Jump to content
Dogomania

Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!


Poker

Recommended Posts

  • Replies 970
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nutusia']Drgnęło, bo... przeczytała na dogo, że chcesz ją "wymeldować" i do "szkoły z internatem" odesłać ;-) :smile:[/QUOTE]
Chyba tak :evil_lol:
A tak na poważnie, to ew.DT nie moze jej wziąć, bo wrócił pies z próbnej adopcji.
Natomiast jest maluśkie światełko w tunelu.Dzwoniła pani z Wrocławia, która zakochała się we Frydze.Znalazła ją na Gumtree w niedzielę i nie wychodzi jej z głowy.Pani mieszka z mężem sama , dzieci nie mają ,ale mam wrażenie ,że są młodzi , bo tak na moje ucho ok.37 lat, przynajmniej pani.
Na szczęście są z Wrocławia i przyjadą dziś wieczorem zobaczyć słodką sunieczkę :diabloti: ( piszę tak , bo może Fryga znowu przeczyta i się spręży :evil_lol:).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']
Natomiast jest maluśkie światełko w tunelu.Dzwoniła pani z Wrocławia, która zakochała się we Frydze.Znalazła ją na Gumtree w niedzielę i nie wychodzi jej z głowy.Pani mieszka z mężem sama , dzieci nie mają ,ale mam wrażenie ,że są młodzi , bo tak na moje ucho ok.37 lat, przynajmniej pani.
Na szczęście są z Wrocławia i przyjadą dziś wieczorem zobaczyć słodką sunieczkę :diabloti: ( piszę tak , bo może Fryga znowu przeczyta i się spręży :evil_lol:).[/QUOTE]

Hahaha, dla nas młodzi, dla Frygi może w sam raz :evil_lol:
Oooby.. to byli ci ludzie.
Trzymam kciuki za Frygę i za spotkanie, oby wypadło
pozytywnie..:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ach, jak miło byłoby, gdyby Fryga znalazła domek bez innych zwierząt i bez dzieci. Żeby tylko nikt nie zechciał jej czesać! Ani brać z ziemi na ręce (a może to lubi? -nie próbowałam). Przynajmniej przez pierwszy okres, kiedy buduje się więź i po którym ew. problemy pieska już chce się rozwiązywać, zamiast je od siebie odsuwać.

Trzymam kciuki przez cały wieczór. Fryga - bądź miła! Potrafisz!

Link to comment
Share on other sites

ale się czarodziejek nazlatywało.
A małpa przed chwilą o mały włos a chapnęła by w nogę. Dobrze,że skórzany klapek miałam.
Przyszedł kurier, ona zaczęła drzeć dziób, chciałam ją przesunąć nogą , a on cap i to na ostro :angryy:. Kazałam jej wyjść do salonu, biegła warcząc i z lekka łapiąc sie za kikut.
Nieraz przesuwam psy nogą i zrobiłam tak samo z nią zupełnie odruchowo.Ale z nią trzeba ciągle mieć się na baczność i odruchy schować od kieszeni.
Zobaczymy jak będzie, muszę opowiedzieć ludziom jaka ona jest.Zrobię to łagodnie, ale wolę powiedzieć prawdę ,żeby zwrot był ew. nie po 1. dobie ,a po 3 .:evil_lol:
Kciuki trzymajcie od .ok.19, wcześniej musicie w domu popracować. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']A ja tam bym wolała, żeby się dała poznać od tej gorszej strony, a i tak Państwa zauroczyła ;)[/QUOTE]

Zgadzam się w zupełności.
Mój ojciec mawiał ,ze jak na brudno się nie spodoba to i na czysto też nie :eviltong:
Kciuki trzymajcie [B]OD [/B]19

