Jump to content
Dogomania

Malusieńka MIJA - ma swój dom - zostaje u bros :) NA ZAWSZE !!!


bros

Recommended Posts

No ja myślałam, że to bardzo oryginalne imię, a wetka przy pierwszej wizycie mnie oświeciła, że wszystkie rude to albo tofiki albo karmele. Do mojego pasuje bardziej Kamel, bo on robi miny jak wielbłąd i ma takie wielbłądzie futro ;) Gdyby nie skojarzenia z Kiepskimi (których nie znoszę) byłby Ferdynandem (Wspaniałym). OK, idę, bo mnie zaraz pogoni autorka wątku :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']iii tam , nie pogoni, bo wątek przy okazji żyje, nie mówiąc o tym ,ze jego "właścicielka" jest gościnna.[/QUOTE]
Aha, to fajnie :-)
To pozwolę sobie spytać
[quote name='Nutusia']On nie mój - jest psem [B]Ronji, która prowadzi hotelik pod Warszawą. Ale jest bardzo podobny i też... Karmelek[/B] :)[/QUOTE]
czy jest jakiś link do tamtego Karmela na dogomanii?

Link to comment
Share on other sites

Sunieczka Mijeczka spędza mi sen z powiek :( nie moge przestac mysleć o tym ze żmijeczkę trzeba już od ruttki zabrać, to niewłaściwe zeby Ania przed rozwiazaniem musiała sie opiekować jeszcze nią, czuję się strasznie odpowiedzialna i zrozpaczona.
Telefon milczy maili zero, nie wiem co robić, podpowiedzcie mi coś kochane bo oszaleję.

Link to comment
Share on other sites

ruttka nie tylko jest DT ale tez Świetym Mikolajem :) podarowała wiekszość fantów obfociła i zrobiła opisy ( mega czasochłonne) na bazarek Mijkowy, na który juz serdecznie ZAPRASZAM :)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225751-ZBIOROWISKO-RÓŻNOŚCI-dla-Mijki-do-04-maja-ZAPRASZAM-)?p=18954308#post18954308[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rutta']Spokojnie :) Mała jest bezpieczna. Jak Junior się urodzi i da mi w kość, to wtedy poproszę o ew wsparcie spacerowe, dobrze? A zakładam, że będzie zdrowy, cichy i wyluzowany :D[/QUOTE]
w brzuszku Junior broi :) ale może Mu tam ciasno :P przyjdzie na świat to będzie spokojniutki :D

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj miałam okazję poobserwować zachowanie Miji w towarzystwie malutkich dzieci. Otóż na spacerze spotkałyśmy około 1.5 rocznego chłopca z babcią. Mijka obwąchała z zaciekawieniem oboje. Chłopczyk głaskał ją, za co Mija sprzedała mu porządnego buziaka w prosto w usta. Mały się nieco zdziwił :) Była zupełnie spokojna, nie wysyłała żadnych sygnałów, które świadczyłyby o tym, że nie podoba jej się cała sytuacja. Spędziła też trochę czasu w towarzystwie 6 miesięcznej dziewczynki. Była zaintrygowana zapachem. Po czym zajęła się sobą. Wdzięczyła się, żeby poświęcić uwagę jej a nie bobasowi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...