Jump to content
Dogomania

Aramisek pojechał do nowego domku. Wszystkim bardzo mocno dziękujemy!!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='natalka9860']Nie no coś mi się popieprzyło, rano było tylko 3 strony a raptem 12?? Jak to możliwe?? Sorki, ale nie mam nerwów na to.... A miało być tak pięknie....;([/QUOTE]
natalko filtr Ci "uciekł", trzeba ponownie przefiltrować przez datę i znów będą 3 strony;

Wszystkich nowych uczestników wątku serdecznie witamy, dziękujemy za przybycie; że się tak wyrażę, w kupie raźniej, i można coś wspólnie wymyślić:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='longue']A podeślecie link do bazarku. To włączę się do podrzucania.[/QUOTE]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231035-dla-Aramiska-starszego-dużego-pieska-któremu-grozi-śmierć"]tutaj[/URL]

DZIĘKI ASIA, JUŻ UDAŁO SIĘ SĄ 3 STRONY;) ZACZYNAM WYSYŁAĆ;)
biore kolejną literke, "j" skończone teraz daje czadu z "i" ;)

Edited by natalka9860
Link to comment
Share on other sites

Wiatam
Jak czytam to psisko zachowuje sie tak jak mój pierwszy tymczasowicz ogromny bokser. Ja niestety nie mogę go zabrać bo mam już dwa psiska i to nie małe. Na waszym miejscu skontaktowała sie z dziewczynami ze schronu z Zabrza albo Rudy Śląskiej w którymś z tych schronisk prowadzi szkolenia pan Jacek chłop zna się na tym co robi.

NO to w GÓRĘ łobuzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Witaj Aramisku, ja też dołączam w myśl tej zasady przypomnianej u góry, że "w kupie rażniej"...Oj, tyle tych psich nieszczęść...Dobrze, że cioteczki z takim uporem walczą o biedaka! Na razie mogę pomóc tylko rozsyłaniem, np. na fb, bo po długim urlopie jetem spłukana jak nigdy...Może we wrześniu coś sie uda! Mam 4 psy ze schronisk /ds/, może się troszkę podzielą...Pamiętamy o piesku!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...