Jump to content
Dogomania

Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich


Janosik

Recommended Posts

Fragment wywiadu z Krystyną Sienkiewicz:

[B]Czy w Polsce powinien zostać wprowadzony obowiązek sprzątania po własnym zwierzaku?[/B]
Gdy staniemy się bardzo czystym krajem, gdy będziemy mieli piękne trawniki, kwitnące kwiaty na rabatkach, a inwalida będzie mógł luksusowo wjechać, gdzie chce, bez konieczności pokonywania wysokich progów, to wtedy możemy pójść dalej i nakazać sprzątać odchody po zwierzętach. Ale najpierw trzeba zasłużyć na miano cywilizowanego kraju, a dopiero potem wywieszać na tablicy zakazy i nakazy.

[URL]http://www.psy.pl/search/?O=4426[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Samturia']Może jeszcze dodam, że u mnie w mieście jest JEDEN taki pojemnik oddalony o de mnie o jakieś 1,5 km, a przy moim bloku kosza na śmieci nie ma ŻADNEGO, oprócz tego dużego kontenera. Więc ja ze spaceru nie będe taszczyć przez 10 minut kupki w ręce....[/quote]

Bo 10 minut to dużo...
Bynajmniej więcej miejsca się robi zaraz na chodniku... :diabloti: Ludzie sie rozstępują, bo bombą ekologiczną nie chcą oberwać :lol: [SIZE=1]żarcik [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puchu']Jako, że w kioskach miały być od października(!) woreczki, zadowolona poszłam się spytać o WuCePsiaka do najbliższego Ruchu. Pani była wręcz oburzona, że pytam się o coś takiego :shake:[/QUOTE]
Ja słyszałam wypowiedzi kioskarzy, że nie prowadzą torebek na psie odchody, bo NIKT o to nie pyta i nikt tego nie kupuje :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Nie ma takiej opcji. :nono:
Lapie to co cieple, a to co cieple musialo zostac zrobione prezed chwila.[/quote]

Mnie chyba zostaje latareczka, którą zawsze mam przy kluczach :cool3: przyswiecić, załadować sprzet i do roboty...


Pamiętacie "Dzień Swira"?
Jak pani wychyla się przez balkon: a co pan tam robi??
A s*am jak pani pies! :evil_lol:
Chyba tylko to podziałałoby na niektórych:roll:

Link to comment
Share on other sites

:roflt: :roflt: :roflt: ciepłe..........

A ja mam pytanie- bym wolała do papierowego woreczka, ale jak to technicznie rozwiązać? no bo foliowy to na łapę załozysz, a papierowy nijak...... bo ja sprzątam, przy Mi sie nauczyłam- zostawić "bombę bernardyńską" to jednak jakoś nie ten teges....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']

A ja mam pytanie- bym wolała do papierowego woreczka, ale jak to technicznie rozwiązać? [/quote]
Jest ciezko i nieefektywnie.
Kiedys dostalam taki zestaw: torebka papierowa plus "lopatka" tekturowa....:roll:
Efekt byl taki, ze cala koopa byla rozmazana po trawie...:shake:
Moze poszukaj jak najmiekszych paierowych torebek, moze takie sniadaniowe (tylko niech Ci sie potem nie pomyla:evil_lol: ),moze da sie je nalozyc na reke jak te foliowe.... :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

No właśnie:shake: Tyle, że foliowe to też złe rozwiązanie- policzcie, przecietnie 2-3 kupy dziennie od psa. To na rok daje ponad 1000 woreczków:roll: czyli koszmarną górę śmieci... Pomijam fakt, że kupa bez woreczka się rozłoży i rozpłynie, a w woreczku sobie trwa, zwiększając objętość odpadów. No chyba, że ktoś wymysli sposób na recykling goowienek:evil_lol: a ludzie bedą do pojemników z pieskiem wrzucać tylko to....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Nie ma takiej opcji. :nono:
Lapie to co cieple, a to co cieple musialo zostac zrobione prezed chwila.[/quote]
Hehe ja moim psom każe się po prostu pod latarnią załatwiać:razz:
Ehhh... najlepiej by było gdyby piechy do kibelka robiły:evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kiłi']Hehe ja moim psom każe się po prostu pod latarnią załatwiać:razz:
Ehhh... najlepiej by było gdyby piechy do kibelka robiły:evil_lol: :evil_lol:[/quote]
A to juz trzeba miec KrAksę:eviltong:

[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/7870/aksanakibelkuresize0lt.jpg[/IMG][/URL]

A co do tematu zasadniczego, to się w naszym pięknym mieście obudzili i teraz stawiaja wszędzie kosze na psie kupki... nareszcie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']No właśnie:shake: Tyle, że foliowe to też złe rozwiązanie- policzcie, przecietnie 2-3 kupy dziennie od psa. To na rok daje ponad 1000 woreczków:roll: ....[/quote]
Rozumiem, ze do sklepu zabierasz swoje torby, lub pakujesz zakupy w papierowe worki?
Bo jesli nie to chyba juz lepiej wykorzystac te foliowe woreczki w pozyteczny sposob i posprzatac po sobie.

