Jump to content
Dogomania

Jestem Kika - ochroniarz Czterech Wspaniałych Muszkieterów :)


Roszpunka

Recommended Posts

[quote name='kasiask']....
Tak sobie wtedy pomyslałam, że to jakiś znak. :))
A dzisiaj trafiłam na tę stronę przedziwnym zbiegiem okoliczności.
Coś w tym musi być!![/QUOTE]
Na pewno :) Bo my tu bardzo się martwiłyśmy, co z nią będzie i poszło na Kraków ;)

A Kika siedziała przecież sama w tym pustym mieszkaniu i chyba nie broiła...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Teraz też zostaje sama w domku na kilka godzin i nie broi, nie wyje, ani nie brudzi. Zwija się w kłębuszek na kanapie i śpi.

Kika to psiak, który zaakceptuje każdego. W tej chwili zachowuje się tak, jakby nie dowierzała własnemu szczęściu - ciepło, najedzona, człowiek blisko...

Jeżeli chodzi o koszty, to być może uda się zorganizować transport łączony, lub ktoś grzecznościowo Kikunię zabierze (jest bardzo grzeczna i nie wymiotuje w samochodzie) . Istnieje też możliwość osobistego odbioru w Kielcach, który serdecznie polecam :)
Ewentualnie transport po kosztach paliwa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Fajnie ,że szykuje się domek dla Kikuni. Moje ukochane imię.
A kto robi wizytę PA?[/QUOTE]

Jeszcze nikt ;) Ale mamy kilka dni i sądzę, że ktoś bardzo odpowiedni się znajdzie :)
Piszę PW do kasiask.

EDIT: Dziś wpłynęło [B]120[/B] zł od [B]ani shirley[/B] :loveu: Ślicznie dziękujemy :)

Uzupełniłam rozliczenie na pierwszej stronie.

Edited by Roszpunka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roszpunka']
Jeżeli chodzi o koszty, to być może uda się zorganizować transport łączony, lub ktoś grzecznościowo Kikunię zabierze[B] (jest bardzo grzeczna i nie wymiotuje w samochodzie)[/B] . Istnieje też możliwość osobistego odbioru w Kielcach, który serdecznie polecam :)
Ewentualnie transport po kosztach paliwa.[/QUOTE]
Jeśli będę jechała w tamtą stronę to chyba nie powinnam się zgłaszać, bo Kika jakaś taka inna niż te, które ostatnio dowoziłam:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roszpunka']Jeszcze nikt ;) Ale mamy kilka dni i sądzę, że ktoś bardzo odpowiedni się znajdzie :)
Piszę PW do kasiask.

EDIT: Dziś wpłynęło [B]120[/B] zł od [B]ani shirley[/B] :loveu: Ślicznie dziękujemy :)

Uzupełniłam rozliczenie na pierwszej stronie.[/QUOTE]

Odpisałam, adres podałam, najbardziej pasuje nam niedziela wczesnym popołudniem.:)
W kwestiach transportu, to chyba sami po nią przyjedziemy, ale to jeszcze do ostatecznego uzgodnienia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiask']Odpisałam, adres podałam, najbardziej pasuje nam niedziela wczesnym popołudniem.:)
W kwestiach transportu, to chyba sami po nią przyjedziemy, ale to jeszcze do ostatecznego uzgodnienia.[/QUOTE]

Ze swojej strony zapraszam serdecznie :) Będzie bardzo miło Was poznać - najbardziej oczywiście głównego zainteresowanego, czyli Antosia :)

Siadam i piszę PW o wizytę.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam ze zaśmiecę ale mega pilne !! :( Zerknijcie... ;( Sunia straciła mleko, choruje, nie ma czym karmić maluchów [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/219976-Co-nam-Iza-powie-w-noc-wigilijną....-porzucona-w-przededniu-Świąt-ze-slepym-miotem/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] POMOCY!!!
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/220805-Alarm!-Matka-straci%C5%82a-mleko-8-maluch%C3%B3w-nie-prze%C5%BCyje-w-schronisku!?p=18362318#post18362318"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2208...8#post18362318[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Mogę podjechać w piątek do południa - nio, do wczesnego popołudnia, bo później jadę ze swoim "maleństwem" na operację oka.
Ew dziś wieczorem mogę podjechać na wizytę, ale pliz... ustalcie coś i zatelefonujcie do mnie, bo ja już jestem poza limitem na telefonie, a tu nawet nie ma połowy miesiąca...:(
515192985
czekam na wiadomości ;)


[quote name='Nutusia']O ranyyyyyyyyy...... Ale fajnie!!!!!!! I Pańcia na wątku! :) Jakoś tak czułam, że będzie dobrze, ale żeby aż tak!?... ;)
Z Krakowa jest też Amiga - za nią kładę głowę na pieńku :)
Kikulec, pakuj walizeczkę!!!!!! Antoś - już Ci zazdroszczę ;)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Super, że pojedziesz :) Ta sunia jest dla mnie bardzo ważna, poryczałam się przez biedulę na same Święta ;)
Kasiask coś pisała o niedzieli rano.[/QUOTE]


Ciotka, to przeze mnie... Gdybym wiedziała, że będziesz ryczeć, to bym Cię po Świętach wzywała na wątek ;)

Link to comment
Share on other sites

z tej wiadomości wnioskowałam, że w niedzielę jest gotowa jechać po Kikunię
a wizyta - mam nadzieje, że uda się wcześniej,

czekam na telefon ;) oby się udało.
ja dziś ciut pracuję z domu więc jak coś...
i tak będę jechać do pewnej chorej kici na os. Kolorowe więc może się uda dziś..

[quote name='mmd']Super, że pojedziesz :) Ta sunia jest dla mnie bardzo ważna, poryczałam się przez biedulę na same Święta ;)
Kasiask coś pisała o niedzieli rano.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

SPRAWA BARDZO PILNA !!!!!!!!!!!!

[INDENT][B]Czy znacie jakiegoś ozdrowieńca nosówki? Potrzebna jest pilnie jego krew. Ozdrowienie mogło mieć miejsce maksymalnie 1,5 roku temu[/B] - [B]NA CITO!!![/B]

Kilerek mari23 ma nosówkę [url]http://www.dogomania.pl/threads/210391[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...