Jump to content
Dogomania

KOCZOWAŁ ZIMĄ NA GOŁEJ ZIEMI - MANIO ZA TM:(


gosia7

Recommended Posts

[quote name='daśka']Ja mogę "chyba" biedaczka wziąć do siebie,jeżeli będę miała wsparcie na karmę i weterynarza.Pies niestety musi być odrazu kastrowany,ponieważ u mnie są cztery dziewczynki i tylko jedna wysterylizowana.Sara,która jest u mnie na bdt jest wiekowa i lekarze boją się narkozę jej podawać,a dwie siostry mastifki pirenejskie nie mogę sterylizować,ponieważ nie mogłabym jeździć na wystawy.Tylko Daśka jest przez "PSITULMNIE" W Zabrzu wysterylizowana.Muszę porozmawiać z tz.Proszę ewentualnie o kontakt telefoniczny,ponieważ rzadko kiedy mam zasięg internetu.[/QUOTE]
Cudnie by było:) Na karmę i weta zbierzemy, bazarki się zrobi:) [B]Czy pytać o kastrację Kastora ?[/B]
Z transportem nie powinno być problemu , Figu jeździ na trasie Warszawa- Katowice.
Ja jestem z Gliwic:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia7']ewu ,oczywiście możesz zapytać,ale to jest kastracja+usunięcia guza (a wcześniej morfologia+rtg)-bo to wiekowy chłopak jest :roll:

daśka jest chyba z okolic Gdańska[/QUOTE]
Oj a ja doszłam do wniosku,że z Zabrza bo pisze o psitulmnie...:)

Link to comment
Share on other sites

to prawda.
Pamiętam i dziękuję,że Wy pamiętacie:)
hotel przedłużył nam czas do jutra. Przed chwilką dzwoniłam. Kanga ok. Robił dziś kółka po ogrodzie, mimo zimna, ma d.humor i ponoć nie ma biegunki:)

Pamiętam i dziękuję,że Wy pamiętacie.
Będę o wszystkim informować na bieżąco Cioteczki i Wuja Thorr66:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Napiszę do Kastora , do Elik, poproszę o kastrację .[/QUOTE]

Wieść dotarła :) Jednak z uwagi na możliwości ograniczone wielkością wpływów, które niestety nie są takie, żeby można było w pełni zaspokoić wszystkie potrzeby, Fundacja nie może pokryć pełnego kosztu planowanego zabiegu. Możemy partycypować w kosztach do wysokości 200 zł.

Żeby faktura była zapłacona musi być spełnionych kilka warunków:

[LIST=1]
[*][B]przed zabiegiem trzeba uzgodnić z weterynarzem koszt zabiegu[COLOR=#ff0000] i przysłać wypełnioną poniższą metryczkę na adres:[/COLOR][/B] [EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL]
[/LIST]
[COLOR=#ffffff]...........[/COLOR]Data i typ zabiegu:
[COLOR=#ffffff]...........[/COLOR]Imię psa / płeć:
[COLOR=#ffffff]...........[/COLOR]Waga psa:
[COLOR=#ffffff]...........[/COLOR]Cena zabiegu:
[COLOR=#ffffff]...........[/COLOR]Nazwa Gabinetu Wet.:
[COLOR=#ffffff]...........[/COLOR]Miejscowość:
[COLOR=#ffffff]...........[/COLOR]Zdjęcia lub link do wątku:
[COLOR=#ffffff]...........[/COLOR][B]Dane zgłaszającego:[/B]
[COLOR=#ffffff]...........[/COLOR]Imię i nazwisko:
[COLOR=#ffffff]...........[/COLOR]Nick z Dogomanii:
[COLOR=#ffffff]...........[/COLOR]E-mail i nr tel.:


[LIST=1]
[*][B]Faktura musi zawierać dodatkowo:[/B]
[/LIST]

[LIST]
[*]informacje o rodzaju wykonanego zabiegu – nie wystarczy zapis: „opieka weterynaryjna”,
[*]imię psa,
[*]nazwisko zlecającego zabieg
[/LIST]
[COLOR=#ffffff]...........[/COLOR][B]Np. Sterylizacja suczki Kora. Zlecający Anna Kwiatkowska.[/B]


[LIST=1]
[*][B]Faktura musi być przysłana do Fundacji do 2 tygodni po wykonaniu zabiegu.[/B]
[/LIST]
Faktury proszę nie płacić, faktura ma być przelewowa na:

Fundacja KASTOR
ul. Siewna 23/23
31-231 Kraków
NIP 9452164992

tel. 501-545-399

Ważne:

[COLOR=#ff0000]Fakturę należy wystawić i wysłać bezzwłocznie. Faktury przysłane po upływie 2 tygodnia nie będą regulowane.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia7']bardzo dziękuję elik:)
wstępnie pytałam weta o zniżki na fundacje i nawet z nimi NAPEWNO nie będzie to zabieg do 200zł, nie licząc morfologii,rtg:([/QUOTE]
Propozycja fundacji Kastor dotycząca ew. pokrycia kosztów do 200zł to bardzo wiele...!Więc resztę można dozbierać.Więc,o co tak na prawdę chodzi?Może czegoś nie doczytałam...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Propozycja fundacji Kastor dotycząca ew. pokrycia kosztów do 200zł to bardzo wiele...!Więc resztę można dozbierać.Więc,o co tak na prawdę chodzi?Może czegoś nie doczytałam...?[/QUOTE]

Tak 200 zł to bardzo dużo super :), że fundacja zgodziła sie pomóc :)

Pewnie gosia7 chodzi o to dozbieranie. Hotelik kosztuje 350zł plus karma, a Kango ma 80 zł stałych deklaracji. Już pierwszy miesiąc byłciężki do uzbierania funduszy. W styczniu będzie wystawiony bazarek, mamnadzieję, że będzie cieszył się powodzeniem :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...