Jump to content
Dogomania

Fenris w DS - wszystkim ogromnie dziękujemy za wsparcie finansowe i pomoc!


Istar19

Recommended Posts

ja coś słyszałam że nie dała rady zamienić się na dyżury, czy wziąć wolnego:roll: a nie chce od razu zostawiać Fena samego ...
sama nie wiem, ja bym przynajmniej w dniu kiedy przyjedzie pani po Fena wysłała tam jakiegoś wolontariusza żeby porozmawiał z panią
w wizyty pa nie wierze ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 822
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie chcę już nic gdybać, nie wiem dlaczego takim punktem honoru jest że wet schroniskowy dobrze leczy, tym bardziej że mamy inne przypadki, które nie potwierdzają tego faktu.

jestem laikiem, mogę opierać się tylko na tym co usłyszę od weterynarzy, dla mnie oczy Fenrisa nic się nie zmieniły, no chyba że na gorsze.

O tyle wolałabym rozmawiać z Panią z Częstochowy, że uważam że lepiej spisać umowę na dt, niż pies ma wrócić np. po tygodniu. lepiej jej pomóc leczyć, niż ma się zniechęcić, przyjmując że dom jest dobry, tylko my mamy schizy...

zrobiłam dziś zdjęcie oczu Fenrisa

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-bb7xLkt1dQY/ULD3cqvXzGI/AAAAAAACaH4/oYYRbbRMZ9Q/s640/IMG_7989.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']Jestem kompletnie zaskoczona......
To wczoraj pani nie wiedziała, że ma w szpitalu 3 dniowy dyżur?
Czyli te plany podróży wczoraj i dziś to co to było?????
[B]A tak w ogóle to dlaczego Pani nie chce, żeby Jej przywieźć do domu Fena???[/B]
Przecież tak Jej zależało na tym, żeby Fen miał dom teraz, już, jak najszybciej???????

Przepraszam za tyle pytań, ale jestem nieco zdziwiona całym obrotem sytuacji???!!![/QUOTE]

Sarunia ja się po prostu postanowiłam ugryźć w język ...ale nie chce oceniać Pani za szybko. Dlatego na razie cieszę się że Fen w końcu trafi do specjalisty!

Link to comment
Share on other sites

Soboz błagam Cię bo mi serce pęknie !!!!!!!!! Oczy Fena wyglądają po prostu KOSZMARNIE !!!!!!!!!!!!!!! Ja nawet nie chce wiedzieć jak ten pies musi cierpieć !!!!!! Nie wierzę że go to nie boli !!!!!!!!! Błagam Was niech on w końcu jedzie do Gierka w poniedziałek i niech ten biedny pies zostanie w końcu leczony !!!!!!!!!!!! Noc mam z głowy!!!!!!!!! Boże Fen biedny psiaku .......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Soboz błagam Cię bo mi serce pęknie !!!!!!!!! Oczy Fena wyglądają po prostu KOSZMARNIE !!!!!!!!!!!!!!! Ja nawet nie chce wiedzieć jak ten pies musi cierpieć !!!!!! Nie wierzę że go to nie boli !!!!!!!!! Błagam Was niech on w końcu jedzie do Gierka w poniedziałek i niech ten biedny pies zostanie w końcu leczony !!!!!!!!!!!! Noc mam z głowy!!!!!!!!! Boże Fen biedny psiaku .......[/QUOTE]

[quote name='yolanovi']Oczka Fena okropnie biedne - konsultacja u Gierka to priorytet i dobrze, że jednak tam pojedzie. Co do tego domu....przemilczę. Ważne, żeby Fen miał w końcu dobrze zdiagnozowane oczka i zaordynowane właściwe leczenie. [/QUOTE]

Oczęta Fena... Boziu, od samego patrzenia mnie boli... biedny Psina...
W ogóle jak tak na Niego patrzę... żeby On doczekał bidny w ogóle domu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']Oczęta Fena... Boziu, od samego patrzenia mnie boli... biedny Psina...
W ogóle jak tak na Niego patrzę... żeby On doczekał bidny w ogóle domu...[/QUOTE]

Ufam,że doczeka domu ,ale w obecnej chwili moim zdaniem priorytetem jest jak najszybsze SKUTECZNE leczenie Fena.

Link to comment
Share on other sites

Trochę dziwne, że Pani nie chce abyśmy MY przyjechali do Niej z Fenem... Chyba to dla Niej lepiej?

Jeśli chodzi o wizytę u weta ja mogę jechać rano, ewes mówiła, że jej też pasuje... Więc może byś Nas umówiła na 9? Jeśli da się tak wcześnie, a jak dało by radę jeszcze wcześniej tj. 8, czy 8.30 też może być :) Tylko proszę ewes o potwierdzenie, czy jedziemy o tej godzinie zawieźć Fena do weta :)

Bożena bardzo proszę zadzwoń do Gierka jak możesz Ty :D

Myślę, że ta wizyta dużo nam powie i da jakiś pogląd na całą sytuację, bo teraz to ja w nic nie wierzę, jeśli chodzi o "naszych" weterynarzy...

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj to jakies fatum normalnie... to drugi psiak, który miał iść do DS, a który nie poszedł bo...nie wiadomo dlaczego.....


Byc może sama opcja przejęcia psa i to nie na DS tylko DT byłaby najlepsza w obecnej chwili.


A co do samego leczenia oczek, to trzeba to zrobić jak najszybciej. Obejrzałam to zdjecie co jest powyżej, biedny psiunia naprawdę cierpi. Przecież ta skóra wokół oczu to żywa rana, krwista, a lewe oczko, a właściwie pod oczkiem skóra jest pęknięta i tam coś się chyba sączy... strasznie mi szkoda psiaka, bo cierpi i na pewno go bardzo boli. A czy w schronie miał coś robione w ogóle z tymi oczkami? Jakieś lekarstwa zastosowano, czy może miał to smarowane, czy miał jakieś okłady na te oczka?

Link to comment
Share on other sites

Trzymajcie rękę na pulsie odnośnie domku. Mam uraz do takich zmian planów....
Ostatnio przeżywałam ściąganie z balkonu Ikara zamkniętego przez 14 dni w mieszkaniu....Pani, która go adoptowała też zaczęła od zmian i problemów, potem było cacy a finał straszny....:( Żeby nie babka z hoteliku w którym wcześniej Ikar -tragedia murowana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Jestem na wątku Fena od początku i niestety oczka są coraz gorsze...:-( Trzeba wreszcie zacząć go leczyć, bo nie ufam w to leczenie schroniskowego weta... A co do wizyty PA, to uważam, że jest KONIECZNA.[/QUOTE]

Z tego co wyczytałam, to pies ma wizytę w poniedizłąek o 11.00. A zatem trzeba czekac za opisem konsultacji do poniedziałku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...