Jump to content
Dogomania

Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem


ULKA12

Recommended Posts

przykre to... na bazarek przeca dziewczyna nie zapraszała. w moim mniemaniu jeden post z linkiem do wątku pomocowego mniej przeszkadza niż kilka postów jazdy na ten temat.
niemniej jednak zdajecie sobie chyba sprawę, że wilczurek może nie byc sobą w tej sytuacji? odpuśćmy sobie wszyscy, proszę. Wszyscy.


Odi: czy wiadomo, kiedy mozna się spodziewac jakichs informacji o śledztwie? wiem, że takie rzeczy potrafią trwac długo, ale przynajmniej wiedza, ile może trwac cisza, będzie pomocna.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 812
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='WILCZUREK']Z całym szacunkiem - ale od tego jest PW.
Chcesz poinformować - nie zaistnieć i się "lansnąć" jak mama sosnowieckiej Madzi albo detektyw Krzysio R. w TVN24- informuj via PW.
Albo po prostu utwórz nowy wątek/topik...........................................................
I tylko tak.
Pisanie "nie na temat i nie W TEMACIE" jest zwykłym SPAMOWANIEM i TROLLOWANIEM. Jest naruszeniem regulaminu - i portalu i forum.
Zagrożone upomnieniem bądź banem.
A to, że tu modzi i admini mają wszystko "w tyle"..... no cóż......
Vide regulamin forum [URL="http://www.dogomania.pl"]www.dogomania.pl[/URL]

TUTAJ - proszę: piszemy TYLKO w temacie Odinki.....
uszanujmy Ją - oki?[/QUOTE]

Nie chce mi się z tobą dyskutować . Tego wątku nie zakładałeś ty, lecz zupełnie inna osoba. Uzurpujesz sobie prawo do decyzdowania o tym, co tu się będzie działo. Jak do tej pory bijesz pianę. NIC WIĘCEJ z tego nie ma.
Ty możesz założyć wątek, bo ten nie jest twój.
Odzie nikt nie może już pomóc a inny owczarek potrzbuje pomocy. Ale ciebie to nie obchodzi.
Jeżeli to, że wstawiłam wątek innego psa w potrzebie nazywasz TROLOWANIEM, to widocznie nie rozumiesz o co na dogomanii chodzi.
Będę tu pisała, co będę uważała za stosowne i nie ty będziesz o tym decydował.
Widzę, że uważasz się za regulaminowego właściciela wątku. Tak jednak nie jest.

Edited by maja602
Link to comment
Share on other sites

Ja osobiście uważam, że wpisy zachęcające do odwiedzenia wątków innych psiaków to nie zbrodnia. I jeśli w ten sposób wątek Ody pomoże choć jednemu psiakowi to warto go tutaj zamieszczać. Dodatkowo takie wpisy nie dają zapomnieć o tym wątku i tragedii jaka spotkała Odę.
Niestety nie mam o czym pisać bo jak na razie sprawa stoi w miejscu, fundacja cały czas współpracuje z policją, co jakiś czas pojawiają się nowe tropy, niestety prowadzą one do nikąd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']Ja osobiście uważam, że wpisy zachęcające do odwiedzenia wątków innych psiaków to nie zbrodnia. I jeśli w ten sposób wątek Ody pomoże choć jednemu psiakowi to warto go tutaj zamieszczać. Dodatkowo takie wpisy nie dają zapomnieć o tym wątku i tragedii jaka spotkała Odę.
Niestety nie mam o czym pisać bo jak na razie sprawa stoi w miejscu, fundacja cały czas współpracuje z policją, co jakiś czas pojawiają się nowe tropy, niestety prowadzą one do nikąd.[/QUOTE]

Dokładnie tak !

Dziękuję za wypowiedx Ulu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WILCZUREK']Zgłosilem Cię - jako osobę łamiącą regulamin portalu do Administracji.
"Na wszelkie mozliwe sposoby"..... zachowuj sie jak dorosla, dojrzala kobieta - a nie jak uhahana, pokemonowa g***, która rozsyla byle gdzie i byle co byle komu. Takie coś to i spamowanie - i trolling - a co wazniejsze - STALKING.
Masz jakies ważne, istotne informacje w temacie Odi? To pisz. Nie masz - to NIE PISZ.
To nie [URL="http://www.pudelek.pl"]www.pudelek.pl[/URL]. Tu się wyżyj i dowartościowuj.
Do widzenia![/QUOTE]

