Jump to content
Dogomania

KOCZOWAŁ ZIMĄ NA GOŁEJ ZIEMI - MANIO ZA TM:(


gosia7

Recommended Posts

[B]Mazowszanka[/B] dziękujemy za bazarek :multi:. Bardzo bym chciałaCiebie, gosia7 i Ada – Vebby przeprosić, nawaliłam z tymi fantami na bazarek :oops:.Część mieszkania przegrzebałam i naszykowałam fanty, po świętach miałamdokończyć szukanie fantów…. niestety nie dałam rady :-(. Przed świętami z tz sięrozchorowaliśmy i trzyma nas nadal…. Strasznie Was przepraszam :modla:. Przelałam 50zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edek'][B]Mazowszanka[/B] dziękujemy za bazarek :multi:. Bardzo bym chciałaCiebie, gosia7 i Ada – Vebby przeprosić, nawaliłam z tymi fantami na bazarek :oops:.Część mieszkania przegrzebałam i naszykowałam fanty, po świętach miałamdokończyć szukanie fantów…. niestety nie dałam rady :-(. Przed świętami z tz sięrozchorowaliśmy i trzyma nas nadal…. Strasznie Was przepraszam :modla:. Przelałam 50zł.[/QUOTE]

Nic straconego, niejeden bazarek przed nami :)
A psie potrzeby niekończące się :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edek'][B]Mazowszanka[/B] dziękujemy za bazarek :multi:. Bardzo bym chciałaCiebie, gosia7 i Ada – Vebby przeprosić, nawaliłam z tymi fantami na bazarek :oops:.Część mieszkania przegrzebałam i naszykowałam fanty, po świętach miałamdokończyć szukanie fantów…. niestety nie dałam rady :-(. Przed świętami z tz sięrozchorowaliśmy i trzyma nas nadal…. Strasznie Was przepraszam :modla:. Przelałam 50zł.[/QUOTE]
Nic się nie stało :)
Ponieważ sama bazarków nie robię(nawet nie próbuję,nie mam zielonego pojęcia ;)),przekazuję fanty Mysza2 :)Rozmawiałam już z kochaną ciocią i podjęła się zrobić nam bazarek dla naszego biedaka.Jeśli chcesz,możemy połączyć nasze fanty i zrobić wspólny bazaros:)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki przybiegam z ogromną prośbą ......
Zbieramy na transport dla malutkiej Daszeńki ...miejsce w hoteliku czeka ale środków na transport brak :(
km drogi to tylko 50 gr a każdy na wagę złota .....
Zapraszamy :)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238201-Bazarek-transportowy-dla-Daszy-Od-%C5%82a%C5%84cucha-na-szyji-do-salon%C3%B3w-w-Krk!-Do-20-01-2013?p=20231008&posted=1#post20231008[/url]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Tahoma][COLOR=#3e3e3e]Przepraszam, ale i tu wpiszę mój apel:


Proszę o pomoc:

[/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238219-CEGIEŁKOWY-NA-ŻYCIE-DLA-ZAGŁODZONEGO-PSA!-DO-20-01-13-r-godz-22-00?p=20232042#post20232042"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post20232042[/COLOR][/URL]

[COLOR=#3e3e3e]Dziękuję. MALWA[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-Vebby']Pmiętamy o naszym Kangusiu :)Proszę sprawdzić czy dotarła wpłata .[/QUOTE]

[FONT=&amp]Pieniążki pewnie dotarły na konto. Poczekajmy chwilkę na rozliczenie, gosia7 napisał mi na pw, że jej kicia odchodzi za TM [/FONT]:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...