Jump to content
Dogomania

Bart już w NOWYM DOMKU !!!


Doda_

Recommended Posts

[quote name='jadwiga']pozdrawiam,przepraszam za zamieszanie z ucieczką Azy, ale otrzymałam maila teraz,z adnotacją "wczoraj" i w zdenerwowaniu wieścią już nie sprawdziłam...poszło dla Barta 75/ za trzy miesiące[/QUOTE]
Jadwiga pisala o wyslanych pieniążkach juz 16.05.2014.

[quote name='jadwiga']pozdrawiam,poszło 75 zł, za maj,czerwiec i lipiec[/QUOTE]
[quote name='jadwiga']nie rozumiem,wysłałam na stałe konto...[/QUOTE]
baster i lusi czy już doszly ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natie']zaglądam na wątek ....[/QUOTE]

[quote name='milagros19853201']hop watek jak najwyzej[/QUOTE]

[quote name='renatka_s']Zaglądam do Bartusia, wątek później poczytam.[/QUOTE]

zapraszamy do Bartusia
może któraś z Was przyniesie mu szczęście

Link to comment
Share on other sites

barb,ten tekst co jest w ogłoszeniach jest bardzo dobry.Ja stworzyłam coś takiego i może po poprawkach,będzie przydatny...

[B]Bartuś-przwdziwy przyjaciel dla Ciebie![/B]

Cudowny,ważący 35kg,w kłębie 55cm pies,kochający nade wszystko człowieka,bliski kontakt z nim,głaskanie i pieszczoty.Lubi dzieci i jest wobec nich
łagodny i cierpliwy.Uwielbia spacery,na których grzecznie przybiega na zawołanie do opiekuna.Bartuś jest zdrowy,odrobaczony,zaczipowany i wykastrowany.Obecnie przebywa w domu tymczasowym k/Opola.
Jeżeli szukasz oddanego przyjaciela zadzwoń!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']barb,ten tekst co jest w ogłoszeniach jest bardzo dobry.Ja stworzyłam coś takiego i może po poprawkach,będzie przydatny...

[B]Bartuś-przwdziwy przyjaciel dla Ciebie![/B]

Cudowny,ważący 35kg,w kłębie 55cm pies,kochający nade wszystko człowieka,bliski kontakt z nim,głaskanie i pieszczoty.Lubi dzieci i jest wobec nich
łagodny i cierpliwy.Uwielbia spacery,na których grzecznie przybiega na zawołanie do opiekuna.Bartuś jest zdrowy,odrobaczony,zaczipowany i wykastrowany.Obecnie przebywa w domu tymczasowym k/Opola.
Jeżeli szukasz oddanego przyjaciela zadzwoń![/QUOTE]

Ja dopisałabym jeszcze orientacyjny wiek psa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Chciałabym przynieść mu szczęście[/QUOTE]

[quote name='Rudzia-Bianca']Dziękuję za zaproszenie , zapisuję wątek . Niewiele pewnie pomogę ale choć dobrych myśli troch podeślę ;)[/QUOTE]

[quote name='Isiak']Piękny z niego pies - mam słabość do łaciatków...[/QUOTE]

[quote name='Olena84']na razie sobie zapisze[/QUOTE]

wszystkim dziękujemy za odwiedziny Bartusia

Link to comment
Share on other sites

Podczytuje wątek Barta, ale się nigdy nie odzywałam. :oops: Jedna Osoba domyśli się, dlaczego robię to teraz... ;););)
Bartuś jest przepięknym i kochanym psem. Został oszukany, ale teraz jest w dobrym miejscu. I ma Was.
Trzymam kciuki za Dom dla niego. :-)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominikabankert']najwazniejsze ze finansowo na razie na plusie ale wiadomo to stan chwilowy...........to bedzie moj najwaspanialszy dzien na dogomanii jak w koncu ktos sie odezwie z ogloszen[/QUOTE]
Niestety odpowiedzi na ogloszenia jak na razie brak.:shake: Będę dorabiać na nowych portalach, dodawać (wymieniać) fotki.

[quote name='dexterka']dzwoniła wetka- rozmaz wyszedł ok , morfologia też bardzo dobra:)) BARCIK ZDROWY JAK RYBA:) Wetka za morfologię i rozmaz policzyła 35zł :)

Jutro w takim bądź razie jadę go zaszczepić i rozliczyć się.[/QUOTE]
Super, ze chłopak zdrowy.

Link to comment
Share on other sites

błagam o deklaracje nawet malutkie dla psa , który musi natychmiast opuścić DS [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252802-EKSMISJA-z-domu-w-trybie-natychmiastowym-ale-dok%C4%85d-szukamy-sprawdzonego-hoteliku/page3[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...