Jump to content
Dogomania

Afra potrącona przez samochód wróciła do właścicieli


Mysza2

Recommended Posts

  • Replies 434
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AgusiaP']Tylko jak będzie z tamtych okolic czemu nikt jej nie szuka...:-(:-(:-([/QUOTE]

AgusiaP, bo ludzie to najbardziej okrutne istoty jakie chodzą po tym świecie...
Odnalezienie byłych właścicieli niby w teorii nic by nie dało jeśli okazałoby się, że jej nie chcą, nie szukali, ale przynajmniej mogliby podpisać zrzeczenie się psa. A może jednak Afra zaginęła już jakiś czas temu, była szukana, ale nie odnalazła się...Życie pisze różne scenariusze.

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanko... Od razu się przyznaję, że nie przeczytałam całego wątku stąd pytam :oops: potrzebne są jeszcze pieniążki dla Afry?? Czy BDT wszystko zapewnia ?? :)

Bo jak trza pieniążków to zapraszam na mega bazar na kilka celów- w tym Afra ;)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240108-NOWY-BAZAR-Dwie-strony-fantów!Ponad-150-pozycji[/url]!

Edited by sonek666
Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonek666']Mam pytanko... Od razu się przyznaję, że nie przeczytałam całego wątku stąd pytam :oops: potrzebne są jeszcze pieniążki dla Afry?? Czy BDT wszystko zapewnia ?? :)
Bo jak trza pieniążków to zapraszam na mega bazar na kilka celów- w tym Afra ;)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240108-NOWY-BAZAR-Dwie-strony-fantów!Ponad-150-pozycji[/URL]![/QUOTE]
Soniu, tak na teraz nie potrzeba, mamy 450 zł więc będzie na sterylkę i leki po sterylce (mam nadzieję że nic innego z jej zdrowiem nie wyskoczy)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...