Jump to content
Dogomania

Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(


Ewa Marta

Recommended Posts

10 godzin temu, anica napisał:

I u Rokusia, również serdeczne myśli zostawiam!:-D

... ehhhh!  te rachunki!nie.gif

 

Bardzo pięknie dziękujemy!!!

Rokuś dostał kolejne 100 zl od Pani Kasi - to Pani od znalezionej Yorczki. Chciała jeszcze dodatkowo wesprzeć naszego Rokusia. Tak ładnie napisala, że ja pomoglam znaleźć jej pieska, to ona teraz chce pomóc mojemu pieskowi:) A jej sunieczka miala poździerane do krwi poduszeczki na przednich łapkach tak dużo biegała i tak szukala drogi do domu:( Jakie to szczęście, że jest już bezpieczna w swoim domku:) 

Pani Kasi serdecznie dziękuję również tutaj i zapisuję wpłatę w rozliczenia.

Elusia zamówiła już dzisiaj karmę dla Rokinsona. Ponieważ żołądek się zregenerował, kończymy podawanie gastrointestinala. Tym razem Rokuś będzie jadl karmę z kurczakiem i aloesem. Ela wie jaka nazwa. Za 12,5 kg zapłaciłyśmy 133,56 zł. Mam nadzieję, że będzie mu smakowała i że nie trzeba będzie dosmaczać puszkami.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Bardzo pięknie dziękujemy!!!

Rokuś dostał kolejne 100 zl od Pani Kasi - to Pani od znalezionej Yorczki. Chciała jeszcze dodatkowo wesprzeć naszego Rokusia. Tak ładnie napisala, że ja pomoglam znaleźć jej pieska, to ona teraz chce pomóc mojemu pieskowi:) A jej sunieczka miala poździerane do krwi poduszeczki na przednich łapkach tak dużo biegała i tak szukala drogi do domu:( Jakie to szczęście, że jest już bezpieczna w swoim domku:) 

Pani Kasi serdecznie dziękuję również tutaj i zapisuję wpłatę w rozliczenia.

Elusia zamówiła już dzisiaj karmę dla Rokinsona. Ponieważ żołądek się zregenerował, kończymy podawanie gastrointestinala. Tym razem Rokuś będzie jadl karmę z kurczakiem i aloesem. Ela wie jaka nazwa. Za 12,5 kg zapłaciłyśmy 133,56 zł. Mam nadzieję, że będzie mu smakowała i że nie trzeba będzie dosmaczać puszkami.

 

 

 

Serdecznie dziękujemy! :)

13012626_10205634298329075_1945696636377535010_n.jpg

 Karma dla Rokusia to - Trainer Natural ,  Maxi, kurczak ryż i aloes - 12,5 kg.
 

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Ellig napisał:

Serdecznie dziękujemy! :)



 Karma dla Rokusia to - Trainer Natural ,  Maxi, kurczak ryż i aloes - 12,5 kg.

 

... nie znam tej karmy?  muszę spróbować na zmianę dla Tasi, rozumiem ,że jest sprawdzona?  :)

I dużo ciepłych myśli ,zostawiam :zakochany2:

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, anica napisał:

... nie znam tej karmy?  muszę spróbować na zmianę dla Tasi, rozumiem ,że jest sprawdzona?  :)

I dużo ciepłych myśli ,zostawiam :zakochany2:

Anica, to nowa karma do kupienia w zooplusie. Sprawdziłyśmy puszki tej firmy i są doskonale. Mamy nadzieję, że sucha też zda egzamin:)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj rozpruł nam sie worek z niespodziankami dla Rokusia:) Już spieszę z informacjami:

Z bazarku Evy2406 Rokuś dostal w sumie 177 zł - dziękujemy!!!!!

Od eossi - po raz kolejny dostałyśmy z Elunią 100 zł na psiaki - przeznaczamy je w całości na Rokusia - dziękujemy!!!!!

Również od Malgosi D. kolejny raz przyszło do nas 50 zł na psiaki - ta kwota również zasili konto Rokusia i Kulki, bo za moment mamy szczepienia:) - dziękujemy!!!!!

Lecę zapisać wszystko w rozliczeniach! Chwilowo znowu będziemy na plusie:)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Dzisiaj rozpruł nam sie worek z niespodziankami dla Rokusia:) Już spieszę z informacjami:

Z bazarku Evy2406 Rokuś dostal w sumie 177 zł - dziękujemy!!!!!

