Jump to content
Dogomania

Pikusia-wyrwana ze szponów śmierci-znalazła swój wymarzony dom na dobre i na złe!!!!


GoniaP

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, Pikunia zdaje się polubiła nowych Państwa... Ale wczoraj to były tylko krótkie odwiedziny ze spacerem. Dopiero w piątek nastąpi przeprowadzka definitywna. Czy wtedy też będzie szczęśliwa? Bez Alex? Ja za to właśnie trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bigos']Cieszę się bardzo Gosiu, że wszystko się tak ładnie układa:p:p:p

Myzianko dla Pikulinki. A imie pozostaje?????????????????[/quote] :p:p:p
Mam nadzieję, że imię pozostanie, ale pewności nie mam. Dla mnie Pikunia na zawsze pozostanie Księżniczką Pikuliną :loveu: Jak zwał, tak zwał, ważne żeby była szczęśliwa i zadbana już do końca swoich dni, w co nie wątpię ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rymonka']:loveu: :Rose: :klacz:no to zdrowie okazja wielka !!!! :beerchug:[/quote] Tak od rana ???:-o:crazyeye::evil_lol:
A oto mail, który dostałam od Alex:

[I]Heyyyyyyyy!!![/I]

[I]Pikulinka has just been washed and brushed. Judging from the amount of hair I just removed from her (and the giant hairball clogging my bathtub drain right now), Pikusia probably just lost five pounds. ;-) [/I]

[I]Anyway, she is absolutely GLISTENING, and ready to begin life with her 'forever family'!!! I'm excited about tonight......we'll pack right after I get home from my exam. [/I]

[I]What do you want me to do with the blanket you gave us from Babel? You want it back? Or will you let it go to Pikusia? It's filthy as hell, so perhaps you should take it. ;-) [/I]

[I]I'll call you after my exam to let you know exactly when we'll be ready. [/I]

[I]See ya![/I]

[I]-Alex and Pikusia, XOXOX[/I]

[I]PS. I think she knows something's up today.....she's lying on the rug and looking at me funny. ;-)

[/I]No, to Pikunia jest czyściutka i gotowa rozpocząć nowe życie. Tylko mnie dziwna "gula" stoi w gardle...

Link to comment
Share on other sites

Księżniczko cudowna...:loveu:
Marzenia, w których spełnienie straciłaś wiarę, dziś się ziściły...
Życzymy Ci samych szczęśliwych, zdrowych i przepełnionych ogromną miłością chwil...:loveu: :loveu: :loveu:
Jesteś wyjątkowa i zawsze będziesz...
Ucałowania dla Księżniczki Pikulinki...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłyśmy, zostawiwszy Pikusię w nowym domu.
Psinko kochana, bądź bardzo szczęśliwa!!!
Nigdy nie było mi tak ciężko kiedy oddawałam psy do wspaniałych domów, jak ten :placz:
Pikusia to dla mnie ten pierwszy, i jedyny, jak dotąd, "przypadek" kiedy serce mi się właśnie rozpadło na kawałki.
[B][IMG]http://upload.miau.pl/2/23278.jpg[/IMG]
[/B][B][IMG]http://upload.miau.pl/2/23279.jpg[/IMG]
[/B][B][IMG]http://upload.miau.pl/2/23281.jpg[/IMG][/B]

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się razem z Wami szczęściem Pikusi.
Wprawdzie nie wiele to pomogło, ale zamieściłam apel o dom dla niej na naszej stronie [URL]http://amicus.malopolska.pl[/URL].
Dziś z radością uzupełniłam ten apel o informację, że Pikusia nie jest juz bezdomna :-)
Tak się cieszę!

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=sienna]Całusy dla Pikusi!!!![/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=sienna][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=sienna]Pozostaje życzyć tylko jak najwięcej miłości i rodzinnej atmosfery!!! a na zdjęciach widać jej nie brakuje!!!![/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Balu']Cieszę się razem z Wami szczęściem Pikusi.
Wprawdzie nie wiele to pomogło, ale zamieściłam apel o dom dla niej na naszej stronie [URL]http://amicus.malopolska.pl[/URL].
Dziś z radością uzupełniłam ten apel o informację, że Pikusia nie jest juz bezdomna :-)
Tak się cieszę![/quote]
Agato, dziękuję Tobie, i wszystkim innym ludziom, dla których los Pikusi nie był i nie jest obojętny.
Pikusia jest sławna na cały kraj:lol: Do dziś dostaję maile i telefony z różnych stron Polski z pytaniami dotyczącymi jej sytuacji oraz propozycjami adopcji.
Prawda jest taka, że dzięki pomocy ludzi z całej Polski, ludzi o wielkich sercach, udało się nam przetrwać gehennę i pozwolić sobie na kosztowne leczenie. Dzięki Waszemu wsparciu i zaangażowaniu, Pikusia znalazła też kochający dom, a ja mogę być spokojna o jej życie.

Pierwszą noc w nowym domu, Pikusia przespała pod drzwiami wejściowymi. Ale je i pozwala nowym opiekunom na pieszczoty. Mam nadzieję, że wkrótce się zaadaptuje do nowej sytuacji i będzie bardzo szczęśliwa.

Alex i ja odwiedzimy ją wkrótce, chcemy jednak dać jej i nowej Rodzinie czas na wzajemne poznanie. A ja muszę nabrać trochę dystansu do sprawy, bo za bardzo się w nią emocjonalnie zaangażowałam.

Link to comment
Share on other sites

Spieszę Wam przekazać najnowsze, bardzo optymistyczne i radosne wieści!!!!
Otóż Pikusia ma się świetnie, a jej Właściciele odejmują jej lat, tak szaleje :loveu:
Nie zdradza żadnych oznak niepokoju i tęsknoty (buuuuuuuuuuuu):multi:
Uwielbia dzieci!! Normalnie odmłodniała, i cały czas się uśmiecha!! Dzieci bawią się z nią piłeczką (dostała nową:loveu:) i tulą ją. Mała Zuzia jak się przytuli do Księżniczki, to znika:loveu:
Koty zaakceptowała, i wcale się nimi nie interesuje, a one tylko patrzą kiedy Pikunia się zdrzemnie, i hyc, obwą****ą ją i się panoszą.
Pikunia uwielbia jeść, i z tym nie ma problemu. Szczególnie wtedy, gdy dostaje kurczaczka... Royala chrupie w międzyczasie :roll:
Towarzyszy swojej Pani w porannej toalecie, a potem chodzi za nią w nadziei na dobre kąski :evil_lol:
Pięknie chodzi na smyczy, poznaje nowe tereny... Pan jest zachwycony!!
Pikusia jest karna, i trzyma się zawsze blisko. Kontroluje, czy Rodzina jest w komplecie i reaguje na wołanie i komendy.
Państwo są zachwyceni i po uszy zakochani....
Aha, no i Pikusia szczeka, jak Pani zajeżdża pod dom. Chyba czuje się już u siebie :multi:
Pani Dorota zrobiła sobie z Pikusi tapetę w telefonie i wszystkim wokół pokazuje swojego psa. A wszyscy.... no cóż, jak myślicie.... są oczarowani i zachwyceni!!!!! Mówiła mi, że znów w swoim życiu dokonała trafnego wyboru... Pikusia jest wspaniała, i "dopełniła" wspaniałą Rodzinę :multi::loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...