Jump to content
Dogomania

Amor trafił do DS, teraz już za TM........


IKA & SONIA

Recommended Posts

Cioteczki , dla kolegi Amorka olkuszaka staruszka Karo szukamy leków, serdecznie prosimy o przejrzenie apteczek bo może komuś nie są potrzebne...cytuję ajlii:

"I jeszcze mobilizacja lekowa. Karuś obecnie dostaje espumisan i buscopan (na trawienie) oraz enerenal i spironol (krążenie).
Popytajcie proszę, może ktoś znajomy ma oddania te leki. Każdy blistro odciąży Karusiowi budżet."

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237406-Karo-staruszek-olkuszak-z-tętniakiem-w-DT-k-Łodzi-pomóżcie-bo-ja-od-maja-w-szpitalu?p=20865866#post20865866[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Trzymamy kciuki!!
Cioteczki jak będziecie wiedziały coś o bazarku ogłoszeniowym to proszę dajcie mi znać, potrzebuję ogłoszeń a żadnego bazarku nie mogę znaleźć.

Edited by ajw
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajw']Trzymamy kciuki!!
Cioteczki jak będziecie wiedziały coś o bazarku ogłoszeniowym to proszę dajcie mi znać, potrzebuję ogłoszeń a żadnego bazarku nie mogę znaleźć.[/QUOTE]
Właśnie dzisiaj na taki dostałam zaproszenie... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242706-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-du%C5%BCo-mo%C5%BCliwo%C5%9Bci-)-do-25-05-2013?p=20777683#post20777683"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242706-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-du%C5%BCo-mo%C5%BCliwo%C5%9Bci-)-do-25-05-2013?p=20777683#post20777683[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajw']Trzymamy kciuki!!
Cioteczki jak będziecie wiedziały coś o bazarku ogłoszeniowym to proszę dajcie mi znać, potrzebuję ogłoszeń a żadnego bazarku nie mogę znaleźć.[/QUOTE]


[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243044-OG%C5%81OSZENIA-szybko-tanio-solidnie-Edycja-7-Dla-Ibisa-i-Terego-do-31-05-godz-20?p=20865932#post20865932"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243044-OG%C5%81OSZENIA-szybko-tanio-solidnie-Edycja-7-Dla-Ibisa-i-Terego-do-31-05-godz-20?p=20865932#post20865932[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']Na hasło "pani z Krakowa" zapala mi się lampka ostrzegawcza. Ale to na pewno inna pani :)[/QUOTE]

Nie wiemy o kogo dokładnie chodzi.............

Till nie zdradziła dotąd szczegółów, ale moze tu się zjawi i powie coś więcej............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FLY']kurcze nadal nic nie wiadomo...eh;/ Pewnie gdyby było dobrze to by już Till nam napisała:([/QUOTE]

Nic nie wiadomo.................

Za 20 minut wychodzę z psem, to na spokojnie zadzwonię do Till i ustalę jak wypadła wizyta...................

Link to comment
Share on other sites

no i już po zapoznaniu Amorka z może przyszłym domkiem. Przyjechała pani z mężem, wzięli Amora na spacer. Ładnie z nimi chodził. Pani chce dać szanse Amorkowi, może narazie na zasadzie tymczasu, a jeśli bedzie wszystko dobrze to zostałby na stałe. W domu ma 10 letni pekińczyk suczka.Mają również jedenastoletniego syna. Mieli kiedyś wyżła zabranego ze schroniska. Trochę ich zmartwiło, że karma, którą Amor je jest taka droga, ale myślę, że jak będzie na tymczasie to zgodnie z ustaleniami karmę kupimy i potrzebne leki. Może za niedługo będzie mógł jeść coś innego. Państwo wezmą Amora po kastracji, Angelika będzie się umawiać, jak się uda to jeszcze w nadchodzącym tygodniu jak miną upały. Oczywiście trzeba brać pod uwagę, że zmienią zdanie bo to akurat jest możliwe, ja już nie nastawiam się na sukces choć mam wielką nadzieję. Fajnie by miał, bo mają ogrodzony ogród, mieszkałby w domu i chodził na spacery. Więc trzeba jeszcze trochę poczekać, bądźmy dobrej myśli. A jeszcze jedno, państwo dali mu 6 lat :) to fajnie, widać, że mu się polepszyło, był energiczny i przybrał na wadze

