Jump to content
Dogomania

KOCZOWAŁ ZIMĄ NA GOŁEJ ZIEMI - MANIO ZA TM:(


gosia7

Recommended Posts

[B]Szukamy transportu dla malutkiej suni z [COLOR=#ff0000]Busko – Zdrój ( woj.Świętokrzyskie ) do Warszawy[/COLOR].

[/B]
Wątek suni:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238354-Tusia-nie-ma-prawdziwego-życia-mimo-tego-że-ma-dom-[/url]!!

Link to comment
Share on other sites

Moja najdroższa,najukochańsza,najmądrzejsza,najgrzeczniejsza KOTEŃKA,moja Przyjaciółka w kocim futerku odeszła...

Przepraszam za nieobecność i milczenie. Nikogo nie ignoruję,wielkie dzięki za wpłaty,ale nie miałam głowy i siły psychicznie. Dziękuję,że cierpliwie daliście mi czas na pozbieranie się. Wieczorem wszystko uzupełnię i napiszę więcej o Kangusiu.

Link to comment
Share on other sites

Panna Marple,edek,agat21,thor66+koleżanka,Ada-Vebby dziękuję za Wasze wpłaty dla Kangusia:Cool!::Cool!::Cool!: Szczegóły rozliczenia i stanu konta jak zwykle w 1 poście.


Kangulek/Maniuś został 11.01.2013r. zaszczepiony p-ko wirusówkom- dellf mówi,że nawet nie poczuł:evil_lol: Boże,jak ja bym chciała, żeby mój pies tak się zachowywał jak on, cały czas machał ogonem,cieszył się do weta i nie histeryzował. Toż to prawdziwy psi anioł!

23.01.2013r. jesteśmy umówieni na konsultację chirurgiczną przed ew. operacją guza i kastarcją. Wstępnie zarezerwowałam termin operacji na 31.01.2013r. (jeśli wszystko pójdzie ok. i lekarz go zakwalifikuje i nie będzie trzeba jeszcze czegoś np.podleczyć itp.). Także teraz potrzebne będą pieniążki na operację:roll:

Dellf zrzekła się mojej oferty zwrotu części finansów za chodnik. Jest:calus: przekochana,choć ja mam wyrzuty ,że wpakowałam ją w dodatkowe koszta:oops:,nie przypuszczałam,że on tak bardzo będzie bał się tych paneli... Po chodniku śmiga,jak go zdejmą muszą psa przeciągać siłą:diabloti:.

Poza tym Kanguś/Maniuś grzeczny i kochany. I uwielbia...małe kotki-tymczaski dellf. Piszczy do nich i absolutnie domaga się kontaktu.
W domu trochę mu gorąco-chyba mieszkał na dworzu. Ale nie zdarzyło mu się załatwić w mieszkaniu. Grzecznie robi swoje mega qpy na dworzu.:lol: Nie zna niestety żadnych komend,ale jest grzecznym aniołkiem-żeby jeszcze te cieczki się skończyły wokół. Bo schudł przez te dziewczyny:razz:

Prosimy o pomoc w ogłaszaniu,niestety póki co telefon milczy kompletnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...