Jump to content
Dogomania

Ligota-KONIEC PSIEGO DRAMATU!!! A jednak jest jeszcze coś do zrobienia!!! :(


monikita

Recommended Posts

Prosze, nie kłóćcie się, nie przypisujcie jedne drugim złych intencji !
Wiem,że nerwy puszczają w takiej tragicznej sytuacji, ale wierzę,że wszyscy chcą dobrze dla psów!
Mimo wszystko trochę wyrozumialości!
Pani Iza pytala,czy może dalej nagłaśniać sprawę, dostala przyzwolenie, więc pewnie w dobrej wierze zaczęła działać. Dziewczyny bezpośrednio zaangażowane w wyciąganie psów są wspaniałe, po prostu dokonują cudów, domy adoptujące biedy rownież !
Połączmy swoje siły zamiast zniechęcać jedni drugich- tam potrzeba wielu rąk do pomocy zwierzętom !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wiecie co ja wam powiem tyko tyle .

Tak to jest w naszej Polsce kochanej . Zamiast sie zjednoczyc w dzialaniu bo wiadomo ze w kupie sila to Polak potrafi sie tylko klocic. Zlorzeczyc na innych. A chyba ucieka wam wszystkim bardzo wazny watek - pomoc psom.

acha i jesli bedziecie dzialaly po cichu to obawiam sie ze nic nie zwojujecie. teraz bylo cicho i co?? tyle szkieletow, chorych i okaleczonych zwierzat. Wladze nie zrobia z tym nic!!! bo kilka a nawet kilkanascie dogomaniaczek wysle list czy petycje. Ale media, rozglos to co innego. One maja wielka sile i to dzieki nim drza tylki na wysokich stanowiskach.

i nie sadzcie ze na was naskakuje po prostu wyrazam swoje zdanie. jestem calym sercem z wami i podziwiam wasze zaangazowanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziuba']Szanowna Pani Izo !!!!!!

Jak Pani wie, jesteśmy grupą osób, które stają na rzęsach, rzeby w Ligocie zrobić porządek. Przyjęliśmy strategię - bez rozgłosu za wszelką cenę! Bez krzyków i histerii!

[/quote]

Sorry, piszac na forum publicznym Wasza strategia legła w gruzach.
Wiele roznych osob tu czyta, zarówno media jak i sami powiatowi lek.wet, uwierz mi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']A kim Ty jesteś, że się tak pzrzestarszył? Prasa, TV czy CBS?[/quote]

:roll:hm, to Ty nie wiesz? tzw. 'czwarta władza' ,najszybsza i najskuteczniejsza.
Iza, nie przejmuj sie-rob to co Ci serce dyktuje-a robisz kawał dobrej roboty.

Co z tego, ze sie wyciagnie dwa psy, kiedy na ich miejsce dojedzie nowych trzy, do koszmaru, obozu koncentracyjnego:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Pati - masz nam za zle szkieletey? O Ligocie wiemy od 3-4 tygodni. Na dogomanii sa ludzie, ktorzy wiedza od dawna. Nie tylko na dogomanii.

Arko - decyzja o zablokowaniu doplywu nowych zwierzat juz zapadla. Gminy maja zakaz dowozenia tam psow. Monikita napisala watek na forum publicznym, aby w czasie, kiedy w roznych urzedach rozpatrywane byly nasze pisma, uzyskac pomoc dla jak najwiekszej ilosci psow, ktore tam zostaly. Sprawa w urzedach nie jest zamknieta, pozostawiono nam pole dzialania.

Opinie, ze watek pomocy psom nam ucieka, uwazam za krzywdzaca. Nie wobec siebie, bo sa osoby, ktore na prawde swiat do gory nogami przewrocily, zeby te psy uratowac.

