Jump to content
Dogomania

Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)


Lili8522

Recommended Posts

Niestety nie jest ciekawie... Bez pieniędzy nie stać Nas na utrzymanie go u Murki :-(
będziemy się topić w długach a czas pędzi nieubłagalnie, bazarkami nie da sie zarobić z miesiąca
na miesiąc takiej sumy jakiej potrzebujemy :-( Stałych deklaracji garstka... :-(

Link to comment
Share on other sites

ja go mogę ogłosić tylko proszę podajcie wszystkie niezbędne dane... jutro jestem na dogtrekkingu w B-B ale w niedzielę jak najbardziej będę przy kompie
jak coś to na fb też jestem więc można pisać (Natalia Kabus)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='azalia']Jestem na zaproszenie,postaram się jakoś wspomóc Dropsika.[/QUOTE]

Dziękujemy za obecność! Jeśli będziesz miała możliwość pomóc - daj znać, a prześlę numer konta :loveu:


[quote name='danyww']Niewesołe wiadomości. :shake:
Idę na bazarki chociaż popodnosić.[/QUOTE]

Dziękujemy Kochana!!!


[quote name='natie']ja go mogę ogłosić tylko proszę podajcie wszystkie niezbędne dane... jutro jestem na dogtrekkingu w B-B ale w niedzielę jak najbardziej będę przy kompie
jak coś to na fb też jestem więc można pisać (Natalia Kabus)[/QUOTE]

Zajmiemy się tym, na pewno skontaktujemy się z Tobą w sprawie ogłoszeń. Dziękujemy niezawodna cioteczko!!!
I powodzenia na dogtrekkingu ;)


[quote name='israel']Poproszę o numer konta na PW, postaram się co nieco wpłacić :([/QUOTE]

Bardzo, bardzo dziękujemy! Już wysyłam numer konta!

Link to comment
Share on other sites

Martwi mnie jedna rzecz u Dropsa. Nie pisałam o tym wcześniej, bo myślałam, że to było to jednorazowe, że się źle położył itd. Ale obserwuję to już od jakiegoś czasu i sytuacja się powtarza. Na ogrodzie tego nie zauważyłam, ale kiedy Drops leży w boksie (mimo, że ma wieeelkie legowisko z kocykiem i budkę dodatkowo to najczęściej leży na podłodze) na sfinksa i się podnosi to dłuższą chwilę popiskuje, jedną łapę tylną stawia sztywno, utyka na nią, z trudem chodzi. Nie wiem czy to stawy, czy od kręgosłupa, ale ewidentnie się coś dzieje, coś go bardzo boli. Czy Drops miał takie problemy kiedyś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Martwi mnie jedna rzecz u Dropsa. Nie pisałam o tym wcześniej, bo myślałam, że to było to jednorazowe, że się źle położył itd. Ale obserwuję to już od jakiegoś czasu i sytuacja się powtarza. Na ogrodzie tego nie zauważyłam, ale kiedy Drops leży w boksie (mimo, że ma wieeelkie legowisko z kocykiem i budkę dodatkowo to najczęściej leży na podłodze) na sfinksa i się podnosi to dłuższą chwilę popiskuje, jedną łapę tylną stawia sztywno, utyka na nią, z trudem chodzi. Nie wiem czy to stawy, czy od kręgosłupa, ale ewidentnie się coś dzieje, coś go bardzo boli. Czy Drops miał takie problemy kiedyś?[/QUOTE]

Tak, jak trafił do mnie zaraz po znalezieniu się po jego tułaczce, to jak wstawał po dłuższym odpoczynku piszczał i kulał.
Nie miał robionych szczegółowych badań, weci sugerowali, że to potłuczenia (może przez auto a może dostał od kogoś) bo nie wiadomo co się z nim działo w sumie tak wszyscy myśleliśmy. Dostał wtedy leki i jadł je przez jakiś czas i teraz nie wiem jak było z poprawą bo później trafił szybko do tego"szkoleniowca" i sprawa ucichła. Od dawna to trwa? Czy uważasz że trzeba zrobić prześwietlenie\ badania?

Edit. A która to łapa? W schronisku miał "wypadek" i lewą lapę zdaje się miał szytą jak zresztą widać na jednym zdjęć z pierwszej strony.

[quote name='Jadrann']jestem na zaproszenie i poproszę numer konta :-)[/QUOTE]

Dziękujemy! Jak Pinczerka tutaj zajrzy to prześle numer konta :) :loveu:

Edited by Lili8522
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...