś lekarstw czy odrobaczeń przekazuję na karmę dla innego psa bez deklaracji. A z własnej kieszeni pokrywam koszty nie statutowe.

Stąd kwota podana w przytoczonym poście. Nie jest to opłata za opiekę, czy za hotelowanie są to pieniądze na karmę i weta dla tego konkretnego psa i innego.

Nie utrzymuję się z hotelowania, jestem rolnikiem i utrzymuję się z roli. Nie czerpię żadnych zysków z Fundacji.



Jeżeli chodzi o pasowanie czy nie pasowanie co do tego nieszczęsnego terminu. Wczoraj był ostateczny termin złożenia sprawozdania, księgowy który obsługuje Fundację ma swoją siedzibę 30km w jedną stronę od miejsca gdzie ja mieszkam, powrót oddanie Dupki i jechanie s powrotem do księgowego to dla mnie koszt :( a przed zbiorami jest ciężko, nie mam już za co lać paliwa do baku, samochód który mam do dyspozycji także użyczony pali bardzo dużo bo to terenowy, a paliwo muszę zakupić ze swoich pieniędzy. Tym co mam się dzielę i uwierzcie że wolałabym mieć więcej i nie wyciągać ręki do Was po pomoc.

Tu naprawdę nie chodziło o brak dobrej woli, zapewne niepotrzebnie się zdenerwowałam bo można było załatwić to bez emocji, ale zostałam potraktowana niepoważnie, bo prosiłam tylko o wcześniejszy kontakt.


Dogomania moim zdaniem nie jest miejscem do opowiadania o swoich życiowych problemach, ma się skupiać na psach.
I myślę że powrócimy może do pierwotnego tematu :)[/QUOTE]

Hałabajówka, ja nie chcę Ci robić na złość.
Ale to co wypisujesz to jest jakaś równoległa rzeczywistość prawno-skarbowa.

Nie jest "wirtualną adopcją" jak ktoś Ci przywozi psa, ma na niego papiery - jest prawnie jego właścicielem - i Ci płaci stawkę dobową ogłoszoną publicznie.

Następna sprawa - masz wynajęty teren -dla zwierząt - skąd wiedza, że Fundacja nie może wliczać w koszty - środków dezynfekcyjnych i środków czystości? To kolejny absurd.

Samochód albo jest fundacyjny albo prywatny. Jak fundacyjny to całość benzyny możesz wliczyć. Jak prywatny to jest ryczałt - nie pamiętam ile w tej chwili - na koszta benzyny.

To co piszesz to relatywna rzeczywistość nijak nie mająca związku z tą prawdziwą.

I naprawdę nie chcę Cię urazić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Wtedy tą kwotę np ze Siwiego co zostaje po odjęciu karmy i ewentualnie jakiś lekarstw czy odrobaczeń przekazuję na karmę dla innego psa bez deklaracji.[/QUOTE]

odnosnie Stiviego - powiedziałaś mi dzisiaj,z e miał robione badania pod katem trzustki i inne - mogę poprosić wklejenie tych badań?


[quote name='Hałabajówka']

Jeżeli chodzi o pasowanie czy nie pasowanie co do tego nieszczęsnego terminu. Wczoraj był ostateczny termin złożenia sprawozdania, [B]księgowy który obsługuje Fundację ma swoją siedzibę 30km w jedną stronę od miejsca gdzie ja mieszkam[/B] [/QUOTE]

no fakt...a Elizka dymała wczoraj 2x - raz z panem, drugi raz z W-wy i dzisiaj pojechała do Kielc - ale co to jest ponad 600 km w jedną stronę przy tych 30...pikuś...no ja miałam tylko prawie 60 km w jedna stronę dzisiaj, więc się do nikogo nie umywam nawet:roll:

o zadam tylko jeszcze jedno pytanie - kto opiekował sie zwierzętami wczoraj? skoro nei bylo Cię prawie cały dzień? a jakby się cos stalo? jakby doszło do scysji tak jak dzisiaj, tylko bardziej tragicznej w skutkach?

[quote name='Hałabajówka']

Tu naprawdę nie chodziło o brak dobrej woli, zapewne niepotrzebnie się zdenerwowałam bo można było załatwić to bez emocji, ale zostałam potraktowana niepoważnie, bo prosiłam tylko o wcześniejszy kontakt.


