Jump to content
Dogomania

dominika405

Members
 • Posts

  426
 • Joined

 • Last visited

About dominika405

 • Birthday 12/09/1993

Converted

 • Location
  Warszawa
 • Interests
  zwierzęta,książki

dominika405's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

9

Reputation

 1. Aż mam ciarki jak pomyślę o następnym kole z B...Pan L jest taki super :cool3:
 2. W końcu koniec stresu kto przyjdzie na ćwiczenia.W końcu koniec histoooo! Boże, nie mogę w to uwierzyć :D
 3. Queen B nie jest dumna! Ona jest zażenowana naszym poziomem wiedzy. Heh nawet przez 1 min jej nie uświadczyłaś na egzaminie. Ale to dobrze :razz:
 4. Ależ jesteś! Obie jesteśmy! Grupa piątkowa rozwala system. Wszyscy zdali ustny :diabloti: Pan L i Blondi są pewnie dumni :cool1:
 5. To się poprawię- jeden egzamin zdany w trakcie zerówki, drugi w pierwszym terminie a z trzeciego zwolnienie.Lepiej? :eviltong:
 6. Ja już mam sesję za sobą ;) 3 egzaminy zdane w pierwszych terminach, hehe a jeden z nich nawet na zerówce. :evil_lol: Bardzo się cieszę,że wreszcie upragnione wakacje. :multi: Nie mogę uwierzyć,że to już koniec pierwszego roku. [B]Karoola[/B], napisałam Ci pw. :cool1:
 7. U nas też mało kto pracuje.To jednak zbyt czasochłonne studia :) Dziewczyny,na czym teraz jesteście z anatomii? :lol:
 8. Wnioski można składać do 7 lutego, także jeszcze masz czas :) W akademiku mieszka się na prawdę dobrze.Mam wspaniałe współlokatorki-również z wety,więc dogadujemy się bez słów.Nie płacę dużo,mam bardzo blisko na wydział,więc niemalże same + :P
 9. Niestety nie mam,bo mieszkam w akademiku i nie mam możliwości jej tutaj przywieść:( A co u Ciebie? Piszesz maturę? :)
 10. Tak też się spodziewałam,że co semestr będzie podobnie :mad: Pierwsza sesja i tak jest chyba najłatwiejsza,bo egzaminy są raczej z tych zapychaczy czasu i ew.można mieć z nich warunek.Gorzej będzie jak przyjdzie egzamin z histologii.Już mnie to trochę przeraża :roll: [B] Squ,[/B]przypomnisz mi na którym jesteś roku i gdzie,bo ja ostatnio sklerozę mam(akurat przed sesją :evil_lol: )?Głupie pytanie,bo przecież widzę po miejscowości,że w Olsztynie :lol: Na razie uciekam,bo lecę na prosektorium i zabieram się za preparację kończyny miedniczej ;)
 11. Hej ho!Nie było mnie tutaj kupę czasu,ale studia trochę mnie pochłonęły.Ogólnie nie jest najgorzej jeżeli człowiek uczy się regularnie.Gorzej jak się zaliczy jakąś wpadkę i wtedy wszystko się nakłada.My, w Olsztynie mamy teraz koło za kołem żeby się wyrobić do sesji.Bardzo się cieszę,że kończymy już biofizykę,chemię,biologię,łacinę i TI bo to takie zawracanie głowy jest.Trzeba poświęcić x czasu na naukę,a w sumie przedmioty nie przydatne.Na anacie ciężko,ale bardzo ją lubię(chciałabym zająć się kiedyś chirurgią,bo jakoś mnie to fascynuje),na histologii masakra.Nie mamy wejściówek,ale odpytują nas co zajęcia.Jakoś nie idzie mi nauka tego przedmiotu. :roll: To,że z pracą po ciężko - mówi większość. Niestety tak to teraz jest i po większości kierunków tak jest.Ja od wakacji mam zamiar chodzić do znajomej lekarki podglądać jej pracę,może troszkę pomóc.Nie chce być bierna,bo konkurencja na rynku jest ogromna.
 12. Jak już wiecie ja niestety się nie dostałam.Zabrakło mi 1 punktu. Dzwoniłam do dziekanatu i pytałam się,czy będą jeszcze przyjęcia,ale miła pani powiedziała,że nie ponieważ przyjęli i tak za dużo osób.Także nie ma co czekać do września.Wybieram się na pielęgniarstwo i też bardzo się z tego powodu cieszę(mniej niżbym się cieszyła z wety).Już nic nie zmienię,ale bardzo mi przykro bo to tylko 1 punkt.No nic takie życie,ale trzeba iść do przodu. Bardzo mi się miło z wami pisało,ale zmykam stąd żeby nie rozdrapywać niepotrzebnie ran. Miłego studiowania :)
×
×
 • Create New...