Jump to content
Dogomania

borysova

W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?  

102 members have voted

  1. 1. W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?

    • Warszawa
      35
    • Wrocław
      24
    • Olsztyn
      14
    • Lublin
      6
    • Poznań
      11
    • Kraków
      12


Recommended Posts

Co do progów to spadek o 4-6 punkty nie powinien nikogo zdziwić(nie mówię o pierwszej turze w Olsztynie,ale o ostatniej),w Poznaniu uważam,ze spadnie do 70.2-68.Mi wystarczy że w Olsztynie nie wzrośnie i będę przeszczęśliwa ;)

Zuza,dzięki za link.Jak się dostanę to na pewno kupię.Ja obecnie jestem na etapie czytania norweskich sag(przeszłam przez 47 tomową sagę o Ludziach Lodu,którą polecam każdemu kogo interesuje życie codzienne i nie tylko w XVI w,podbarwione nutką delikatnego erotyzmu :p).

Link to comment
Share on other sites

Też w to wierzę. Ale to chyba większość myśli że progi będą podobne. Trochę martwi mnie to że jak czytam biologa bardzo dużo osób wybiera się do Olsztyna.
Oby nie potraktowali go jako wyjście awaryjne osoby z 380 punktami i wzwyż

A co do książek: to dzisiaj szukałam w swojej księgarni tą książkę [URL]http://www.empik.com/gwiazd-naszych-wina-green-john,p1064178481,ksiazka-p[/URL]
ale oczywiście brak, już wyprzedane. A książka Powiedz gdzie Cię boli jest bardzo taka a propo, dla nas jeszcze laików bardzo przystępna. Mało jest książek o takiej tematyce

A jak lubisz książki z historią w tle to polecam Trzech muszkieterów, Hrabiego Monte Christo

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, ktoś napisał, że gdzieś tam jest tyle zgłoszeń a tyle miejsc. Jak to sprawdzić np w Poznaniu? Czy to się pokazuje dopiero po wpłacie? I czy może ktoś podsunąć przelicznik punktowy do Poznania jeśli chodzi o progi? Wakacyjne lenistwo się załączyło... ;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='micra']Już się bardzo denerwuję, nie mam co ze sobą zrobić. Polecicie jakieś ciekawe książki?[/QUOTE]

Moje top ukochane książki: Lolita - Nabokova i wszystkie wszyściutkie książki Wiśniewskiego, zwlaszcza Samotnosc w sieci :)
Teraz czytam 50 twarzy Greya i też polecam :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='micra']
Oby nie potraktowali go jako wyjście awaryjne osoby z 380 punktami i wzwyż[/QUOTE]

:oops:
Olsztyn to mój plan B.
Ale nie sądzę dziewczyny, że, przynajmniej w Olsztynie, próg będzie wyższy niż ubiegłoroczny.

Pospadają.
Muszą pospadać ;/

Link to comment
Share on other sites

Odnośnie wyników wpisanych na rekrutacji do Olsztyna dostałem odpowiedź : "[FONT=arial]Witam serdecznie, będą brane wyższe wyniki, najbardziej korzystne dla kandydata. J Janiuk"

Także nie trzeba się bawić w usuwanie wyników i wpisywanie tylko tych które chcesz aby były brane pod uwagę [/FONT]:razz:

Link to comment
Share on other sites

Ja zaraz po maturze siadłam do Cobena, tak zwyczajnie wpadł mi w ręce i przeczytałam z marszu 4 jego książki ;) "Nie mów nikomu" "Klinika śmierci" "Niewinny" i "Aż śmierć nas nie rozłączy". Polecam wszystkim którzy lubią kryminały, morderstwa, zagadki. Faktycznie są to książki trzymające w napięciu, z zaskakującym zakończeniem, od których nie można się oderwać w trakcie czytania ;) polecam, doskonale pozwalają zapomnieć o całym świecie :) mi pomogły odreagować stres maturalny xd :)

Link to comment
Share on other sites

Zuza, właśnie dlatego że dużo osób składa do Olsztyna jako plan B uważam,że pierwszy próg może wzrosnąć.Ale jestem niemal pewna,że ostatni będzie niższy o ok 4 punkty.Zobaczysz,ludzie zabiorą papiery i będzie miejsce dla nas :)

Ja uwielbiam Cobena.Mam wszystkie jego książki i w sumie polecam każdą.Teraz mają się ukazać dwie nowe,także będzie gdzie wydać pieniądze ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pinesk@']Słuchajcie składałam wniosek o wgląd do matury, w poniedziałek wysłałam faks. Dziś jadę do OKE Gdańsk po nowe świadectwo- 19pkt więcej, wyobrażacie sobie? :crazyeye: Jak oni sprawdzają te prace?! :shake:[/QUOTE]

Ale numer !
Ale to źle podliczyli Ci punkty czy źle ocenili?

Link to comment
Share on other sites

kilka rzeczy mi się nie zgadzało z biologii, ale uznałam że pewnie gdzieś jest mój błąd, zresztą naczytałam się że potrafią punkty odejmować od wyniku, albo robić tak że i tak wychodzi się tak jak było pierwotnie. Także nie składałam, i chyba już termin minął - mam dość, ten punkt może zaważyć czy się dostanę czy nie a ja głupia nie zawalczyłam o siebie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...