Dogomania moim zdaniem nie jest miejscem do opowiadania o swoich życiowych problemach, ma się skupiać na psach.
I myślę że powrócimy może do pierwotnego tematu :)[/QUOTE]


jeśli się nie jest w stanie utrzymywac tylu zwierząt, to sie po prostu tylu nie bierze...i naprawdę podziwiam Cię, że przy tylu zwierzach masz czas jeszcze na wolontariat w schronisku :crazyeye:

no ale, co czlowiek, to inaczej myśli

Link to comment
Share on other sites

Maruda, odpowiadam - w imieniu zdeklarowanych 3 dogomaniaków; ale uważam, że dam sobie spokojnie radę w swoim własnym imieniu :)

to jest proste jak drut - jesli do mnie trafiają jakiekolwiek pretensje i zarzuty, to je po prostu wyjaśniam, a że lubię polegać tylko na sobie, to i swoje hobby finansuję sama; przecież to proste jak drut :)

Edited by Podmcent
Link to comment
Share on other sites

Maruda, odpowiadam - w imieniu zdeklarowanych 3 dogomaniaków; ale uważam, że dam sobie spokojnie radę w swoim własnym imieniu :)

to jest proste jak drut - jesli do mnie trafiają jakiekolwiek pretensje i zarzuty, to je po prostu wyjaśniam, a że lubię polegać tylko na sobie, to i swoje hobby finansuję sama; przecież to proste jak drut :)

Edited by Podmcent
internet bezprzewodowy trudno działa na mazurach, przepraszam
Link to comment
Share on other sites

Na koniec tego emocjonującego dnia, coś miłego:
moja mam Anna GR i brat Mateusz przesłali dziś "szybkim" przekazem pocztowym 300 zł na kojec dla Trampa, aby jak najszybciej został zbudowany:lol:.
Jeśli będzie potrzeba - podeślemy jeszcze trochę.
Z pozdrowieniami i życzeniami dla Hałabajówki;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nuncek']Na koniec tego emocjonującego dnia, coś miłego:
moja mam Anna GR i brat Mateusz przesłali dziś "szybkim" przekazem pocztowym 300 zł na kojec dla Trampa, aby jak najszybciej został zbudowany:lol:.
Jeśli będzie potrzeba - podeślemy jeszcze trochę.
Z pozdrowieniami i życzeniami dla Hałabajówki;)[/QUOTE]

Bardzo dziękujemy, z braku wystarczających środków na porządny kojec dla Trampa, wymyśliłam inne rozwiązanie i od dwóch dni się sprawdza :)
Dwa spokojne psiaki zostały przeniesione do zagrody powstałej z funduszy przeznaczonej na kojec, a ich kojec zajął Tramp od wczorajszego ranka. Wstawię później foto.

Foto zagrody w trakcie budowy.
Czy te 300zł mogę przeznaczyć na zakup materiałów na budę do zagrody? Teraz psiaki mają tam posłania a na noc są zabierane do domu, ale na chłodniejsze dni miałyby schronienie.

[IMG]http://i59.tinypic.com/292wex2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Od 1 kwietnia – 10 maja 2014
155zł - za dt Kasji za marzec od zacharego
20zł - STIVI - DEKLARACJA STAŁA IV-V ATAO
50zł - Kasja P.Aurelia
14zł - Kasja - Aldona
10zł - Piotr Kasja
100zł - KASJA darowizna - pomoc sklep VIPET
20zł - Inez Figunia
90zł - Kasja Mortes
10zł - darowizna dla Stiwiego - natie kwiecień 2014
20zł - DAROWIZNA DLA BYSTREJ OD MAJI7
30zł - DAROWIZNA DLA BEZDOMNEGO PSA STIVIEGO KWIECIEŃ-CZERWIEC 2014 P.Wirginia
120ZŁ - DAROWIZNA DLA STIVIEGO - EWAB
10ZŁ - DEKLARACJA STALA -KASJA P.Anna
20zł - darowizna dla Stiwi i Kasja/ gluchypies
120zł - Skarpeta im. Talcott dla Kasji
50zł - Martyna dla Kasjii
235 - Kasja Mortes
40zł - dla Daktyla - Marta
100zł - Lamus - Marta C.
20zł - DAROWIZNA DLA ŻUCZKA, DEKLARACJA STAŁA - DULSKA
10zl - Mazowszanka2-za Stiwiego za kwiecień
20zł - darowizna dla Stiwiego - Anetaks4 darowizna dla Kasji - Anetaks4

