Jump to content
Dogomania

borysova

W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?  

102 members have voted

  1. 1. W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?

    • Warszawa
      35
    • Wrocław
      24
    • Olsztyn
      14
    • Lublin
      6
    • Poznań
      11
    • Kraków
      12


Recommended Posts

Wszystko zależy tak naprawdę od dziekanów obu wydziałów, ale z tego co się orientuję nie trzeba mieć jakichś wyników z kosmosu ;)
Najważniejsze to się dostać, a potem przeniesienie nie powinno sprawić problemu.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie, a teraz czytam różne nieciekawe rzeczy od kandydatów m.in na medycynę, np za brak zdjęcia już mają po zabawie na tej uczelni

Dominika jak jesteś to się Ciebie spytam
Jak są te dwie rubryki
Telefon
Telfon komórkowy
ja nie mam stacjonarnego
wpisałam dwa razy ten sam numer z +48
będzie ok?

Link to comment
Share on other sites

Zuza będzie ok.Ja zrobiłam tak samo,bo również nie mam stacjonarnego :)


Ja czekam na zaksięgowanie pieniędzy w Poznaniu.Mam nadzieję,że do czwartku się to stanie,bo inaczej będę musiała kogoś poprosić aby zawiózł potwierdzenie(ja jeszcze jestem nad morzem). Zuza, Ty nie opłacałaś Poznania?

Edited by dominika405
Link to comment
Share on other sites

Właśnie, o co chodzi z tym Wrocławiem i haczykami?
Bo przeczytałam regulamin, wydaje mi się, że zrobiłam wszystko ok, no ale nie chce sie przejechać...

Póki co opłatę zaksięgowano mi do Krakowa i Lublina :) Płaciłam wczoraj koło 8/9 rano.

Link to comment
Share on other sites

W zeszłym roku przed końcem rekrutacji trzeba było zablokować swoje dane na stronie internetowej. Dużo ludzi nie zauważyło tej opcji i potem musieli wykłócać się o przyjęcie. Pewnie przez to zamieszanie nie trzeba nic blokować w tym roku

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze mam takie pytanie : Bo wpisalem wszystkie moje wyniki a mianowicie chodzi mi o Angielski,gdyż z podstawy mam 85 % a z rozszerzenia 77% i teraz czy oni wezmą wynik z podstawy (wyższy) czy z rozszerzenia jednak bo o wiele więcej punktów w rekrutacji na jego podstawie będzie ? Czy po prostu pousuwać wszystkie inne wyniki i zostawić tylko te które chcę aby wzięli pod uwagę podczas rekrutacji ?

Link to comment
Share on other sites

i do Lublina i Olsztyna trzeba wpisać tylko te wyniki które chcesz by brane były w rekrutacji
ja mam wpisane 3 rozszerzenia i tyle

Dominika jeszcze się waham, do 7 lipca można wpłacać, więc spokojnie jak 4 lipca to zrobię

Link to comment
Share on other sites

Witam szanowne Panie, to mój 1 post na tym forum. Chciałbym dostać się na weterynarie, ale nie wiem czy wgl mam jakas szansę, jak myslicie czy z takimi wynikami moze sie udac? Lublin 397 pkt, Kraków 72,2 pkt , Olsztyn 370 , Poznan 70,7. Pozdrawiam

Edited by Bandros
Link to comment
Share on other sites

Szczerze? Kraków bez szans, Lublin możliwe że przeniosą ze niestacjonarnych w październiku, Olsztyn i Poznań masz średnie szanse, niby jesteś poniżej progów zeszłorocznych ale może spadną

Edited by micra
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lukasero']Jeszcze mam takie pytanie : Bo wpisalem wszystkie moje wyniki a mianowicie chodzi mi o Angielski,gdyż z podstawy mam 85 % a z rozszerzenia 77% i teraz czy oni wezmą wynik z podstawy (wyższy) czy z rozszerzenia jednak bo o wiele więcej punktów w rekrutacji na jego podstawie będzie ? Czy po prostu pousuwać wszystkie inne wyniki i zostawić tylko te które chcę aby wzięli pod uwagę podczas rekrutacji ?[/QUOTE]
Zawsze wyżej punktowane jest rozszerzenie, bo podstawa liczy się np. 85 x 1 = 85 pkt. a rozszeżenie w zależności od uczelni np. x 1,5 to 77x 1,5 = 115,5 pkt

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...