Link to comment
Share on other sites

jak fajnie:) czyli jest nadzieja:)
bardzo rozsądnie do tego podeszli, myślę że pomysł tymczasu z możliwością ewentualnego przekształcenia w DT jest całkowicie zrozumiały. Trzymam kciuki za decyzję i żeby Amorek się zachowywał jak już dostanie szanse:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']no i już po zapoznaniu Amorka z może przyszłym domkiem. Przyjechała pani z mężem, wzięli Amora na spacer. Ładnie z nimi chodził. Pani chce dać szanse Amorkowi, może narazie na zasadzie tymczasu, a jeśli bedzie wszystko dobrze to zostałby na stałe. W domu ma 10 letni pekińczyk suczka.Mają również jedenastoletniego syna. Mieli kiedyś wyżła zabranego ze schroniska. Trochę ich zmartwiło, że karma, którą Amor je jest taka droga, ale myślę, że jak będzie na tymczasie to zgodnie z ustaleniami karmę kupimy i potrzebne leki. Może za niedługo będzie mógł jeść coś innego. Państwo wezmą Amora po kastracji, Angelika będzie się umawiać, jak się uda to jeszcze w nadchodzącym tygodniu jak miną upały. Oczywiście trzeba brać pod uwagę, że zmienią zdanie bo to akurat jest możliwe, ja już nie nastawiam się na sukces choć mam wielką nadzieję. Fajnie by miał, bo mają ogrodzony ogród, mieszkałby w domu i chodził na spacery. Więc trzeba jeszcze trochę poczekać, bądźmy dobrej myśli. A jeszcze jedno, państwo dali mu 6 lat :) to fajnie, widać, że mu się polepszyło, był energiczny i przybrał na wadze[/QUOTE]

To świetny pomysł z tymczasowaniem mogącym przejść w DS . Ja już kilka razy tak robiłam i oczywiście nikt już psiaka nie oddawał :) Więc mam nadzieję Amor że i Ty znalazłeś swoich ludzi na zawsze :) Nadal kciuki zaciskam :)

Link to comment
Share on other sites

no to miło i oby sie szcześliwie skończyło
dalej kciukamy
miałam lekkie obawy czy wogóle przyjada, no ale moze to jacys konkretni ludzie

i tak jak obieżyświat czerwona lampka mi sie zapaliła jak przeczytałam o Pani z Krakowa... brrrr
dobrze, ze ta z mężem przyjechała :razz:
;)

Link to comment
Share on other sites

Mam informacje od Angeliki:

[U]z 15 maja 2013r.

[/U]Enarenal i Encorton to są leki, które możliwe że już do końca życia będzie brał
[INDENT]Hepatil dostaje wspomagająco na wątrobę, z racji na wiek

[U]z 19 maja 2013r.

[/U]w załączniku paragon za Enarenal, kwota 6,19 zł

dziś Amor miał odwiedziny :)
ludzie bardzo sympatyczni, chcą Amora, mam nadzieję, że wytrwają w tym postanowieniu
chcą go po kastracji
postaram się go umówić w nadchodzącym tygodniu




Wieczorem przeleję Angelice należność za Enarenal.



[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

dziś do mnie zadzwoniła pani umówić się na wizytę przed adopcyjną (przed tymczasową)mówi, że zakochała się w Amorku, że jest super. Ustalałyśmy parę spraw. Chce żebym wiedziała jak Amor będzie mieszkał, jakie ma warunki, to mi się spodobało:) Mam nadzieję, że jak już tam zamieszka to bedzie mu tam dobrze. Dziś dostałam wieści o piesku, którego wczoraj wyadoptowałam, miałam wielkie obawy czy psiak da sobie radę w Krakowie, czy opiekunowie okażą cierpliwość no i dziś przyszedł PIĘKNY sms od nich. jestem szczęśliwa, to mnie jakoś podbudowało i dlatego mam więcej nadziei co do powodzenia adopcji Amora

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']dziś do mnie zadzwoniła pani umówić się na wizytę przed adopcyjną (przed tymczasową)mówi, że zakochała się w Amorku, że jest super. Ustalałyśmy parę spraw. Chce żebym wiedziała jak Amor będzie mieszkał, jakie ma warunki, to mi się spodobało:) Mam nadzieję, że jak już tam zamieszka to bedzie mu tam dobrze. Dziś dostałam wieści o piesku, którego wczoraj wyadoptowałam, miałam wielkie obawy czy psiak da sobie radę w Krakowie, czy opiekunowie okażą cierpliwość no i dziś przyszedł PIĘKNY sms od nich. jestem szczęśliwa, to mnie jakoś podbudowało i dlatego mam więcej nadziei co do powodzenia adopcji Amora[/QUOTE]

to super!:)

możesz Pani napomknąć, że zapraszamy na wątek Amora...a nóż by chciała tu do nas zawitać;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...