10zł - Od Ewy Gonzales dla Stiwiego za marzec i Kwiecień
300zł – Mortes – Dupka
5zł - darowizna dla Stiwiego Norkowa
100zł – Dla Rodzynka za marzec.kwiecień- Pikola
99zł - DLA BYSTREJ/KENZI Iga
35zł - DLA STIWIEGO-MAJ-TERESAA118
50zł – Pani Anna RG - DEKL.STAŁA RODZYNEK STIVI PO 20 KASJA 10
100zł - DAROWIZNA DLA INEZ – Katarzyna J.
20zł – Marzena - KASJA – DAROWIZNA
20zł - MDK8- STAŁA DLA SUCZKI BYSTREJ 10,- ŻUCZEK 5,- RODZYNEK 5,- ZA IV 2014
30zł - MDK8-KOJEC
10zł - DAROWIZNA DLA INEZ NA MAJ 2014- KEAKEA
50zł - Z dogo złośnica93 kojec
50zł – Kojec Pani Anna RG
120zł - DAROWIZNA DLA STIVIEGO – EWAB V/2014
220zl - MAKSIO- OLENA84 – MAJ
20zł - DAROWIZNA DLA BYSTREJ NA MAJ OD MAJI7
207,50zł - na psy na bdt u Halabajowki z watku ,swietokrzyskie zwierzaki w potrzebie bazarek asiuniab
30zł - DAROWIZNA DLA STIVIEGO OD Malwy ZA III, IV, V
40zł – Pani Aurelia – kojec
20zł - darowizna dla Inez maj 2014r.. – Figunia
20zł - DAROWIZNA DLA ŻUCZKA, DEKLARACJA STAŁA - DULSKA

Od 12 maja 2014 do 13 czerwiec 2014
5zł - darowizna dla Stiwiego Norkowa
10zł - darowizna dla Stiwiego – natie maj 2014
20zł - darowizna dla Stiwiego - Anetaks4 darowizna dla Kasji
10zł - darowizna dla Stiwiego/ gluchypies
40zł - darowizna na Daktyla – Marta B.
10zł - Mazowszanka2-dla Stiwiego za maj
300zł - GIZMO I NAJ DO 19 CZERWCA 2014 Mortes
40zł - DLA STIWIEGO-CZERWIEC-TERESAA118
100zł- Katarzyna J. DAROWIZNA DLA INEZ
100zł – Katarzyna K. darowizna dla Żuczka
10zł – darowizna jolantina
10zł – Darowizna Radek
10zł - Mazowszanka2-dla Stiwiego za czerwiec
150zł –Pani Anna RG - RODZYNEK STIVI KASJA-50 NA SPLATE DLUGU -100
105 – Pani Agata - DLA BYSTREJ
20zł - MDK8- STAŁA DLA SUCZKI BYSTREJ 10,- I ŻUCZKA 5,- I RODZYNKA 5,-
10zł - DAROWIZNA DLA INEZ NA CZERWIEC 2014 – KEAKEA
210zł - MAKSIO- OLENA84 – CZERWIEC
120 zł - DAROWIZNA DLA STIVIEGO – EWAB VI/2014
100zł – Pani Anna RG - DAROWIZNA-KOJEC
20zł - DAROWIZNA DLA KENZI OD MAJA7 CZERWIEC
20zł - darowizna dla Inez czerwiec2014r..* Figunia
20zł - STIVI - ATAO VI-VII 2014
10zł - Darowizna, Agnieszka103
10zł - darowizna dla Stiwiego/ gluchypies
50 zł – KASJA Dominika
20zł - DAROWIZNA DLA ŻUCZKA, DEKLARACJA STAŁA – DULSKA
50zł – Pani Aurelia
20zł - darowizna dla Stiwiego - Anetaks4 darowizna dla Kasji - Anetaks4
10zł - darowizna dla Stiwiego – natie czerwiec 2014
30zł - darowizna dla Zuczka – Pani Joanna
5zł - darowizna dla Stiwiego Norkowa
485zl - 300 zł za Dupkę do 11 lipca i 185zł za Kasję do 11 lipca Mortes
30zł - DAROWIZNA DLA STIVIEGO OD MALWY

