Jump to content
Dogomania

KOCZOWAŁ ZIMĄ NA GOŁEJ ZIEMI - MANIO ZA TM:(


gosia7

Recommended Posts

jak nie znajdziemy BDT albo stalego to i tak nie damy rady, już teraz brakuje wpłat, a z czasem ludzie się wykruszą i bedzie jeszcze ciężej, moim zdaniem jedyna szansa to wszyscy biora sie za drukowanie i wieszanie ogloszeń to jest najszybsza i najskuteczniejsza metoda, internet ogranicza się do kilku tysięcy tych samych młodych osób które w wiekszości już maja zwierzaki
jak ktoś chce to podawać maile na pw mogę wysłać gotowe ogłoszenia

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=#222222][FONT=Verdana][SIZE=2]Gabi79 [/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#222222][FONT=Verdana][SIZE=2]wpłata jeszcze nie dotarła,sprawdzałam przed chwilą.[/SIZE][/FONT][/COLOR]

[B][COLOR=#222222][FONT=Verdana][SIZE=2]thorr66[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#222222][FONT=Verdana][SIZE=2]dziękujęza deklarację Twoją i Twojej znajomej:)[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=Verdana][SIZE=2]dziękuję też za rozwieszanie plakatów[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=Verdana][SIZE=2]było 1 zapytanie mailowe,dziewczyna miała dzwonić,nie zadzwoniła...[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=Verdana][SIZE=2]jedna osoba szukała swego psa,podobnego do Kanga-więcej nie napisała[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=Verdana][SIZE=2]poza tym cisza[/SIZE][/FONT][/COLOR]

[COLOR=#222222][FONT=Verdana][SIZE=2]W [/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#222222][FONT=Verdana][SIZE=2]hotelu mamy czas jeszcze równo tydzień (do 20.12.),potem trzeba psa zabrać,bo są rezerwacje świąteczno-noworoczne. Wolne będzie od3.01. NIE MA DOKĄD GO ZABRAĆ. Poza tym deklaracji stałych jest tylko 70zł,nie ma za co opłacić kolejnego miesiąca. [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=Verdana][SIZE=2]Piespowinien być zdiagnozowany w kierunku guza odbytu- wstępnie guzawidział wet,ale musi to obejrzeć wet-chirurg. Prawdopodobnie jest to guz hormonozależny, czyli musi być usunięty wraz z przeprowadzeniem zabiegu kastracji. Przed narkozą pies musi mieć wykonaną morfologię,rtg. [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=Verdana][SIZE=2]Nie wiem co robić,bo nadal sytuacja Kanga nie jest pewna, do operacji i rekonwalescencji wg mnie potrzebne warunki raczej domowe, a on nie ma się nawet wkrótce gdzie podziać.[/SIZE][/FONT][/COLOR]


[COLOR=#222222][FONT=Verdana][SIZE=2]Wróciłam od niego,połknął grzecznie tabletki na odrobaczenie w masełku,zakropliłam go Frontline. Zjadł trochę udka z ryżem,ale niewiele. Trochę ma luźne kupsko i na dworze jakoś dziwnie wciąga nosem. Jest bardzo grzeczny,nie ma z nim problemu,nadal nie słyszałam jak szczeka. Zjadł wędlinkę. I został biedny za kratą w kojcu...Nawet nie skomli,nie szarpie,nie gryzie kraty.Usiadł na posłaniu i patrzył,jakby wiedział,że tak ma być.[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=Verdana][SIZE=2]Psi aniołek.[/SIZE][/FONT][/COLOR]

[COLOR=#222222][FONT=Verdana][SIZE=2]DomkuTymczasowy/Domku Stały,jeśli gdzieś jesteś, odezwij się [/SIZE][/FONT][/COLOR]:modla:

[B][COLOR=#222222][FONT=Verdana][SIZE=2]Malwa[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#222222][FONT=Verdana][SIZE=2],rozliczenie na bieżąco na 1 str., najchętniej zbierałabym na jakiś nie drogi tymczas,ale sama już nie wiem na co powinnam,na co najpierw...Nie wiem co z nim dalej...[/SIZE][/FONT][/COLOR]

thorr66 masz rację,proszę rozwieszajcie ogłoszenia!!!

Link to comment
Share on other sites

Gosia ja Ci radze schowaj skrupuły i pisz do tej osoby co napisala i dzwon do tej osoby co dzwonila z ponagleniem! nie ma co sie zastanawiac najwyzej powiedzą nie, ale jak sie zaczepi kilkanacie takich osob to ktos w koncu powie tak
wejdz na watek zaginione psy i powysylaj na PW wiadomosci z prosba o tymczas najwyzej cie oleją to nic nie kosztuje a jak bedziemy mieli darmowy tymczas to starczy kasy na leczenie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='[email protected]']gosia tutaj juz raczej domku nie znajdziesz=// trzeba jakies nowe pomysły!!!! a moze ktoś mógłby przez te kilka dni psa przetrzymać w piwnicy? u mnie nie ma ale u moich starych była normalna komórka z pełnymi drzwiami .. byłoby mu smutno ale chociaż cieplo i spokojnie=//[/QUOTE]

Może to jest jakieś rozwiązanie na kilka dni, takie awaryjne.... ale co później?

Link to comment
Share on other sites

po świetach spowrotem do hotelu, moze wtedy ludzie łatwiej adoptują bo widac ze na swieta nikt nie chce sobie robic problemu=// za kazdym razem jak wychodze z domu rozwieszam kilka ogloszen w najbardziej ruchliwych miejscach, do tego rozdalem znajomym w pracy po kilka, ale telefonów zero
a ma ktoś taką piwnicę z pelnymi drzwiami??

Link to comment
Share on other sites

Śliczny psiak :).
Ogłoszenia w internecie dają pozytywny skutek.
Tylko nie na 120 portalach jedno razowo ale na kilku tych najbardziej popularnych czyli napewno na : gumtree, tablica, ale gratka, cafeanimal, morusek, przygarnij zwierzaka, adopcjeorg, adopcjepsa, anonse gdzie trzeba często czyli średnio 2/3 tyg odświeżać . Dobry tytuł tekst i dobre fotki no i niestety czas bo jak zauważyłam ok 3 tyg trzeba czekać na odzew.
Jaki on ma stosunek do psów, i kotów???

Link to comment
Share on other sites

psiak jest bardzo pozytywnie nastawiony i do psów, i do kotów.
oczywiście- jeśli jakiś inny pies jest agresywny, to i on nie pozostaje bez odzewu, ale pierwszy zawsze podchodzi przyjacielsko.
Na początku w hotelu był wyciszony i trochę czuł się nieswojo, ale teraz jak już traktuje to jak "swoje" miejsce to się troszkę rozochocił. Mogę teraz powiedzieć, że jest wesołym, grzecznym psem, to się nie zmieniło- nie szczeka bez powodu, nigdy nie załatwił się w pomieszczeniu.
Jedyne co mu się zdarzyło, to wymiotować w nocy ostatnio... (chyba się trochę przejadł ryżem i chrupkami podczas wizyty gosi7 ;) , potem wszystko wróciło do normy).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia7']Gabi79 dziękuję,Twoje 23zł już dotarło:loveu:[/QUOTE]
Nie ma za co, to "spadek" po Nutusi, która ma już DS, a dokładnie 1/3 kwoty, bo podzieliłam pomiędzy 3 psiaki.
Wklej proszę przy mojej wpłacie link do wątku, żeby było wszystko jasne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...