Jump to content
Dogomania

Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)


Lili8522

Recommended Posts

[quote name='Nutusia']Nie, nie - na oddechy przyjdzie czas jak już dojadą na miejsce (wtedy mały wdech), a potem się zadomowią, przyzwyczają, wyluzują (wtedy powrócę do miarowego oddechu dopiero) :)[/QUOTE]

Wiem - największy stres przed nami...

Link to comment
Share on other sites

Jestem po rozmowie z pinczerką, pati - c, p. Magdą i Murką - [SIZE=3][B]psy jadą do swojego domu 25.07.[/B][/SIZE]

Wcześniej nie da rady - pati w tym tyg. może jechać w sobotę, ale wtedy psy byłyby tylko jeden cały dzień (niedziela) z właścicielami (p. Magda zjeżdża do domu w czwartek po południu i zostaje do niedzieli).
Kolejny tydzień pati jest już umówiona na transporty psów - zostaje piątek 25.07.

Pani Magda potwierdziła dzisiaj, że teren dla psów jest już ogrodzony siatką - twa nabijanie desek.
Czekam na zdjęcia.

Jeszcze trochę nie oddychajmy;)

Link to comment
Share on other sites

Łapy ostatnio ok, choć jeszcze niedawno Drops popiskiwał. Ale nagrać to graniczy z cudem. Ostatnio próbowałam, wyciągnęłam aparat i... Drops nagle ozdrowiał ;)

Natomiast znów chyba jest nawrót świerzba usznego, bo dzisiaj widziałam, że jedno uszko już trochę pochyla i czasem potrzepuje... Jeszcze go poobserwuję i jak się tam dalej będzie działo to zamówię Advocate.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']To co z tym naszym oddychaniem...? :mdleje:[/QUOTE]
nie ważcie się zaczerpnąć powietrza :evil_lol:

Murko podaj mi proszę na pw dane przeleję dla Dropsia kasę na ten tran i proszę kup mu :ptylko czy on zje w kapsułkach? zawsze można wycisnąć z kapsułki na karmę prawda...

Link to comment
Share on other sites

Jakby ktoś chciał podwyższyc sobie ciśnienie, to zapraszam do przeczytania wpisu Murki o "wycieczce" Dropsa i Horynki
Ale się dobrali;)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247498-Przywiązana-do-drzewa-drutem-porzucona-ale-nadal-ufna-HORYNKA/page15[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...