Jump to content
Dogomania

Amor trafił do DS, teraz już za TM........


IKA & SONIA

Recommended Posts

Dzisiaj wpłynęło na moje konto od:

- basiek8 - 20 zł,
- mparsley - 10 zł.

Pięknie dziękuję!

Ponadto 15 maja wpłynęło 20 zł od Pani Anny GR, która tu wspomaga Amora. W tytule wpłaty napisano: dla Barryego.

Nie jestem skarbnikiem na wątku Barrego, i dlatego uważam, ze ta kwota wpłynęła do mnie omyłkowo, i dzisiaj tę kwotę przelałam do Angeliki, bo to u niej w hoteliku jest Barry.

Kwota 6,19 zł za leki została juz zwrócona.

Link to comment
Share on other sites

[U]Wklejam informację od Angeliki z 20 maja 2013r.[/U] :

"Amora udało mi się umówić na środę tak za kastrację będzie płatne do tego samego weta co prowadził leczenie
najlepiej po zabiegu, wezmę za to paragon
do mnie tylko za paliwo na przejazd do weta, bo jadę specjalnie z nim, 45 zł".

Przelew za paliwo zrobię wieczorem, a za zabieg zapłacę po otrzymaniu potwierdzenia .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']dziś do mnie zadzwoniła pani umówić się na wizytę przed adopcyjną (przed tymczasową)mówi, że zakochała się w Amorku, że jest super. Ustalałyśmy parę spraw. Chce żebym wiedziała jak Amor będzie mieszkał, jakie ma warunki, to mi się spodobało:) Mam nadzieję, że jak już tam zamieszka to bedzie mu tam dobrze. Dziś dostałam wieści o piesku, którego wczoraj wyadoptowałam, miałam wielkie obawy czy psiak da sobie radę w Krakowie, czy opiekunowie okażą cierpliwość no i dziś przyszedł PIĘKNY sms od nich. jestem szczęśliwa, to mnie jakoś podbudowało i dlatego mam więcej nadziei co do powodzenia adopcji Amora[/QUOTE]

fajnie by było..

czy to którys psiak z Twojej gromadki??? bo jakos nie miałysmy okazji pogadac...

Link to comment
Share on other sites

[U][B]Mam informację od Angeliki:[/B][/U]

"dzięki, wpłata za leki i od Anny GR dotarły (posłałam info siostrze aby wrzuciła w rozliczenie Barrego)dziś skończyły się enzymy i probiotyki od FLY
Amor ma jeszcze swój Kreon, więc w tej formie teraz enzymy mu będę dawać


Pani zainteresowana dzwoniła dziś, że najchętniej przyjedzie po Amora za tydzień we wtorek"


Czyu zamawiamy enzymy i Probiotyki, i wysyłka do Angeliki czy już do nowego domku?

Link to comment
Share on other sites

może trzeba by spytać weterynarza czy jest potrzeba? te rzeczy miały odbudować mu florę po tak znacznym wygłodzeniu, problemach z ukladem pokarmowym, braniu antybiotyków i wspomóc wchłanianie żeby zaczął tyć. Teraz już skończył antybiotyk, jest w lepszej kondycji i je bdb karmę, która mu służy - może nie ma już potrzeby?

Wiadomo o której ma kastrację?

edit: zapomniałam zacytować, to wyżej to oczywiście dot. wypowiedzi Malwy o enzymach i probiotyku:)

Link to comment
Share on other sites

W poniedziałek rozmawiałam z Till, i wiem, ze DT bedzie polegał na tym, ze my kupujemy karmę, leki i płacimy za weta. Odchodzi nam ten największy koszt, tj. opłata za hotel.

Nie mam nadal wieści na temat zabiegu kastracji.........

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dziś szybko z missieek na inny temat (odnośnie Dino, który pojechał do nowego domu!! :)), ale była już po kastracji Amora. Jeśli byłoby coś nie tak to na pewno by mi powiedziała. Więc zapewne wszystko ok :)

Niestety godzina już późna, więc nie będę do niej dzownić, a na gmailu/ FB też jej już nie ma. Jutro poproszę ją o relacje :)

Gdyby ktoś poszukiwał kotki-trikolorki z dłuższą sierścią do adopcji dajcie znać. Kotka raczej wychodząca, troszkę bojąca się człowieka. Wysterylizowana. Wet nas dziś prosił o jakiś domek dla niej. Wiec gdybyście wiedziały, że ktoś by chciał....

Link to comment
Share on other sites

[U][B]Informacja od Angeliki:[/B][/U]

"Amor już po kastracji, fajnie ją zniósł, szybko się wybudził i doszedł do siebie

w załączniku jego fotka w gabinecie i paragon za kastrację 120 zł, płatne do weta
(mój koszt to paliwo na dojazd 45 zł, wpłata na to już dotarła, dziękuję)"


Pieniążki przeleję wieczorem, bo teraz muszę mykać do pracy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...