Jump to content
Dogomania

Rino ma swój wymarzony dom:):):):)


ewu

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem na zaproszenie :) ale nie pomogę finansowo bo same mamy taki dług że od tygodnia mnie głowa boli za te parwo szczeniaczki :( z wczorajszą próbą ratowania 2 suniek to już pawie 2,5tys....chyba 24.12 pooglądam książkę kucharską tylko heheh

Tymczasem też nie poratuje bo mam wszystko skażone parwo a takiego młodzika może dopaść :(

Tyle te psie dzieci muszą wycierpieć...aż się nie chce czasem nic robić z tej bezsilności.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maja602']Ja też poproszę o nr konta.[/QUOTE]

[quote name='Till']ja też proszę o dane do przelewu, cieszę się, że Rino jest bezpieczny, żeby już tak zawsze było...[/QUOTE]

[quote name='ANETTTA']on taki podobny do mojego Hapsa za TM cos wplace podajcie konto[/QUOTE]

[quote name='Panna Marple']Jestem na zaproszenie. Proszę o dane do przelewu[/QUOTE]

Dziękuje Wam :loveu:

[quote name='iwonamaj']51 osób na wydarzeniu...
Lili zaproś mnie do znajomych, ja zaakceptuję i dodam Cię jako współ- adminkę wydarzenia.[/QUOTE]

Dobrze :)

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Jak dobrze, że tu tyle cioteczek! Od razu przychodzi wiara w to, że się uda! I Rino nie wróci do schroniska...[/QUOTE]

[quote name='ewu']Rino nie może tam wrócić. To byłby wyrok...:(
Rozsyłajcie wątek, zapraszajcie.[/QUOTE]

Nie może tam wrócić...! :-(

[quote name='asiuniab']witam i ja coś pomogę, jeszcze nie wiem, czy jednorazowo, czy coś małego stałego??[/QUOTE]

Myślę że coś małego stałego bo nie mamy ani jednej stałej deklaracji jeszcze :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Jestem na zaproszenie.
Niewiele pomogę, ale choć jednorazowo coś wpłacę.[/QUOTE]

Dziękuję!

[quote name='Poker']zaglądajcie na bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237501-DlLA-OKULARNIKÓW-na-pomoc-kościotrupowi-RINO-Do-21-12-g-22?p=20149975#post20149975[/URL][/QUOTE]

Zaglądamy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Cioteczki jeśli każda z nas da po 6 zł to już będzie coś.... 10 osób po 6 zł to jest 60 zł.
[B]Może zróbmy taki bazarek pt. 12 godzin życia Rino... 6 zł....
I będzie można zakupić 12 godzin miesięcznie życia Rino.[/B]
Wiem,że u Bertiego kupowano dni ale to już 12 zł , a tak to tylko 6zł.....
Berti szybko uzbierał deklaracje.[/QUOTE]

ewu czy o coś takiego chodziło?
jeśli tak to zapraszam :)

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237528-12-godzin-życia-Rino-to-tylko-6-zł-Pomóż-daj-mu-dom-na-święta?p=20152662#post20152662[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']...
finansowo nie dam rady pomoc, ale jakis bazarek sprobuje zmontowac[/QUOTE]
o żesz! u mnie też kiepska sytuacja z $$, rozszalałam się z zakupami i jeszcze jestem w trakcie przeprowadzki :/ ale mogę wspomóc w przygotowaniu bazarku- znajdę jakieś fajne fanty to dołączę :)

Link to comment
Share on other sites

oj, ależ biedak.... mam nadzieje, że ci, co go do takiego stanu doprowadzili poniosą karę !

ciężko u mnie z finansami, spora gromadka dziaduszków psich do wykarmienia i leczenia, ale w takim przypadku - choć jednorazowo na razie coś przeslę
poproszę o numer konta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']oj, ależ biedak.... mam nadzieje, że ci, co go do takiego stanu doprowadzili poniosą karę !

ciężko u mnie z finansami, spora gromadka dziaduszków psich do wykarmienia i leczenia, ale w takim przypadku - choć jednorazowo na razie coś przeslę
poproszę o numer konta[/QUOTE]


Marysiu niestety ale pies jest z tego samego schronu co Moj Basha. To jego strachliwosc
prawdopodobnie doprowadzila do tej chudosci. Podejrzewam ze to minie gdy psiak zmieni warunki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...