Jump to content
Dogomania

izabela.szczepaniak

Members
 • Posts

  1425
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Converted

 • Location
  Bytom

izabela.szczepaniak's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. [quote name='Angi']będę z aparatem we wszystkie 3 dni :)[/QUOTE] A czy ja mogę poprosic o PW :p
 2. A ja pytam czy jest tu osoba która robiła zdjęcia mojemu psu Dogue de Bordeaux i czy moze komuś wpadł w kadr aparatu :)
 3. My jedziemy w niedziele możemy zabrać 1 osobę + mały, średni psiak. Wyjazd z Bytomia. No i mamy statystyki na dzień 16.11.2013r - [URL]http://zkwp-walbrzych.pl/pliki/statystyka16.pdf[/URL] ;)
 4. [quote name='minumam']ringi są malutkie[/QUOTE] Bardzo dziękuje za odpowiedź i pewnie ogólnie miejsca nie ma (jest ciasno) a jak wygląda sprawa z parkingiem ???
 5. Czy ktoś może mi powiedzieć jakie duże są ringi, pytam bo mam molosa i jadę tam pierwszy raz.
 6. A czy robił ktoś fotki w niedziele na ringu 9 Dogue de Bordeaux ???
 7. Nie mogłam znaleść nic na temat tej sędziny więc pytam tu o wszelkie informacje. Jeżeli jest już założony wątek to prosze o przekierowanie.
 8. [quote name='Izabela124.']A ja Się domyślam :D[/QUOTE] No to powiedz oco chodzi, bo my nie zostaliśmy do finałów.
 9. Oco chodzi z tą gr IX na finałach???
 10. [quote name='Martens']A jeżeli nie mam numerka tudzież papierka który z nim przysyłają, bo płacę dopiero na wystawie, to mam brać coś poza książeczką zdrowia?[/QUOTE] Napewno jak zgłaszałaś psiaka to dostałas potwierdzenie przyjęcia na @ to wydrukuj to wstępne potwierdzenie + ks. zdrowia i nie powinno być problemów z wejściem.
 11. We Wrocławiu wystawa jest w plenerze a na wystawach, które są w halach tak jak Kielce są sprawdzane zgłoszenia i książeczki.
 12. Troszke po czasie ale mała fotorelacja [url]http://foto.onet.pl//cg53f,9a4gow9w9wsw,ua9cy,u.html#ua9cymiłego[/url] oglądania
 13. Czy wie może ktoś czy potwierdzenia będa wysyłane na @ albo pocztą :roll:
×
×
 • Create New...