Od eossi - po raz kolejny dostałyśmy z Elunią 100 zł na psiaki - przeznaczamy je w całości na Rokusia - dziękujemy!!!!!

Również od Malgosi D. kolejny raz przyszło do nas 50 zł na psiaki - ta kwota również zasili konto Rokusia i Kulki, bo za moment mamy szczepienia:) - dziękujemy!!!!!

Lecę zapisać wszystko w rozliczeniach! Chwilowo znowu będziemy na plusie:)

13012626_10205634298329075_1945696636377535010_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, anica napisał:

I tu również ,serdeczności zostawię!buzki.gif

Dziękuję Ewuniu za odpowiedź, też zamówiłam... na razie tą mniejszą paczkę, zobaczymy czy będzie chciała jeść?  teraz je Fitmnin... ale tak średnio jej smakuje, dosmaczamy ;)

My chcemy z Elunia wycofać się z dosmaczania puszeczkami albo gotowanym i dlatego kupiłyśmy lepszą i mamy nadzieję smaczna karmę dla Rokusia. Nie ukrywqam, że rozpuściłam chlopaka mocno i teraz tak naprawdę trzeba go od nowa przyzwyczajać do normalnego jedzenia,. Najchętniej gotowałabym mu, ale skoro dla niego to za dużo białka, trzeba znaleźć optymalna karmę...

Roześniałam sie dzisiaj, bo spotkałam dawno niewidzianego kolegę z psami i choć bardzo komplementował Rokusia, to w pewnym momencie mówi. ":Wygląda suoer chociaż jest taki strasznie chudy" Zapomniał jak to nasze Słońce wyglądało 5 miesięcy temu. Wtedy to była masakra, a teraz jest bardzo szczupły po prostu:)

Nie wiem jak on żył u tych ludzi, którzy najwyżej czasem go poklepali po łepku. On tak bardzo potrzebuje bliskości, dotyku, pieszczoty, zabawy piłeczką, że nie sposób sobie wyobrazić jak żył, kiedy tego nie miał:(

 

 

Link to comment
Share on other sites

Elu, to jest zrozumiałe, że Ewa musi przeżyć tę ogromną stratę i wierzę, że kiedy będzie gotowa, to wróci do nas.

Dzisiaj odebrałam paczkę z roślinkami z bazarku Ona03. W paczce był prezent dla Rokusia - piekna piłeczka i chyba super smaczki, bo zapach poruszył nawet moje suczki, ale zaraz przesyłkę schowałam.

Ja będę w poblizu Ewci 27.09, ale może wcześniej będzie Ula i uda się przekazać prezent.

Link to comment
Share on other sites

52 minut temu, EVA2406 napisał:

Elu, to jest zrozumiałe, że Ewa musi przeżyć tę ogromną stratę i wierzę, że kiedy będzie gotowa, to wróci do nas.

Dzisiaj odebrałam paczkę z roślinkami z bazarku Ona03. W paczce był prezent dla Rokusia - piekna piłeczka i chyba super smaczki, bo zapach poruszył nawet moje suczki, ale zaraz przesyłkę schowałam.

Ja będę w poblizu Ewci 27.09, ale może wcześniej będzie Ula i uda się przekazać prezent.

Ewciu ja bardzo chetnie pojade:)Bardzo:)

Link to comment
Share on other sites

Powoli wracam do żywych. Bardzo Wam dziękuję kochane, że myślicie o Rokusiu. Ewciu, Ulcia, chętnie spotkam się z Wami - musimy sie jakoś zdzwonić. 

Iwonce serdecznie dziękuję za prezent dla Rokusia, na pewno go doceni.

Rokuś wygląda pieknie, ale jest słaby. Szybko się męczy na spacerach, Dzisiaj jedziemy go w końcu zaszczepić i musimy kupić leki przeciwzapalne i przeciwbólowe, bo jak ich nie dostaje, to bardzo trudno jest mu wstać. Wczoraj na spacerze poleciał za piłeczką i przewrócil się tak, że się łapkami nakrył. Musimy zwolnić jego tempo życia. On szalałby cały czas, ale sił niestety brakuje. Staram się namowić go na odpoczynek w czasie spaceru. Czasami to się udaje.

R5.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...