Jump to content
Dogomania

Malusieńka MIJA - ma swój dom - zostaje u bros :) NA ZAWSZE !!!


bros

Recommended Posts

Dziś spotkałyśmy małą Miję w parku na spacerze. Małe to ona ma tylko ciałko, bo do mojej Shiluty podeszła na wyprostowanych nogach, z ogonem do góry i najeżoną sierścią:). A mój gamoń (niby taki odważny)popatrzył, skulił ogon i uszy i stał jak taka sierotka. Mija obwąchała Shilutę i zajęła się własnymi sprawami. Fajna jest dziewczynka, tylko chudziutka jeszcze. Ale jest w dobrych rękach, więc szybko nadrobi.

Link to comment
Share on other sites

:) Mijeczka dziś około 19-tej ma sterylke, proszę trzymać kciukaski, do piątku będzie u [B]ruttki [/B]a potem już idzie do swojego nowego domku do Wrocławskiego domku :)

Madziu (DS) może zarejestruj się na dogo, będzie nam niezmiernie miło jak czasem napiszesz co u Was i Mijeczki :)

pani Ewa spod Krakowa dzwoniła do mnie , rozmawiałyśmy i prosiła o pomoc w znalezieniu malizny do swojego łóżeczka, myślę ze iwoniam i ja damy radę i postaramy się aby pani Ewa długo nie czekała :)

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy po zabiegu , Mijeczka pojechała z ruttka do domku, wszystko poszło normalnie bez komplikacji, ząbki przy okazji oczyszczone z kamienia - teraz lalunia dochodzi do siebie moja malusia mikrusia


na dniach zrobię bazarek na pokrycie kosztów - na razie założyłam ze swojej kaski.

Link to comment
Share on other sites

Szybko dojdzie do siebie :)

To ja tak po znajomości ... zapraszam na wątek Luka - nie mam pomysłu jak pomóc , dziewczyna u której jest nie może go długo trzymać bo pies rezydent ( adoptowany na początku tego roku ) atakuje Luka :-( a na wątku cisza ...
[B][SIZE=3][COLOR=darkgreen][SIZE=2]LUKA- proszę o pomoc w szukaniu domu [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224313-Luka-przyjazny-ma%C5%82y-%C5%82aciatek-szuka-miejsca-na-ziemii-dla-siebie-...KRK-My%C5%9Blenice"]KLIK [/URL][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Kochane sytuacja Mijki ulega zmianie - DS z Wrocka się wycofał z przyczyn niezależnych (rozmawialam i ustaliliśmy dla Mijki najlepsze rozwiązanie) w zwiazku z tym Mija jednak pojedzie do p. Ewy pod Kraków szukam transportu najlepiej w tygodniu, aktualnie namawiam małża na ten kurs. P Ewa naprawdę ucieszona, mówi ze tak musiało być to los tak chciał, a dla niej to cudowny prezent na Świeta :)

edit: jest niecny plan podróży, koniecznie muszę zrobić bazarek, zbieram psiowe fanty :) jeśli macie chetnie przyjmę

Mijeczka dziś juz odzyskała humorek i apetyt :) dostałam właśnie wiadomość od ruttki :)

Edited by bros
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...