Link to comment
Share on other sites

A wiec tak.Byli młodzi państwo z 62.letnią mamą pani. okazuje się ,ze Fryga miałaby być dla starszej ;) pani.Pani jest zdecydowana na zołzę , mimo że opowiadałam ,ze ma swój charrekterrek. Zresztą go trochę pokazała , bo warknęła na ew. pańcię.
Fryga jakby czuła co się święci, cały czas patrzyła mi w oczy jakby pytała " i co będzie, co kombinujesz?"
Na razie wspomniałam o łapaniu się za ogon ,ale nie demonstrowałam. Pani powiedziała ,ze Frydze będzie u niej dobrze , bo nie będzie miała żadnej konkurencji, wszystko będzie pod nią i dla niej.
Poprosiłam ,by pani odwiedziła Fryge parę razy zanim ją weźmie. Jesteśmy umówione na jutro.
Państwu spodobał się pysio Frygi ,a szczególnie zdjęcie z różą w zębach :multi:
I teraz cieszę się i boję. A boję się tego ,ze pani jest bardzo miękka i Fryga może sobie ją podporządkować. A moze się mylę? Może właśnie tego małpa potrzebuje ,a nie dyscypliny.
Zaproponowałam ,ze wykąpiemy ją i wytrymujemy ,żeby nie zaczynać w nowym domu od stresu i państwo chętnie na to przystali.
W sumie wizyta trwała ponad godzinę.
I co myślicie?
I jeszcze jedno, powiedziałam że Fryga ma 7 - 8 lat co odstraszyło młodych , natomiast pani mama powiedziała ,że trzeba jej też dać szansę.

Edited by Poker
Link to comment
Share on other sites

no to kciuki trzeba trzymać dalej
pomysł z odwiedzinami dobry, 7-8 lat to jeszcze nie taki straszny wiek, oby młodzi nie starali się teraz odwodzić Pani od chęci adoptowania Frygi
a co do dyscypliny to nie doradzę, ale całkiem możliwe, że jakoś by sobie z Panią poukładały stosunki, może jak będzie jedynaczką to trochę straci na "zołzowatości"?

Link to comment
Share on other sites

Pani myślała,że już dziś ją zabierze, ale wolę ,żeby przemyślała sprawę.Młodzi chyba nie będą jej odwodzić z powodu wieku, bo pytali czy jest na 100% pewne.Powiedziała, że tak i wyrazili swoją aprobatę.
Ale wcale nie jestem taka spokojna.Boję się ,ze menda chapnie panią i będzie zwrot. Ale chyba trzeba zaryzykować.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że to jest super nowina, ale kciuki trza dalej trzymać,
bo decyzja będzie pewnie podjęta później, po wizytach.
Coś zdaje mi się że w papierach Frygi była inna data urodzenia?
Wcale bym się nie martwiła, że pani jest miękka, mam też nadzieję,
że pani nie naczytała się o TD i da sobie radę.
Fryga to nie brytan którego trzeba trzymać w ryzach,
tylko mały wrażliwiec
Spokojem, cierpliwością i łagodnością można wiele zdziałać.
Moja co prawda nie miała jakichś agresywnych zachowań,
to był zwykły zestresek, potrzebny był tylko spokój i cierpliwość
Dziś to pies cudo / oczywiście pod względem zachowania :evil_lol:.
Wrzuciłam na [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/206927-Takie-fajne-suczki-%E2%80%93-wroc%C5%82awskie-schronisko?p=19689159#post19689159[/URL]
linki do slajdów. Mogę śmiało powiedzieć, że jestem z niej dumna.:lol:




.

Link to comment
Share on other sites

Niesamowita jest Samba.Jaka metamorfoza w jej oczach.Na zdjęciach ze schroniska w jej oczach widać było żal, tęsknotę , smutek i beznadzieję. A swoim domku widać jak stopniowo odzyskuje radość życia i to jest największym podziękowanie dla iwstar58.Możesz być z niej dumna.
Tak, Fryga to nie brytan ,ale zęby potrafi wsadzić głęboko i boleśnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...