Jump to content
Dogomania

adda

Members
 • Content Count

  4,764
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

2 Followers

About adda

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.leoaureus.com
 1. adda

  LEONBERGERY ADY

  Jestem nieszczęśliwa, jestem zdołowana. Spotkałam na wystawie swojego tresera, którego nie widziałam 4 miesiące. Nie poznałam go. On umiera. Zżera go rak. Dwa lata temu pożegnałam innego tresera, miał 70 lat, umarł na raka. Ten treser jest dużo młodszy. Życie jest do dupy. Wyłączam się na jakiś czas.
 2. Jak dla mnie to jeszcze nie za późno :D Wychodzę z domu dopiero za godzinę :D
 3. [quote name='aga1215'] tamtemu podróżowanie weszło w krew :-?[/quote] :-? :o
 4. Zauważyłam, że odkąd Poświata na wywczasach jest to galeria Poświaty :D jakby ożyła :lol:
 5. adda

  LEONBERGERY ADY

  [quote name='asher']Wcale tak bardzo nie offujesz, załozycielka galerii ma sporą wiedze na ten temat :lol: [/quote] :drinking:
 6. adda

  LEONBERGERY ADY

  [quote name='aga1215'][quote name='Wojtecki'][quote name='Ka-ka'][b]Wojtecki[/b], to nie biuro matrymonialne 8) tej proponujesz wymiane poglądów, tamtej numerek :lol: normalnie ban z miejsca powinien być :lol: [/quote] Ka-Ka moja kochana : to co napisałaś , to jest właśnie klasyczna , najczystszej wody solidarność jajników :lol: Twoje Koleżanki pisały na 10-ciu stronach takie rzeczy, że już powinny być dożywotnio zbanowane :lol: :lol: :lol: a mnie chcesz ukamienować po trzech malutkich pościkach :wink: :wink: Oj, niedobra, wiesz,że to się kwalifikuję "na gołą" ? 8) :wink:[/quote] ciekawe, jak działają kawiarenki w Zakopanem :hmmmm:[/quote] Hahahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol:
 7. adda

  LEONBERGERY ADY

  [quote name='anetta']Adda, juz sie nie moge doczekac kiedy usciskam Ironka :lilangel: :biggrina: A o ktorej godzinie bedziesz? ring? 8) ([/quote] Anetta, ring 10, godzina 13.10 :D
 8. adda

  LEONBERGERY ADY

  [quote name='PIKA'][size=1]co się dziwisz, że chłop chce lełosie oglądnąć ? I jeszcze się dziwi, ze ja się dziwię, ze ona się dziwi[/size][/quote] [size=1]Ja się dziwię, że jak on chce leosie oglądać to Ty oczami przewracasz.[/size]
 9. adda

  LEONBERGERY ADY

  [quote name='PIKA'][quote name='adda'] :o[/quote] :o :o[/quote] :o :o :o
 10. adda

  LEONBERGERY ADY

  [quote name='PIKA']Mój TZ chciał lełony łobejrzeć :roll:[/quote] :o
 11. adda

  LEONBERGERY ADY

  [quote name='tsode']A piękny Irydzio i subtelna Lenka w domku :cry:[/quote] Ircio musi przytyć po Lenkowej cieczce, a Lence daję dwa miechy odpoczynku i od września ruszamy w klasie championów!!! No i jak się uda to potem maluszki :angel:
 12. [quote name='Asiunia02'][b] Pani Jolu: [/b] Wielkie gratulacje za swietne dobranie krycia :) [/quote] Wg. regulaminu na dogo mówimy sobie na Ty :lol: :lol: :lol:
 13. adda

  LEONBERGERY ADY

  [quote name='tsode']A wystawiasz tylko Malucha? :o[/quote] Nooooo :D
×
×
 • Create New...