Jump to content
Dogomania

Gapcia dom może mieć tylko jeden - zostaje u nas do końca świata!


Nutusia

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nutusiu, nadal nie mam numeru do Ciebie, ale i tak pewnie zjawimy się dopiero wiosną, kiedy będzie można wypuscic moje dzieci do ogrodu ;) mogłyby niezłe spustoszenie zrobić, gdyby musiały siedzieć w domu ;)

a kim jest Motek???
Wyczytałam go na innym wątku! I bardzo współczuję z powodu pompy. Dobrze, ze kominek Was grzeje!

Link to comment
Share on other sites

a moja kocica polazła wczoraj za mną na strych i od razu zrobiła koopę... no co za świntuch!!! a pies nalał na dziecięcą nakładkę klozetową... szkoda, ze nie nasikał do kibla i nie spuścił po sobie wody... Mając psa-siurczysława i syna- lejka dziękuje ikei za kanapy ze zdejmowanymi pokrowcami! :)

Link to comment
Share on other sites

To fakt - jedna kanapa, podarowana mi przez Ewę Martę jest z Ikei, ma zdejmowana pokrowce i dzięki temu włożyłam pod spód foliowe worki plus koc na wierzch. Jeśli zdążę zauważyć - do prania jest tylko koc. Druga kanapa jest "stylowa", w dodatku wypchana włosiem końskim. Jest już praktycznie do wyrzucenia :(

Link to comment
Share on other sites

Oj, Ciocia - ależ Ty masz zaległości!!!!! ;) Jedna z nich już zdążyła do DS pojechać :)

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237178-Do-czego-mog%C5%82y-przesta%C4%87-pasowa%C4%87-dwie-ma%C5%82e-suczki-Wysadzone-na-przystanku-PKS[/url]

A oto i Moteusz:

[IMG]http://images49.fotosik.pl/1744/346e12f34e70adc5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='malagos']Tak sobie myślę, że Nutusia dobrze zrobiła - ma psa z domu tymczasowego, sprawdzony, socjalizowany.....[/QUOTE]

Co racja to racja.

Dobrze Nutusiu wybrałaś :):):)

A jak Gapcia znosi zimę w sensie śnieg - lubi??
Czy jednak nie za bardzo jej pasuje wychodzenie na siku na mokry i zimny śnieżek??

Link to comment
Share on other sites

Krzywy, nie krzywy - ale jaki kochany! :) Oba ryjki kochane :)

Gapcia na śnieg - różnie. Niby ze wszystkimi wybiega, nawet trochę poszaleje, powtyka nosek pod śnieg, poszczeka, ale potem staje i najpierw podnosi jedną łapinkę, potem drugą i... czas do ciepłego domku... Jak ona poprzednie zimy przetrwała u tego gnoja podłego, to ja nawet myśleć nie chcę :(

Wczoraj Gapiszon dostał prezent od Cioci Ellig - worek pysznej karmy Brit (choć jeszcze poprzedniej nie zjadła ;)). Dziękujemy Cioci najprzepiękniej!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Nutusia']Krzywy, nie krzywy - ale jaki kochany! :) Oba ryjki kochane :)

Gapcia na śnieg - różnie. Niby ze wszystkimi wybiega, nawet trochę poszaleje, powtyka nosek pod śnieg, poszczeka, ale potem staje i najpierw podnosi jedną łapinkę, potem drugą i... czas do ciepłego domku... Jak ona poprzednie zimy przetrwała u tego gnoja podłego, to ja nawet myśleć nie chcę :(

Wczoraj Gapiszon dostał prezent od Cioci Ellig - worek pysznej karmy Brit (choć jeszcze poprzedniej nie zjadła ;)). Dziękujemy Cioci najprzepiękniej![/QUOTE]
......i tu się z Wami zgadzam!... że Britt to ta pyyyszna karma(Jasia parę razy chrupała samą, bez dodatku mięska);)
mizianka dla Gapiszonka:glaszcze:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...