Przeginasz. Wyhamuj trochę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WILCZUREK']Z całym szacunkiem - ale od tego jest PW.
Chcesz poinformować -[B] nie zaistnieć i się "lansnąć" jak mama sosnowieckiej Madzi [/B]albo detektyw Krzysio R. w TVN24- informuj via PW.
Albo po prostu utwórz nowy wątek/topik...........................................................
I tylko tak.
Pisanie "nie na temat i nie W TEMACIE" jest zwykłym SPAMOWANIEM i TROLLOWANIEM. Jest naruszeniem regulaminu - i portalu i forum.
Zagrożone upomnieniem bądź banem.
A to, że tu modzi i admini mają wszystko "w tyle"..... no cóż......
Vide regulamin forum [URL="http://www.dogomania.pl"]www.dogomania.pl[/URL]

TUTAJ - proszę: piszemy TYLKO w temacie Odinki.....
uszanujmy Ją - oki?[/QUOTE]
Pisanie o tak wielkiej tragedii w tym kontekście jest po prostu obrzydliwe...
Jak na razie jesteś jedyną osobą próbującą się tu wylansować, i to bardzo nieudolnie zresztą...

[quote name='WILCZUREK']Zgłosilem Cię - jako osobę łamiącą regulamin portalu do Administracji.
"Na wszelkie mozliwe sposoby"..... [B]zachowuj sie jak dorosla, dojrzala kobieta - a nie jak uhahana, pokemonowa g***, która rozsyla byle gdzie i byle co byle komu. [/B]Takie coś to i spamowanie - i trolling - a co wazniejsze - STALKING.
Masz jakies ważne, istotne informacje w temacie Odi? To pisz. Nie masz - to NIE PISZ.
[B]To nie [URL="http://www.pudelek.pl"]www.pudelek.pl[/URL]. Tu się wyżyj i dowartościowuj.[/B]
Do widzenia![/QUOTE]
Te inwektywy zachowaj dla siebie.
Rażąco naruszasz regulamin i możesz szybciej otrzymać bana niż osoba, która spamuje.
Wychodzi z Ciebie impertynencja jak nic!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Usunęłam swój post!
Jednak mam ogromną nadzieję,że udało mi się chociaż w minimalnym stopniu zawiadomić Dogomaniaków o wielkiej tragedii psów na wysypisku.[/QUOTE]

Gdyby nie ten wpis , nigdy bym nie dowiedziała się o tragedii psów na wysypisku ! Może jednak warto zamieszczać na różnych wątkach podobne wieści, sądzę, że Odzie to nie przeszkadza- każdy z nas nosi o niej pamięć w sercu !!!

Link to comment
Share on other sites

Śledzę wątek od początku i uważam, że wypowiedzi Wilczurka są żenujące. Bardzo dobrze, że linki do innych tragedii psich są umieszczane w wątkach, dzięki temu można szybciej reagować.
Wilczurek- to nie jest Twój wątek i nie będzie, a Twoje wypowiedzi są beznadziejne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maja602']Wkleiłam tu wątek pieska o imieniu Ślimak. Usunęłam i okazuje się, że go nie nie zapisałam u siebie. Od rana szukam i nie mogę znaleźć. Może ktoś zapisał?[/QUOTE]

proszę: [url]http://www.dogomania.pl/threads/222314-%C5%9Alimak-pogryziony-wrak-psa!!!-Nie-da-rady-w-schronisku[/url]!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Śledzę wątek od początku i uważam, że wypowiedzi Wilczurka są żenujące. Bardzo dobrze, że linki do innych tragedii psich są umieszczane w wątkach, dzięki temu można szybciej reagować.
Wilczurek- to nie jest Twój wątek i nie będzie, a Twoje wypowiedzi są beznadziejne.[/QUOTE]


Cóż, niestety nie sposób się nie zgodzić.
Dobre wrażenie wyparowało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']oby sprawa ruszyła zmiejsca. czy info o nagordzie ( w sumie bez precedensu w polsce) była powtórzona w mediach i to jakoś bardziej widocznie, a nie w komentarzach na necie?[/QUOTE]

SBD, o jakiej nagrodzie piszesz??? Czemu bez precedensu? Czy masz na myśli 3 tysiące złotych nagrody?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']W pierwszym poście wkleiłam rozliczenie wpłat na Odę, jeśli ktoś z dogo wpłacał to bardzo proszę tam się odszukać.

Wilczurek zadeklarował, że nagroda jaka wyznaczył zwiększyła się do [B]250 tys[/B] ale o szczegółach niech on sam napisze.[/QUOTE]

[quote name='ULKA12']Chodzi o nagrodę, którą wyznaczył Wilczurek najpierw było to 50 tys a potem 100 tys.[/QUOTE]

No tak, nagroda zwiększyła się jeszcze do 250 tysięcy.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli WILCZUREK naprawde ma 250 000 zł, to powinien te kasę przeznaczyć na potrzeby psów. Podkreslam, jesli ją faktycznie ma, bo po tym, jak wypowiada sie na forum, to mozna mieć wątpliwości, czy jest poważnym człowiekiem... Nawet zastanawiam się, jak on się ...czuje...
(Trzeciej osoby używam z premedytacją)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...