Jump to content
Dogomania

Zapomniany 14-letni niewidomy dziadek zbiera na operację i DT- prosimy o pomoc


mysza 1

Recommended Posts

Zaglądam do dziadziunia :( Niestety finansowo nie mogę pomóc, ale mogę coś zaproponować:

Wiem, że i Wy potrzebujecie pieniędzy z bazarku, więc musicie tu być:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236266-Bazarek-dla-Twojego-podopiecznego-na-Miko%C5%82aja-Do-06-12-12r"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-Do-06-12-12r[/URL]

[IMG]http://i49.tinypic.com/6xq8hg.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Jestem na zaproszenie Pauli, wpłacę coś jednorazowo, stałej na razie nie mogę zagwarantować[/QUOTE]

[quote name='caryca26']Jestem na zaproszenie pauli_t. Nie mogę zadeklarować stałej ale jednorazowo coś prześlę. Takie dziadunie są najbiedniejsze:([/QUOTE]

Dziękuję, że zaglądnęłyście, odwiedzajcie dziadeczka:)
[quote name='agat21']zauważyłam wpis na wątku Aramisa, któremu się poszczęściło, więc zapiszcie mnie na 10 zł deklaracji stałej i podeślijcie numer konta[/QUOTE]

To już mamy 140zł, super, dziękujemy!:multi:

Link to comment
Share on other sites

PDT -jest czymś czego ja nigdy nie zrozumiem!!!! Dorabia sobie tymczasując psy jak słyszę coś takiego to nóż w kieszeni mi się otwiera. Może ktoś sie zlituje i da dziadkowi BDT bo nie wiadomo jak długo będzie szukał domu. Może nawet wcale nie znaleźć. Ja mam BDT jednak od kilku dni zajęty...

Link to comment
Share on other sites

Elza, wiele osób nie zgadza się z ideą płatnych domów tymczasowych, ale BDT jest niewiele, miejsca zajmowane od razu, a psiaków w potrzebie tysiące. Jak ktoś zaoferowałby/dałby BDT, to każdy by to z pocałowaniem ręki przyjął, ale w większości wypadków po prostu nie ma wyboru....

Link to comment
Share on other sites

Ja do końca nie wiem co to BDT. Czy to znaczy ze wszystkie koszty pokrywa osoba u której pies jest? Bo jak tak, to w przypadku staruszka byłaby to wielka kasa. A jeżeli to znaczy że za opiekę sie nie dostaje kasy to też nie do końca. Niby miałam na DBT suczkę i pokrywałam WSZYSTKIE koszty z tym związane. Ale ona wymagała tylko wyleczenia przeziebienia ( kaszel i pęcherz), wiec to było niewiele. Ale musiałam dawać jednorazowo za przewóz do lecznicy 30 zł. Czyli 90 zł wydałam na same przejazdy. W sumie wydałam 250 zł. przez 4 tyg. To sporo dla mnie. A tutaj raczej bogaci nie wchodzą...

Jaki ten dziadzio jest?
Od razu piszę ze go nie wezme bo mieszkam na wsi i nie mam możliwosci transportowych. No i kasy brak na leczenie.... A za TAXi aby rachunek był to jakies 100 zł.Mnie bez rachunku za 30 zł. sąsiadka wozi swoim. Muszę kombinować niestety... No i kase daje młodemu człowiekowi za opieke nad psami jak mnie nie ma.... A pracuje i nie ma mnie po 10 godz. dziennie.
Ale sama mam staruszke w domu i mnie rzucają na kolana takie dziadygi . Są cudowne w tym swoim dziadostwie. Tylkom że moja starowinka tfu tfu jest jeszcze na chodzie na szczęście.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki serdeczne za przybycie i deklaracje :loveu:. Paula, dziękuję, ze zapraszasz pracowicie do dziadzia :loveu:

Cóż, gdyby nie PDT to dziadek pewnie już by był w Kutnie lub nieżywy... Niestety, nie każdy ma możliwości by być BDT i jest ich mało. Rzadko też się zdarza, by BDT brały psy tak stare i chore, które w zasadzie z pewnością zostaną tam na zawsze.

W każdym razie, osoby prowadzące PDT z reguły są w domu i mogą dużo więcej czasu poświęcić na opiekę nad psami, dzięki czemu śpię spokojnie a moi podopieczni są zaopiekowani.

Kubuś jest staruszkiem, który wymaga badań i na pewno sporo pieniędzy. Wciąż wierzę, że znajdzie się jeszcze jego dom, bo myślę, ze taki miał i po prostu się zgubił. Na razie jednak zapewnimy mu opiekę i sprawdzimy jaki jest jego stan zdrowotny.

Bardzo dziękuję wszystkim, którym los Kubusia nie jest obojętny :loveu: miło :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...