Jump to content
Dogomania

Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem


ULKA12

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 812
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Długo mnie nie było na Dogo...

Kolejna tragedia. Jeżeli szukacie cały czas oprawcy, radziłabym przycisnąć hodowcę. Przeglądajc jego stronę int. dość (a nawet bardzo) dokładnie pamięta jakich dokonał skojarzeń, jakie były poszczególne mioty... Tutaj kawałek z okresu w którym prawdopodobnie urodziła się Odi:
[LEFT][COLOR=#000000][FONT=Arial]"...Nie mając wiele do wybory sukę tę pokryłem powtórnie Zimbem vom Messebau - szczenięta urodzone 10.07.2005 są wybitne.[/FONT][/COLOR]
[/LEFT]
[B][I]Jej[/I] córka z pierwszego miotu Sidi w pierwszym miocie z Caldo vom Furstenberg dała sześć szczeniąt. Mam kontakt tylko z dwoma nabywcami psów i posiadam u siebie jedną sukę, wszystkie te zwierzęta są bardzo dobrego charakteru (Caldo), a pod względem anatomii i ruchu dorównują matce. Drugi raz pokryta Grantem od Szalonej Wandy urodziła szczenięta 22.07.2005 - zapowiadają się równie dobrze jak te z pierwszego miotu."[/B]

Edited by Vesper
Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Nie tak szybko do przodu dobrze?Nie wiadomo co się stało-Wilczurek pisał o chorobie i każdy kto cokolwiek wie o glejaku powinien się trochę zastanowić co się stało..Wilczurku-martwię się o Ciebie..
Daj znać czy wszystko w porządku..Nie potępiajcie tak szybko ludzi zanim się nie wyjaśni co się stało,bo plucie i podejrzenia szybko do człowieka przysychają tylko w drugą stronę to trudniej...
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[B]Waldi481[/B]- przyznam że nie czytałam całego, dość obszernego wątku, więc nawet nie wiem kim jest >Wilczurek<. Po Twoim poście wnioskuję, że hodowcą suni?

Ze swojej praktyki hodowlanej (niedużej w prawdzie, ale jednak) i znajomościami w kręgach hodowców wiem, że zazwyczaj ludzie nawet jeżeli nie prowadzą ewidencji z nazwiskami i adresami (oraz umowami kupna-sprzedaży) to dobrze wiedzą, gdzie idą ich szczenięta- nawet przy kilkunastu miotach rocznie (może się to wydać nieprawdopodobne, ale są tacy hodowcy). Ze strony hodowli, skąd pochodzi skopiowany przeze mnie tekst, wynika, że kryć było kilka (tzn ok.3-ech) rocznie- nie jest to jakaś olbrzymia liczba, żeby nie zapamiętać, gdzie sprzedaje się szczenię... Z resztą jak już pisałam- naprawdę rzadko (tylko właściwie przy wzajemnym zaufaniu i dobrej znajomości) nie spisuje się umowy k-s, a tam są wszystkie dane, włącznie z nr-em, dowodu osobistego...

Oczywiście nie oceniam Wilczurka- jak pisałam- nie znam go, nie wiem kim jest. Moje uwagi są obiektywne, nie chciałabym żeby kolejnemu psiemu katowi się upiekło:angryy:...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Przepraszam. Na tym wątku cisza ale wiem, ze miłośnicy ON-ków tu zaglądają.
Zajrzyjcie to tego pieska.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229997-Szukam-domu-dla-psa-bo-ma-zosta%C4%87-zabity"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229997-Szukam-domu-dla-psa-bo-ma-zosta%C4%87-zabity[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Nigdy nie twierdziliśmy,że Wilczurek jest hodowcą.Twierdzimy tylko,że Wilczurek pisał,że jest chory i wg nas zanim wyda się o nim opinię trzeba brać poprawkę na to,że choroba o,której pisał jest straszna i mogło być różnie.Nie wiadomo co z nim się dzieje..
E+W+R

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Może nie wierzył w możliwości wyleczenia,bo choroba jest straszna i mam nadzieje,że się nic nie stało,choć jak mówię choroba jest straszna.
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

a ja na wątku owczarki, której nie udało się pomóc, zapraszam na wątek inaugurujący działalność owczarkowej skarpety

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230056-SKARPETA-OWCZARKOWA-Dla-bezdomnych-Cywil%C3%B3w-Szarik%C3%B3w-Rex%C3%B3w-i-Alex%C3%B3w"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230056-SKARPETA-OWCZARKOWA-Dla-bezdomnych-Cywil%C3%B3w-Szarik%C3%B3w-Rex%C3%B3w-i-Alex%C3%B3w[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...