Jump to content
Dogomania

Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(


Ewa Marta

Recommended Posts

Dzisiaj Rokuś dostal paczkę - prezent od Ellig! Ponieważ zamówiona wcześniej karma ma dosyć duże krokiety i musze je kroić, Elunia kupiła tę sama karmę, ale dla mniejszych psiaków. Rokus oczywiście zje tamtą większą, bo bardzo mu pasuje jako smaczek na spacerze, ale w misce nie bardzo chce jeść takie duże. Na pewno nie zmarnujemy tej dużej, część zaniesiemy Kulce, która je wszystko co dostanie.

Rokuś dostał tez od Cioci Eli pyszne kabanoski i rureczki ze skóry owinięte kurczakiem - to są jego przysmaki. ja dokładnie te same smaczki zamówiłam wczoraj kupując karmę dla Peruszki i Barsiczki. Psiaki będa miały super jedzonko. 

 

Link to comment
Share on other sites

Rokuś nie ma pojęcia ilu ma wokół siebie Przyjaciół i osób chcących mu pomóc, żeby cieszył się życiem jak najdłużej!

Napisala do mnie wczoraj Margo3011, że chciałaby wesprzeć naszego Czarnuszka. Dzisiaj na koncie znalazłam wpłatę od niej ..... Rokuś dostał całe 300 złotych!

Margo, bardzo Ci dzięujemy, to naprawdę wielka pomoc!!! Lecę zapisać w rozliczeniu na pierwszej stronie!

Link to comment
Share on other sites

Rokuś na spacerach jest zainteresowany wszystkim. Biega, wącha, bawi sie piłeczką. Każdy spacer jest bardzo intensywny i pewnie dlatego tak bardzo mocno potem śpi. Jak już staje, to rozkracza przednie lapki, żeby utrzymać równowagę.

R01.jpg

Coraz częściej biegają z piłka razem z Barsiczką:

R02.jpgR03.jpg

Czasami trzeba tez odpocząć na trawce:

R04.jpg

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Rokuś nie ma pojęcia ilu ma wokół siebie Przyjaciół i osób chcących mu pomóc, żeby cieszył się życiem jak najdłużej!

Napisala do mnie wczoraj Margo3011, że chciałaby wesprzeć naszego Czarnuszka. Dzisiaj na koncie znalazłam wpłatę od niej ..... Rokuś dostał całe 300 złotych!

Margo, bardzo Ci dzięujemy, to naprawdę wielka pomoc!!! Lecę zapisać w rozliczeniu na pierwszej stronie!

13012626_10205634298329075_1945696636377535010_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Rokuś został zaszczepiony. Ponieważ pięknie przytył (waży obecnie 34,3 kg) i widać że nabrał siły, dostał od razu szczepionke kombinowaną, czyli wścieklizna i wirusówki w jednym. W lecznicy byliśmy wszyscy, czyli Jacek i sunie też. Rokuś czuł się spokojniejszy. Dał sobie obejrzeć operowane oczko, pozwolił zajrzeć do gardła i zmierzyć temperaturę, a wreszcie zaszczepić.

Po rozmowie z wetami nie kupiliśmy Rokusiowi niesterydowego leku przeciwzapalnego, tylko Rokuś będzie przyjmował lek Semika przez 2 tygodnie i zobaczymy jak się będzie czuł. Ponieważ każdy tego typu lek ma skutki uboczne, Rokuś w dalszym ciągu musi dostawać leki osłonowe (Polprazol, essentiale forte i w razie luźnych stolców Probiotyk) Zapasy się kończą, ale trochę ich jeszcze zostało.

 

Koszt dzisiejszego szczepienia 100 zł:

Paragon.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nareszcie działa! Od piątku bardzo chcę podziękować za prezenty dla Rokusia przekazane przez Evę2406, które dała Rokusiowi Ona03. Pięknie dziękujemy! Ula świadkiem, że za piłeczkę wziął się już w samochodzie. Ciasteczka super mu smakowały. Czy to są własnoręcznie pieczone pyszności? Przesypałam je do pudełeczka i wydzielam oszczędnie:

Prezenty.jpg

 

A to Rokuś - wydaje mi się, że jest całkiem zadowolony z obecnego życia:

 

R501.jpg

R502.jpg

R503.jpg

R504.jpg

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Nareszcie działa! Od piątku bardzo chcę podzięować za prezenty dla Rokusia przekazane przez Evę2406, które dała Rokusiowi Ona03. Pięknie dziękujemy! Ula świadkiem, że za piłeczkę wziął się już w samochodzie. Ciasteczka super mu smakowały. Czy to są własnoręcznie pieczone pyszności? Przesypałam je do pudełeczka i wydzielam oszczędnie:

Prezenty.jpg

 

Myślałam, ze jeszcze Semcio skosztuje ciasteczek,  spóźniłam się........

Ale całej reszcie życzę smacznego, sama czasami skuszę się na jedno, są pyszne.

Ciasteczka piekła togusia od Lolusia

 są świeżutkie Lolcio przyjechał do mnie 22.09 i przywiózł  je ze sobą,  no i dzieli się z kumplami ......

 

Piłeczka chyba z tych nie do zdarcia, tak mi się wydaje, trochę mu posłuży, chyba, że Rokuś bardzo zdolny jest i rozpracuje ją szybciutko :)

 

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, ona03 napisał:

Myślałam, ze jeszcze Semcio skosztuje ciasteczek,  spóźniłam się........

Ale całej reszcie życzę smacznego, sama czasami skuszę się na jedno, są pyszne.

Ciasteczka piekła togusia od Lolusia

 są świeżutkie Lolcio przyjechał do mnie 22.09 i przywiózł  je ze sobą,  no i dzieli się z kumplami ......

 

Piłeczka chyba z tych nie do zdarcia, tak mi się wydaje, trochę mu posłuży, chyba, że Rokuś bardzo zdolny jest i rozpracuje ją szybciutko :)

 

Muszę pokombinować i upiec podobne, bo są super! Jeszcze raz dziękujemy bardzo kochana!

A piłeczka niestety już w kawałkach. Rokuś ma wyjątkowe zdolności do rozgryzania nawet najtwardszych piłek. Sprawia mu to wielką frajdę, więc jednego możesz być pewna - zapewniłaś mu super atrakcję przez kilka godzin.

Ostatnio kupiłam Rokuniowi podłużną piłkę. Jest gruba i ma wypustki, które pozwalają mi utrzymać ją w czasie zabawy. O dziwo kilka dni jest nadal cała. Musze kupić mu na później ze dwie takie, bo lubi ja bardzo. To ta na zdjeciu:

R503.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...