Od 20 czerwca 2014 do 11 lipca 2014
30zł - DAROWIZNA DLA STIVIEGO 07-09.2014 Pani Wirginia
300zł - GIZMO I NAJ DO 19 LIPCA 201 Mortes
100zł –P. Katarzyna J. DAROWIZNA DLA INEZ
20zł - MDK8- STAŁA DLA SUCZKI BYSTREJ 10,- I ŻUCZKA 5,- I RODZYNKA 5,-
10zł - DAROWIZNA DLA INEZ NA LIPIEC 2014 - KEAKEA
30zł - DAROWIZNA NA RZECZ FUNDACJI HAŁABAJÓWKA OD BAMBINO
50zł - DEKL.STALA RODZYNEK STIVI PO 20 KASJA 10
30zł - Matra S.
210 - MAKSIO- OLENA84 – LIPIEC
20zł - DAROWIZNA DLA KENZI NA LIPIEC Ewelina
10zł - Darowizna, Agnieszka103
10zł - darowizna dla Stiwiego – natie lipiec 2014
150zł - DEKLARACJA STAŁA ZA 6 MIESIĘCY, DO GRUDNIAWŁĄCZNIE I JEDNORAZOWA, PANNA MARPLE
150zł - DEKLARACJA JEDNORAZOWA, PANNA MARPLE
30zł – KASJA Dominika
20zł - DAROWIZNA DLA ŻUCZKA, DEKLARACJA STAŁA – DULSKA
20zł - darowizna dla Stiwiego - Anetaks4 darowizna dla Kasji - Anetaks4
40zł - DLA STIWIEGO-LIPIEC-TERESAA118
120zł - DAROWIZNA DLA STIVIEGO – EWAB VII/2014
5zł - darowizna dla Stiwiego Norkowa
300zł – Pani Anna RG - DAROWIZNA KOJEC DLA TRAMPA :Rose:

Edited by Hałabajówka
Link to comment
Share on other sites

Każda "afera" ma zawsze plusy i minusy. Bardzo się cieszę, że plusem w tym wypadku będzie zamieszczanie zdjęć psiaków co 2 tygodnie (dzięki czemu np. wątek Maksia ma szansę nie umrzeć śmiercią naturalną) oraz bieżące rozliczenia (bo u Stiviego skończyło się w styczniu...).
A teraz nich każdy wraca na swoje podwórko - powodzenia!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Bardzo dziękujemy, z braku wystarczających środków na porządny kojec dla Trampa, wymyśliłam inne rozwiązanie i od dwóch dni się sprawdza :)
Dwa spokojne psiaki zostały przeniesione do zagrody powstałej z funduszy przeznaczonej na kojec, a ich kojec zajął Tramp od wczorajszego ranka. Wstawię później foto.

Foto zagrody w trakcie budowy.
Czy te 300zł mogę przeznaczyć na zakup materiałów na budę do zagrody? Teraz psiaki mają tam posłania a na noc są zabierane do domu, ale na chłodniejsze dni miałyby schronienie.

[IMG]http://i59.tinypic.com/292wex2.jpg[/IMG][/QUOTE]

300zł oczywiście przeznacz na zakup budy do zagrody.
Świetny pomysł z zamianą w kojcu - a zagroda bardzo pomysłowa.
Czekamy zatem na zdjęcia kojca i Trampa w nim.
pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Każda "afera" ma zawsze plusy i minusy. Bardzo się cieszę, że plusem w tym wypadku będzie zamieszczanie zdjęć psiaków co 2 tygodnie (dzięki czemu np. wątek Maksia ma szansę nie umrzeć śmiercią naturalną) oraz bieżące rozliczenia (bo u Stiviego skończyło się w styczniu...).
A teraz nich każdy wraca na swoje podwórko - powodzenia!:)[/QUOTE]

Bo u Stiwiego skarbnik zniknął z wątku...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dobry wieczór Hałabajówko,

zgodnie z Twoją deklaracją w poście powyżej mam serdeczną prośbę o uzupełnienie stosownych informacji / fotek.

Równocześnie mam prośbę o stosowne sprostowanie / uzupełnienie /usunięcie informacji z dnia 28 maja br. podanej na stronie facebook'a Fundacji Hałabajówka dot. Dorki (Dupci), niezgodnej z ówczesnym stanem faktycznym - Dorcia od samego początku pobytu u Ciebie miała opiekunów wirtualnych, prawda?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...