Link to comment
Share on other sites

Przykre ze kontrola weta powiatowego nie nastapi od razu !!!!!!:mad:
tacy zajęci biedacy ???
Chociaż te kontrole tez bywaja rozne.........
pzry tragedii psow w Grochotowie Powiatowa nie chciala brudu rozgrzebywać i stwierdzila przez siatke widzac psy z odleglosci kilku metrow ze sa w dobrym stanie ( nuzyca swierzb brak wody do picia itp ) dopiero po naciskach wydała w miare rzetelną opinie :mad:

Zgodnie z ustawa nie mozna psa uspić ot tak bo sie chce

moze by zadzialać jakoś tutaj w tym kierunku ?

Link to comment
Share on other sites

[B]Dziewczyny, jeśli macie nowe zdjęcia, a brak czasu na wstawianie ich tutaj - prześlijcie mi na maila [/B][EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL][B] .[/B] Pozmniejszam i wkleję, można też będzie sukcesywnie zakładać nowe osobne wątki. Przykro mi ale wiecie jak jest, bez zdjęć marne szanse na adopcję/DT. A domy są teraz najważniejsze, same wiecie.:oops:

Strasznie się gryzę co do tego szczeniora onkowatego...Jeśli ma już 4 mies., to trochę za duży jak na moje warunki.:shake: Ja naprawdę nie mogę wziąć psiaka większego niż 8-tyg. dziecię, które jeszcze pomału się kraćka i będzie mogło przebywać pod moją nieobecność w kuchni. Jeśli są mniejsze szczeniaki to dawajcie, ale podrostka nie mogę.:-( Przykro mi, myślałam że zdjęcie psiaka jest aktualne i ma teraz ok 8 tyg.
Czy ma osobny wątek? Jeśli nie to założę, może tą drogą znajdzie się DT we Wroclawiu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']
:roll:hm, to Ty nie wiesz? tzw. 'czwarta władza' ,najszybsza i najskuteczniejsza.
Iza, nie przejmuj sie-rob to co Ci serce dyktuje-a robisz kawał dobrej roboty.
[/quote]

Arko zgadzam się z Tobą w zupełności, tylko nie wiem czy Iza wróci tu na ten wątek...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cisex']to zdjecie szczeniaka onkowego jest aktualne robione pare dni temu on jest poprostu taki malutki[/quote]
Acha, skoro taki berbeć to biorę! Ale w życiu bym mu 4 miechów nie dała, skąd taki pomysł?:crazyeye:
Czy macie jakieś propozycje transportu do W-wy?:oops: Szkoda żeby czekał do środy w tej klatce.

Link to comment
Share on other sites

po oczach widac, że to nie 4 miesiące.

aj jaaaj, przez ludzki niesnaski cierpią psy :( szkoda, przykre, zamiast się jednoczyć, działać razem....eeehhh.....

ja powiem z własnego doświadczenia - przez różne osoby zostałam zniechecona do aktywnego działania, przyznaję. Do tego przez"plotki" o innych dogomaniakch zostałam do nich zniechecona... a teraz już sama nie wiem kto jest dobry a kto zły...

Że też wszędzie musi wchodzić ta 'ludzka natura" .....

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich :)
Zostałam dziś poproszona o zrobienie "plakatu" dotyczącego tematu. Oto on: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/38/fe709376a0e84dda.jpg[/IMG][/URL]
Marnej jakości tutaj, bo to zdjęcie.
Zainteresowanym mogę wysłać wersję właściwą, tylko proszę o info z adresem mailowym.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Odleglość nie ma znaczenia. Jak ktoś chce wpłacić jakikolwiek pieniądz, to wpłaci, niezależnie od tego, gdzie mieszka. Dziewczyna, która poprosiła mnie o zrobienie tego plakatu mieszka w tym samym mieście co ja, ok. 300 km od Ligoty i tu chce je porozwieszać.
Myślę, że jest sens. Zawsze znajdzie się ktoś, kto przeczyta i wpłaci choć tą złotówkę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...