Jump to content
Dogomania

Duszek za TM....odszedł godnie...ukochany przez SWOJĄ rodzinę...


danavas

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lu_Gosiak']nescca wzieła właśnie pół godziny temu Duszka do Siebie do domu na dwa dni bo w piatek wyjezdza - Beata szacun!!
juz złe chwile za Toba Duszku....[/QUOTE]

Jak to dobrze, że Duszek trafił choć na chwilę pod czułe skrzydła nescci :multi: :multi: :multi:
Dzięki nescca :modla: :modla: :modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']A Duszek już nie śmierdziuszkuje :) WYKĄPANY i śliczny. Nie podobało Mu się ..... ale za to suszenie.... był zachwycony. Drań mały!!![/QUOTE]
no bo rano to czadziło już na klatce....;) ale teraz szyściusi pachniusi wygłaskany...ciocia Nescca zrobiła salon kosmetyczny:)

a ciocia danavas zrobiła bazarek dla Duszka...(połowa dla Herbuska bo ten to biedny obdartusek)...
[url]http://www.dogomania.pl/threads/214206-Wieszaki-i-wieszaki-z-wieszakami-do-30.09.2011-do-21-00?p=17588214#post17588214[/url]

Link to comment
Share on other sites

Wiele razy próbowałam dzisiaj wejść na allegro i ciągle była informacja,że jest w przebudowie. Teraz nareszcie działa:) Dorwałam ostatnie dwie cegiełki dla Duszka, [B]wystawiajcie nowe allegro, idzie ja ciepłe bułeczki[/B]. Może na tym starym da się zamieścić linka do nowego, masa ludzi dostała to zakończone a dzisiaj pewnie tez mieli problem. Ja sie nie znam czy tak można ale podsuwam pomysł:) Mam nadzieję ,że mój wczorajszy przelew też już dotarł. Głaski dla Duszka, tak się cieszę,że cudna mordeczka już pachnaca, pod pupinką pierzynka a w brzuszku smakołyki:))

Link to comment
Share on other sites

Czasem droga do raju prowadzi przez piekło:((((Kubuś żeby poznać miłość i znaleźć wspaniały dom musiał przejść przez potworne cierpienie - podpalono go żywcem. Wcześniej był łańcuch i jakiś kojec na działce , strach i samotność, Duszek musiał przejść przez piekło obojętności i ludzkiej pogardy dla bezbronnego stworzenia. To straszne , czemu tyle cierpienia i tyle zła . Tak niewiele potrzeba żeby uszczęśliwić psiaka czy kotka...Duszek wyzdrowieje, musi:))) i będzie jeszcze radosnym psiaczkiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']no bo rano to czadziło już na klatce....;) ale teraz szyściusi pachniusi wygłaskany...ciocia Nescca zrobiła salon kosmetyczny:)

a ciocia danavas zrobiła bazarek dla Duszka...(połowa dla Herbuska bo ten to biedny obdartusek)...
[url]http://www.dogomania.pl/threads/214206-Wieszaki-i-wieszaki-z-wieszakami-do-30.09.2011-do-21-00?p=17588214#post17588214[/url][/QUOTE]

Rób ciotko ten bazarek..... Herbusek też potrzebuje pienążków a Dusio na pewno się nie pogniewa....On się lubi dzielić.... tylko już nie ma za bardzo czym.... larwy usunięte ,pchły wibite, kołtuny wyczesane....to chociaż ta kasa która Ty dla Niego zdobędziesz będzie do podziału :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Rób ciotko ten bazarek..... Herbusek też potrzebuje pienążków a Dusio na pewno się nie pogniewa....On się lubi dzielić.... tylko już nie ma za bardzo czym.... larwy usunięte ,pchły wibite, kołtuny wyczesane....to chociaż ta kasa która Ty dla Niego zdobędziesz będzie do podziału :)[/QUOTE]
bazarek już hula:)...weźcie ciotki kupcie jakiś wieszak bo jak nie to się na nich powieszę!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...