Jump to content
Dogomania

Staruszek Pajo i jego jamniczy dom :):)


Kasia77

Recommended Posts

[quote name='anica']Pajciu , maleńki szkrabie...gdyby tylko ktoś Ciebie wypatrzył... dotknął Twojej gładkiej jedwabistej sierściuchy.. poczuł Twój , pycholek w swojej dłoni... gdyby tylko...
musimy czekać... musimy wierzyć!...[/QUOTE]
Anico, Ty miałaś to szczęście być u Pajcia, więc przekonuj, przekonuj, przekonuj....

Link to comment
Share on other sites

Niestety... jeszcze nic :( ale czekamy dzielnie :)

dostałam info ze schroniska... niestety czasem małe rzeczy to też duży problem :(
Pajcio nasz, mały obsraniec... ;) potrzebuje posłanek, w ilosciach wręcz hurtowych. Wiadomo, w schronisku nie ma czasu na pranie tych brudnych, ani też na regularne wychodzenie na spacery :( i kończy się wiadomo jak ;) a więc gdyby ktoś z Was miał zbędne kocyki, kołderki, podusie, ręczniki, cokolwiek na czym Pajo mógłby się położyć i w co zagrzebać (to jego hobby;)) i mógłby je przesłać na adres schroniska (Lubajny 2, 14-100 Ostróda) bylibyśmy baaaardzo wdzięczni :D

Link to comment
Share on other sites

wielkie szukanie... zbieranie posłanek...Uważam za otwarte :)
Bernadko tak bardzo bym chciała ,żeby się znalazł.... ktoś?! :helo:... kogo mogłabym przekonywać.. przekonywać...przekonywać!
przyznam się szczerze że na początku... wszystko wydawało mi się o wiele łatwiejsze im dłużej jestem na dogo... widzę ,że nie wszystko jest takie proste:crazyeye:... i Ludzie???? ta ich pokręcona? nie zrozumiała? psychika?... nawet na niektórych znajomych ,przyjaciół i nawet krewnych? spojrzałam.... trochę inaczej!?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Boni-Bobo']Wobec tego organizujmy zasypywanie Pajo materiałami:lol:Może chociaż tak pomożemy...Mogą być używane, a w adresie piszemy dla Pajo. W poniedziałek wyślę paczkę.[/QUOTE]

Ja popatrze co mam ostatnie nówki poszły do Sopelka ale przetrzepie co mam i od moich dam.

Link to comment
Share on other sites

Jestem jamnik Pajo, mieszkam w schronisku,
a to prawie jak Dom, ma ściany i dach.
Mam lekarza, kocyki i chrupki w misce,
czasem spacer... A jednak co noc we snach

przychodzi do mnie ten, kogo nie ma w schronisku,
mój Ludź. Pachnie kiełbaską i słońcem,
drapie w ucho, całuje w nos, czule gada,
i wtedy oczy robią mi się gorące

i mokre. Wołam: Witaj, przyszedłeś,
tak się cieszę, zobacz, dam Ci mój kocyk,
znajdę patyk, pójdziemy na spacer...
Skaczę, liżę go. I budzę się sam pośród nocy.

Jestem Pajo. Czekam prawie już rok,
ile jeszcze, czy ktoś mi to powie,
ile jeszcze samotnych nocy w schronisku,
zanim przyjdzie po mnie mój Człowiek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']Jestem jamnik Pajo, mieszkam w schronisku,
a to prawie jak Dom, ma ściany i dach.
Mam lekarza, kocyki i chrupki w misce,
czasem spacer... A jednak co noc we snach

przychodzi do mnie ten, kogo nie ma w schronisku,
mój Ludź. Pachnie kiełbaską i słońcem,
drapie w ucho, całuje w nos, czule gada,
i wtedy oczy robią mi się gorące

i mokre. Wołam: Witaj, przyszedłeś,
tak się cieszę, zobacz, dam Ci mój kocyk,
znajdę patyk, pójdziemy na spacer...
Skaczę, liżę go. I budzę się sam pośród nocy.

Jestem Pajo. Czekam prawie już rok,
ile jeszcze, czy ktoś mi to powie,
ile jeszcze samotnych nocy w schronisku,
zanim przyjdzie po mnie mój Człowiek.[/QUOTE]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/65889-Isadora7"] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/image.php?u=65889&dateline=1282349330[/IMG] [/URL] [QUOTE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/65889-Isadora7"][B]Isadora7[/B][/URL]
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/statusicon/user-online.png[/IMG]tu nie ma miary wiecej czy mniej. To jest bardzo dużo. Każdy ruch to bardzo dużo[/QUOTE]
i ja myślę tak samo! Super wiersz!!! Keakea dziękujemy kochana :)
Anusiu ,wykorzystajmy ten wiersz w ogłoszeniach ,proszę! :)
czy w Ostródzie , też schronisko organizuje dni otwarte?...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yunona']Znowu przemyłam sobie oczka:shake:. Boni-Bobo czyżby jakiś wesoły promyk słońca wpadł do Pajusia:loveu:?[/QUOTE]

Jeszcze to nie jest pewne. Namawiam. Ludzie o ogromnym serduchu, ale z kasą gorzej. Znałam ich ostatniego Misia, umarł na białaczkę. Pomagałam im w leczeniu, teraz też mogą na mnie liczyć. Byli już w naszym schronisku, jeszcze nie wiem jak zadecydują.Namawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Boni-Bobo']Jeszcze to nie jest pewne. Namawiam. Ludzie o ogromnym serduchu, ale z kasą gorzej. Znałam ich ostatniego Misia, umarł na białaczkę. Pomagałam im w leczeniu, teraz też mogą na mnie liczyć. Byli już w naszym schronisku, jeszcze nie wiem jak zadecydują.Namawiam.[/QUOTE]
W sumie kasa jeśli on zdrowy to tylko karma i szczepienia raz w roku. Ważne to serducho i kawałek swojego kącika i kocyka:loveu:
Trzymam kciuki:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']To my... myślimy bardzo mocno :oops:[/QUOTE]
bardzo .. bardzo mocno! wszystkie jamnicze moce , niech będą z Tobą Pajciu!
ale ... w moc wierszy Keakea... bardzo wierzę!!!! ... to wszystko płynie z serca...
chciałam jeszcze pokazać Anusi ,jak dziewczyny walczą ... o psiaki w Gostyniu... "drzwi otwarte" jak reklamują...ściągają ludziów :)
[IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6053/plakatola.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...