Link to comment
Share on other sites

przyznaje, ze nie przebrnelam przez caly watek, ale gdzies na poczatku ktos sie zachwycal przywieszkami do smyczy z woreczkami. Znalazlam podobne pojemniki w sklepiku internetowym na [URL]http://sklep1.nowofundland.pl/[/URL] - tylko zastanawiam sie czy zwykle male woreczki da sie tam wlozyc czy musza byc jakies specjalne

a jak byl juz podobny post to :oops: przepraszam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Rozumiem, ze do sklepu zabierasz swoje torby, lub pakujesz zakupy w papierowe worki?
Bo jesli nie to chyba juz lepiej wykorzystac te foliowe woreczki w pozyteczny sposob i posprzatac po sobie.[/quote]
Zazwyczaj zabieram takie płócienne:eviltong: a czasem tylko biorę foliowe... -panie ekspedientki nieraz patrzą na mnie jak na głupią, jak mówię, że dziękuję za reklamówkę... jeśli biorę to własnie "dla psa" bo jednak póki co używam foliowych. Mógłby kurcze ktos wymyślic jakieś bardziej ekologiczne rozwiązanie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Zazwyczaj zabieram takie płócienne:eviltong: a czasem tylko biorę foliowe... -.[/quote]
Ok w takim razie ja zwracam honor :modla:
a Ty masz problem moralny :cool3:

Edit:
Wiem co mozesz robic!:multi:
Bierz na spacery taka skladana, mala saperke i zakopuj to co zrobi pies :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ale fajny wątek! Oczywiście, że sprzątam po Zuzi, ze wstydu bym się spaliła zostawiając koopsko. A mijać je jeszcze przy następnym spacerze ze świadomością, że to nasze.. :oops: Nic mnie nie wkurza tak bardzo jak gigantyczne g*wna na chodnikach, skwerkach i gdzie tylko się da :angryy: Ludzkie zresztą też, bo pies mi się w nich pasie :angryy: :angryy: :angryy: (chociaż może ludzkich nie znajduję jeszcze na chodnikach, ale kto wie, ku czemu ta nasza syfilzacja zmierza :lol: )
Najlepsze jest to, że Zuza - psisko swojego czasu bezdomne, przyzwyczajone najwidoczniej do odrobiny intymności, na samym początku chowała się w krzaczory, łypiąc na mnie z podejrzliwością, co ja się jej tak przyglądam. Przy piewszym sprzątnięciu załapała o co chodzi - jest kurą znoszącą złote jaja :roll: Teraz załatwia interes na środku chodnika (i sprawdza co tam wyszło i czy zebrano całego samorodka :lol:), co ułatwia mi sprzątanie, a że je zdrowo, to zawsze wszystko łatwo się sprząta. Niezastąpione źródło informacji o stanie żołądka mojego psa, i jak na daną karmę reaguje :razz: A i ludzie fajnie regują, najpierw lekko wkurzeni podchodzą, a kiedy widzą woreczek i sprzątanie, to dowiaduję się jaką jestem cudowną osobą. Nic nie robi lepiej na początek dnia.:cool3: A to tylko psia kupa! :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Perfetia']Nic mnie nie wkurza tak bardzo jak gigantyczne g*wna na chodnikach[/quote]
Mnie wkurzaja bardziej te male, bo ich nie widac i latwiej wdepnac, a smierdza tak samo paskudnie:cool3:

[quote]Ludzkie zresztą też, bo pies mi się w nich pasie :angryy: :angryy: :angryy: (chociaż może ludzkich nie znajduję jeszcze na chodnikach, ale kto wie, ku czemu ta nasza syfilzacja zmierza :lol: )[/quote]
Zapraszam na spacer do skaryszaka, tam sa takie krzaczki, do ktorych moja suka poginala na przekaske:angryy:
[quote] jest kurą znoszącą złote jaja[/quote]
A podzielisz sie informacja czym ja karmisz?:evil_lol:

Taki obrazek byl , kiedys w necie, Mleczki chyba....

[LEFT][B]Maly chlopiec szuka czegos na trawniku.[/B]
[B]Pani go zagaduje:[/B]
[B]co robisz , chlopcze?[/B]
[B]-Zbieram psie kupy[/B]
[B]=O jaki jestes dobrze wychowany, mily chlopiec.... O! Tu jedna ominales![/B]
[B]-Nieee, taka juz mam :cool3:[/B] [/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']

Taki obrazek byl , kiedys w necie, Mleczki chyba....

[LEFT][B]Maly chlopiec szuka czegos na trawniku.[/B]
[B]Pani go zagaduje:[/B]
[B]co robisz , chlopcze?[/B]
[B]-Zbieram psie kupy[/B]
[B]=O jaki jestes dobrze wychowany, mily chlopiec.... O! Tu jedna ominales![/B]
[B]-Nieee, taka juz mam :cool3:[/B] [/LEFT]
[/quote]

Raczkowskiego, tego samego, który potem zasłyną akcją wytkania polskich flag w psie kupy ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Czy tego cholernego prawa nei można zaostrzyć.Dlaczego SM nie wlepia za to mandatów.
Czy dalej psiarze, którzy kupy sprzątają muszą cierpieć, musza być obrażani?

[CENTER][SIZE=7][B][COLOR=Red]Zacznijcie w końcu po psach sprzątać,
[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=1] bo teraz nie mamy nawet co walczyć o nasze prawa - prawa psiarzy. [/SIZE]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...