Jump to content
Dogomania

Amor trafił do DS, teraz już za TM........


IKA & SONIA

Recommended Posts

[quote name='Till']Tak, proszę zamów puszki, adres zaraz Ci prześlę. Pani jutro do południa bierze Amorka. Będę z nią w kontakcie, jak już będę mieć od niej informacje jak poszło zapoznanie z pekinka i w ogóle jak się czuje w domu to napiszę. Trzymajcie kciuki![/QUOTE]


Zamówiłam 10 puszek z tej aukcji:

[URL]http://allegro.pl/animonda-gran-carno-400g-smaki-do-wyboru-promocja-i3265201743.html[/URL]

Zapłaciłam wraz z opłatą za kuriera 50,90 zł.

Podałam adres Pani Beaty.



[quote name='Psia Szkoła']Amor puszki miał kupowane Animonda GranCarno Senior - smak cielęcina i jagnięcina (puszki 400 g)
Trzymamy kciuki za Amorka[/QUOTE]

Zamówiłam dokładnie te same.

Link to comment
Share on other sites

Po zakupie karmy, enzymów i puszek Amorkowi pozostało: [B][U][FONT=Arial]790,55 zł.

[/FONT][/U][FONT=Arial][/FONT][/B][FONT=Arial]
Angelika sugerowała jeszcze zakup pasztetów dla Amorka, bo mięsko wyliże, a pasztet "oblepi" suche kulki, i może lepiej wsunie. Przesłała mi nawet link do takich pasztetów, ale sklep jest w Czechach i zrezygnowałam z zakupu. Może znajdę jeszcze jakieś pasztety dobre dla Amorka, może ktoś coś podpowie?



Rozmawiałam dzisiaj z Angeliką, i wiem, ze enzymy dziś dotarły.

U Amorka wszystko ok, rana zagojona, nie ma żadnych problemów pooperacyjnych. [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Odbiór Amora wypadł całkiem dobrze, ale najważniejsze, że w domu jest świetnie. Amor potrafi otwierać każde drzwi:)dogadał sie z pekinką. mała trochę się go boi i jak Amor chce ją obwąchać to szczeka na niego, ale Amor jest delikatny wiec myślę, ze za niedługo polubią się. Na spacerach chodzi grzecznie przy nodze, potrafi aportować, dostał już zabawki. W domu rozkładał się na środku, ale teraz ma już swoje miejsce na kołderce i jest spokojny. Myślę, że będzie dobrze. Na spacerach chodzi bardzo ładnie przy nodze i jest grzeczny. Jak będę mieć nowe wieści to napewno napiszę. narazie jest wszystko ok, żeby tylko wyszło słonko i mógł sobie często chodzić na spacerki :)

Link to comment
Share on other sites

przelałam dzisiaj moją stałą za maj. Jak amorek zostanie w nowym domku to przekażcie tą kaskę wedle uznania.

Jak możecie to proszę zajrzyjcie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231563-Donald-w-typie-Ca-de-Bastiar-w-hotelu-ze-szkoleniowcem-czeka-na-diagnoz%C4%99-%21/page33?highlight=donald"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231563-Donald-w-typie-Ca-de-Bastiar-w-hotelu-ze-szkoleniowcem-czeka-na-diagnoz%C4%99-%21/page33?highlight=donald[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Do tego co napisała Till nie mam już co dodawać, bo to, ze odbiór wypadł dobrze, to juz wiecie. Amor trochę poszczekał, ale lubi jeździć samochodem, wysiadł bez problemu i odjechał do nowego DT.........

Dzisiaj przeląłam Angelice pieniądze za hotel za maj, zgodnei z ustaleniami za maj liczymy do wczoraj włącznie, tj. 351 zł.

Pełne rozliczenie znajduje siew 2 poście .

Z mojego szacunkowego wyliczenia wynika, ze miesięcznie na Amora potrzebujemy:

- karma 226 zł,
- puszki - 50 zł,
- enzymy 47 zł,
- hepatil - nie znam ceny.

Łącznie potrzebujemy ponad 320 zł, i deklaracje stałe, które ma Amor akurat pokryją te wydatki.

Link to comment
Share on other sites

Cieszmy się, że Amor jest nawet na płatnym DT. Ma większą szansę dojść szybko do siebie. Karmę zawsze jakoś zorganizujemy, a z czasem można ją zmienić na Purinę Proplan. Puszeczki ma głownie na dosmaczenie, a dosmaczać jedzenie można też w inny sposób. Nie ma co narzekać. Pamiętajmy, że jest psiakiem trudnym do wyadoptowania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psia Szkoła']Cieszmy się, że Amor jest nawet na płatnym DT. Ma większą szansę dojść szybko do siebie. Karmę zawsze jakoś zorganizujemy, a z czasem można ją zmienić na Purinę Proplan. Puszeczki ma głownie na dosmaczenie, a dosmaczać jedzenie można też w inny sposób. Nie ma co narzekać. Pamiętajmy, że jest psiakiem trudnym do wyadoptowania.[/QUOTE]
Daleka jestem od narzekania,to TYLKO troska...ale ok.już jestem spokojna...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psia Szkoła']Cieszmy się, że Amor jest nawet na płatnym DT. Ma większą szansę dojść szybko do siebie. Karmę zawsze jakoś zorganizujemy, a z czasem można ją zmienić na Purinę Proplan. Puszeczki ma głownie na dosmaczenie, a dosmaczać jedzenie można też w inny sposób. Nie ma co narzekać. Pamiętajmy, że jest psiakiem trudnym do wyadoptowania.[/QUOTE]


Amor nie jest na płatnym DT. Amor jest na bezpłatnym DTY, my płacimy za karmę, puszki, enzymy, leczenie i leki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Amor nie jest na płatnym DT. Amor jest na bezpłatnym DTY, my płacimy za karmę, puszki, enzymy, leczenie i leki.[/QUOTE]

Ciocie wiem, mowie tylko ze karma jest bardzo droga u niego, co wiemy;(, Malwa Twoj wpis smiesznie zabrzmial;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Ciocie wiem, mowie tylko ze karma jest bardzo droga u niego, co wiemy;(, Malwa Twoj wpis smiesznie zabrzmial;)[/QUOTE]

według mnie jest dośc logiczny, bo wskazuje, ze nie płacimy za DT tak jak za hotel.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']według mnie jest dośc logiczny, bo wskazuje, ze nie płacimy za DT tak jak za hotel.[/QUOTE]

Ale ja nikogo nie krytykuje! koszt nam odpada znaczny, tylko pisze ze niestety jest to kosztowny psiak:( i tyle, ciesze sie ze bedzie u nich na dt lub ds

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...