Jump to content
Dogomania

Staruszek Pajo i jego jamniczy dom :):)


Kasia77

Recommended Posts

  • 1 month later...

Może nie w temacie, ale... warto spróbować...

 

Czy kogoś Wam nie przypomina??? Wypisz, wymaluj nasz Pajutek po przyjściu do schroniska...

13 lat, z guzem na ogonie, oddany po śmierci właścicielki z ciepłych kolan do schroniskowego boksu... taki jamnik, w zimę na dworzu, w boksie!!!

Może ktoś chociaż DT czy coś??? Mi serducho na kawałki pękło kiedy go zobaczyłam :(

Przebywa w schronisku w Opolu.

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.785120898244773.1073742194.178762458880623&type=1

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Wczoraj na kolację jedliśmy parówki, nagle pomyślałam o Pajuszku!... pierwszy raz jak zadzwoniłam do Ani, żeby umówić się na spotkanie, spytałam " co mu kupić?" ...  parówki!  odpowiedź mnie zaskoczyła, ponieważ wiedziałam że jest na diecie wątrobowej, ale... Ania nie dała mi skończyć!  wiemy, wszystko wiemy! ...i Pajuszek jest na diecie!  ale czasem można zgrzeszyć, on uwielbia parówki!  uprzedziła mnie jeszcze... że czasem do niektórych potrafi kłapnąć zębami, żeby lepiej do niego nie podchodzić od razu!... jak go zobaczyłam... zapomniałam o naszej rozmowie, a Pajko przywitał się ze mną jak ze starą znajomą!  całuski rozdawał na lewo i prawo (Ania się tylko uśmiechała i dopiero później mi powiedziała co pomyślała wtedy... )

... może wiedział że w torbie, miałam wielką paczkę parówek ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 9 months later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...